تصمیم عجیب یونایتد: تمدید قرارداد مهاجم ناکام

دسامبر 9, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، مارسیال در طول این مدت همیشه یکی از بازیکنانی بوده که بیشتر از دیگر بازیکنان این تیم تحت فشار و انتقاد قرار داشته است.

عملکرد ضعیف او در بازی هفته گذشته برابر نیوکاسل که با باخت منچستریونایتد به پایان رسید، باعث شد که این انتقادها بار دیگر به اوج برسد و حتی تن‌هاخ هم در کنار زمین به شدت از او عصبانی بود و بر سرش فریاد می‌کشید.

با این حال، به نظر می‎‌رسد که مدیران این باشگاه چندان هم از عملکرد او ناراضی نیستند و قصد دارند قرارداد این بازیکن را که در پایان فصل جاری به اتمام خواهد رسید، تمدید کنند. هرچند این تصمیم واکنش و تعجب بسیاری از هواداران این تیم را به دنبال داشته است.

مربی هلندی یونایتد در پاسخ به سوالی درباره این موضوع به خبرنگاران گفت: «تمدید قرارداد این بازیکنان در ذهن ما هست و مشغول بحث در این باره هستیم و وقتی خبری داشته باشیم، آن را مطرح خواهیم کرد. هرچند، باید تصمیم نهایی را درباره رگیلون بگیریم و تاتنهام هم در این بین صاحب نظر است.»

او همچنین در پاسخ به سوالی درباره خریدهای جدید یونایتد در ماه ژانویه اظهار داشت: «فکر نکنم چنین اتفاقی رخ دهد. اتفاقات زیادی در هر پنجره رخ می‌دهد اما ما باید در صورت پیش آمدن فرصت آماده باشیم. شاید هم موقعیت خاص یا سورپرایزی در پیش باشد که باید برای واکنش به موقع به آن آماده باشیم.»