ترکیب دو تیم استقلال و آلومینیوم در بازی دوشنبه ۱۳ دی ماه اعلام شد

ژانویه 3, 2022

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، شاگردان مجیدی در بهترین شرایط ممکن آماده بازی با آلومینیوم شده‌اند. پیروزی مقابل فولاد باعث شد که استقلال صاحب بهترین شروع تاریخ لیگ برتر در پایان هفته دوازدهم شود و مجیدی اصلا دوست ندارد در روند خوب تیمش، سکته‌ای ایجاد شود.

او البته بهتر از هر شخصی می‌داند که اصلا کار راحتی مقابل آلومینیوم در اراک نخواهد داشت چرا که این تیم در خانه، فقط مقابل ذوب آهن و گل گهر متوقف شده و سایر بازیهایش در اراک را برده و رسول خطیبی – که تیمش هفته گذشته برای اولین بار در رقابتهای این فصل شکست خورد – به دنبال جبران آن شکست، مقابل استقلال خواهد بود.

ماموریت ویژه خط دفاعی آلومینیوم: استقلال در کنار پرسپولیس، بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد و فقط در سه بازی( نساجی، گل گهر و دربی) موفق به باز کردن دروازه حریفانش نشده و باید دید پورحمیدی و مدافعان آلومینیوم می‌توانند دروازه تیمشان را بسته نگه دارند یا نه.

غایبان استقلال: وریا غفوری و محمدحسین مرادمند در دیدار امروز حضور ندارند.

نتیجه هفته گذشته: آلومینیوم با نتیجه ۱-۳ به صنعت نفت باخت و استقلال با یک گل از سد فولاد گذشت.

وضعیت در جدول: آلومینیوم با ۲۱ امتیاز در رده چهارم قرار دارد و استقلال ۲۸ امتیازی، صدرنشین لیگ است.

آلومینیوم اراک

حسین پورحمیدی، رامتین سلیمان‌زاده، وحید محمدزاده، میلاد فخرالدینی، پوریا آریاکیا، مصطفی احمدی، محمود قائدرحمتی، امیر نوری، اسماعیل شریفات، محمد علی‌نژاد و نیما درودی

استقلال

سید حسین حسینی، محمد دانشگر، سیاوش یزدانی، عارف آقاسی، جعفر سلمانی، مهدی مهدی‌پور، زبیر نیک نفس، امیرحسین حسین‌زاده، کوین یامگا، آرمان رمضانی و رودی ژستد

مطلب پیشنهادی : پخش زنده فوتبال استقلال و  آلومینوم اراک