تصمیم عجیب ستاره ناپولی: رد پیشنهاد بایرن و PSG

جولای 4, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، درخشش اوسیمن در فصل گذشته یکی از دلایل اصلی قهرمانی ناپولی در رقابت‌های لیگ ایتالیا پس از بیشتر از ۳۰ سال دوری از این جام بود.

نمایش قدرتمندانه او در ترکیب این تیم باعث شد که بسیاری از باشگاه‌های اروپایی برای تقویت خط حمله تیم‌شان به سراغ او بیایند اما به نظر می‌رسد که  این بازیکن قصد دارد همچنان در ناپل بماند.

مدیران ناپولی روز گذشته جلسه دوم را با روبرتو کالندا، مدیر برنامه این مهاجم، برگزار کردند و گفته می‌شود که دو طرف در آستانه توافقی جذاب قرار دارند.

قرار است دستمزد اوسیمن در این قرارداد جدید افزایش پیدا کند و مدیران این باشگاه هم به او اعلام کرده‌اند که بند فسخ در نظر گرفته شده برای او با رشد قابل توجهی همراه خواهد بود.

پیش از این گفته شده بود که پاری سن ژرمن و بایرن مونیخ حاضر هستند مبلغ هنگفتی را برای جذب او هزینه کنند اما ظاهرا این بازیکن تصمیمش را گرفته و قصد دارد به حضور در ترکیب ناپولی در چند فصل آینده همچنان ادامه دهد.

قرارداد فعلی او تا تابستان ۲۰۲۵ ادامه دارد و قرارداد جدید احتمالا تا سال ۲۰۲۸ خواهد بود که خیال ناپولی از طرف این بازیکن را راحت خواهد کرد.