تصمیم غیرمنتظره رئال: ستاره جنجالی ماندنی می‌شود

اکتبر 24, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، مصدومیت تیبو کورتوا در فاصله دو روز تا شروع رقابت‌های لالیگا باعث شد که شوک سنگینی به کادر فنی و مدیران رئال مادرید وارد شود.

این مشکلی جدی برای آنها به حساب می‌آمد چون این دروازه‌بان بلژیکی در طول دوران حضورش در این تیم به مهره کلیدی رئال تبدیل شده و نقش مهمی را در موفقیت‌های آنها در چند فصل اخیر ایفا کرده بود و نبودش در دروازه ضربه بزرگی به رئال می‌زد.

با این حال، مدیران این باشگاه فورا برای پیدا کردن جانشینی مطمئن برای او دست به کار شدند و از بین تمامی گزینه‌هایی که داشتند تصمیم گرفتند کپا را به صورت قرضی از چلسی به خدمت بگیرند.

این بازیکن تا به حال عملکرد خوب و قابل قبولی در دروازه رئال به نمایش گذاشته و توانسته اعتماد مدیران این باشگاه و کادر فنی را به دست آورد و حالا رلوو خبر داده که آنها قصد دارند قراردادی دائمی را با او در پایان فصل به امضا برسانند، تصمیمی که شاید چند ماه قبل کمتر کسی انتظارش را داشت.

تصمیم نهایی در این باره قرار است در مقاطع پایانی فصل جاری گرفته شود اما این گزینه روی میز است و مدیران رئال و مدیر برنامه این دروازه‌بان اسپانیایی آن را به صورت جدی بررسی خواهند کرد.

هرچند باید روی این موضوع تاکید کرد که گزینه اول رئال بدون شک کورتوا است. آنها حتی با وجود مصدومیت شدید و روند درمان طولانی این بازیکن هم شکی به شایستگی او و بازگشت قدرتمندش به میادین ندارند.