تردید بارسا: ستاره لیورپول در حد آنسو فاتی!

ژوئن 20, 2024

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، مدیران بارسلونا در تلاش هستند تا هر طور شده این تیم را در پنجره نقل و انتقالات تابستانی تقویت کنند و بتوانند با قدرت بیشتری در فصل آینده در رقابت‌های لالیگا و همچنین لیگ قهرمانان اروپا به میدان بروند و بازیکنان مدنظر هانسی فلیک را در اختیارش قرار دهند.

نام چندین بازیکن از چند هفته قبل به صورت جدی در کنار نام این باشگاه به گوش می‌رسید که یکی از آنها که بسیار هم جدی به نظر می‌رسید دیاز بود در زمان پیوستنش به لیورپول توانسته بود عملکرد خوبی را در ترکیب این تیم به نمایش بگذارد، اما مدیران این باشگاه به فکر فروش او در همین تابستان هستند.

این ستاره کلمبیایی در طول دوران حضورش در لیورپول موفق شد در ۹۸ دیداری که پیراهن این تیم را به تن داشت ۲۵ گل به ثمر برساند و روزنامه موندو دپورتیوو مدعی شده که همین موضوع تا حدی باعث نگرانی مدیران بارسا شده و تردیدهایی را برای به خدمت گرفتن او برای آنها ایجاد کرده است.

این روزنامه تاکید دارد که مدیران بارسا معتقد هستند که آمار دیاز تا حد زیادی شبیه به آماری است که آنسو فاتی از خودش به جای گذاشته است. او در ۱۱۰ بازی ۲۹ گل برای بارسا زده و آنها نمی‌خواهند که بار دیگر بازیکنی با این شرایط را به ترکیب تیم‌شان اضافه کنند.