تی وی تو
ترکیه
لتونی

دوشنبه ۱۹ مهر ۲۲:۱۵

پخش زنده مقدماتی جام جهانی

پخش زنده بازی ترکیه لتونی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی ترکیه لتونی را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی ترکیه لتونی امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال ترکیه و لتونی به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی ترکیه لتونی را از تی وی تو دنبال کنید

چطور پخش زنده بازی ترکیه لتونی را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی ترکیه لتونی را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال ترکیه لتونی را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی ترکیه لتونی ۱۰ فروردین ۱۴۰۰

ترکیه و لتونی در دور سوم مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ به مصاف یکدیگر رفتند. در نیمه ی نخست این دیدار که با درخشش ترک ها همراه بود ، این تیم در دقیقه ی ۲ با ضربه ی کارامان و در دقیقه ی ۳۳ با ضربه ی چالهان اوغلو برتری ۲-۰ را بدست آورد . که البته ۲ دقیقه ی بعد ، ساوالینکس یکی از این گل ها را جبران کرد و این نیمه با نتیجه ی ۲-۱ به پایان رسید.

در نیمه ی دوم اما سرعت بازی بیشتر هم شد. ییلماز در دقیقه ی ۵۲ تیمش را بیش از قبل ، پیش انداخت اما لتونی ها که برای باخت نیامده بودند در دقیقه ی ۵۲ با ضربه ی اولدریکیس و در دقیقه ی ۷۹ با ضربه ی کانکس اختلاف امتیاز را جبران کردند تا با پایان پخش زنده بازی ترکیه لتونی ، هر دو تیم به تساوی ۳-۳ برسند.

 

پخش زنده بازی ترکیه لتونی

 

ترکیه لتونی 
۶۴%مالکیت۳۶%
۸شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۵
۶۴۰تعداد پاس۳۵۷
۵۵۷پاس صحیح۲۶۷
۲۰سانتر۱۲
۷کرنر۳
۱۶خطا۱۶
۰آفساید۱
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی ترکیه لتونی