تی وی تو
بازی زنده  تراکتور گل گهر سیرجان

بازی زنده تراکتور گل گهر سیرجان

پخش زنده بازی تراکتور و گل گهر سیرجان امروز شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ در رقابت‌های فوتبال لیگ برتر ایران و از ساعت ۱۵:۰۰ تیم‌های تراکتورسازی و گل گهر سیرجان بازی خواهند داشت. تراکتور مقابل گل گهر سیرجان را آنلاین تماشا کنید. بعد از پایان زنده بازی ، شما می توانید پخش بازی تراکتور گل گهر سیرجان
تراکتور
گل گهر سیرجان

شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۸:۵۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

پخش زنده بازی تراکتور و گل گهر سیرجان امروز شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ در رقابت‌های فوتبال لیگ برتر ایران و از ساعت ۱۵:۰۰ تیم‌های تراکتورسازی و گل گهر سیرجان بازی خواهند داشت. تراکتور مقابل گل گهر سیرجان را آنلاین تماشا کنید.

بعد از پایان زنده بازی ، شما می توانید پخش بازی تراکتور گل گهر سیرجان را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال تراکتور گل گهر سیرجان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی تراکتور و گل گهر سیرجان

۲۸ مهر ۱۴۰۰

تیم‌های فوتبال گل‌گهر سیرجان و تراکتور در چارچوب هفته نخست لیگ برتر فوتبال به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۴ بر ۱ به سود گل‌گهر به پایان رسید. در این دیدار که در ورزشگاه شهید سلیمانی سیرجان برگزار شد، امین پورعلی، سعید صادقی (دو بار) و تبریزی گل‌های گل‌گهر را به ثمر رساندند. تک گل تراکتور هم بوسیله عباس‌زاده به ثمر رسید.

شاگردان قلعه‌نویی در این دیدار خیلی زود در دقیقه ۱۲ پخش زنده بازی تراکتور گل گهر سیرجان بوسیله امین پورعلی به گل نخست رسیدند. این بازیکن پس از دریافت پاس خوب مهدی تیکدری، از زاویه بسته اقدام به شوت‌زنی کرد که منجر به باز شدن دروازه تراکتور شد. ۳ دقیقه بعد اشتباه عجیب مدافعان تراکتور توپ را در اختیار سعید صادقی قرار داد که این بازیکن از پشت محوطه جریمه شوتش را روانه دروازه اخباری کرد که توپ پس از برخورد به مدافع تراکتور وارد دروازه سرخ‌پوشان تبریزی شد.

گل‌گهری‌ها که موتورشان روشن شده بود در دقیقه ۲۱ به گل سوم رسیدند. در این صحنه یونس شاکری با استفاده از استپ سینه مدافع تراکتور را دریبل زد و پاس کات بک داد که پاس این بازیکن به تبریزی رسید و او دروازه تراکتور را باز کرد. شاگردان قلعه‌نویی که دست بردار نبودند در دقیقه ۳۸ روی ضد حمله و کار تاکتیکی خودشان را به محوطه جریمه تراکتور رساندند و سعید صادقی دروازه خالی حریف را برای بار چهارم باز کرد.

در پخش زنده بازی تراکتور گل گهر سیرجان گل‌گهر چند موقعیت دیگر هم داشت که می‌توانست به گل تبدیل شود اما واکنش‌های اخباری مانع از سنگین‌تر شدن شکست تراکتور شد. تراکتور هم یکی، ۲ موقعیت خوب به دست آورد که از آن استفاده نکرد تا این که در دقیقه ۸۵ محمد عباس‌زاده روی ۱ ضد حمله از مدافعان گل‌گهر پنالتی گرفت و تک گل تراکتور را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

با این نتیجه فعلا گل‌گهر با ۳ امتیاز صدرنشین لیگ برتر شد و تراکتور هم بدون امتیاز در قعر جدول رده‌بندی قرار گرفت.

 

پخش زنده بازی تراکتور گل گهر سیرجان

 

پخش زنده فوتبال تراکتورسازی گل گهر سیرجان

۱۹ تیر ۱۴۰۰

بازیکنان تراکتور در چارچوب هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور به مصاف گل گهر سیرجان رفتند با یک گل این تیم را شکست دادند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.   دقایق ابتدایی نیمه ی دوم به کندی گذشت اما تراکتور در این نیمه تیم برتر میدان بود و در دقایق پایانی موفق شد توسط محمد عباس‌زاده به گل برتری دست پیدا کند.

در نهایت با پایان پخش زنده بازی تراکتور گل گهر سیرجان تراکتوری ها با این پیروزی شیرین، شمار امتیازات خود را به عدد ۳۹ رساندند، شاگردان امیر قلعه نویی هم بعد از این شکست با ۳۷ امتیاز در جایگاه پنجم قرار گرفتند.

 

پخش زنده بازی تراکتور گل گهر سیرجان

 

پخش زنده بازی تراکتور گل گهر سیرجان

در ادامه هفته دوازدهم لیگ برتر تیم‌های گل‌گهر سیرجان و تراکتور تبریز در ورزشگاه امام علی (ع) به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری دو بر یک تیم میهمان به پایان رسید تا تیم امیرقلعه‌نویی سه امتیاز حساس این دیدار را از دست دهد. احسان حاج‌صفی و محمد عباس‌زاده در دقایق ۴۴ و ۷۶ برای تراکتور و یونس شاکری در دقیقه ۶۴ برای گل‌گهر گلزنی کردند.

محمدرضا اخباری دروازه‌بان تیم فوتبال تراکتور در دقیقه ۲۰ بازی به دلیل مصدومیت از ناحیه بینی جای خود را به حبیب فرعباسی داد.

 

پخش زنده فوتبال تراکتور گل گهر سیرجان | تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی تراکتور گل گهر سیرجان

در دیداری از هفته نوزدهم لیگ برتر تراکتور در روزی که مهمان گل‌گهر بود با تساوی یک-یک متوقف شد.هر دو تیم در نیمه نخست با وجود این که در چند صحنه‌ برای دروازه حریف خطر ایجاد کردند اما موفق گلزنی نشدند تا ۴۵ دقیقه ابتدایی پخش زنده بازی تراکتور گل گهر سیرجان بازی بدون گل به پایان برسد.با شروع نیمه دوم، بازیکنان تراکتور در نیمه زمین گل گهر و رو به جلو بازی کردند و برای باز کردن دروازه آن‌ها بسیار تلاش کردند اما این کافی نبود و در دقیقه ۷۷ روی پاس امین‌ پورعلی و ضربه گادوین منشا گل گهر گل برتری را به ثمر رساند.

اما بازیکنان تراکتور امید خود را از دست ندادند و با وجود این که کاپیتان این تیم، مسعود شجاعی، در دقیقه ۸۳ اخراج شد اما اکبر ایمانی در دقیقه ۸۸ با یک شلیک تماشایی دروازه گل گهر را باز کرد تا شاگردان الهامی دست خالی هفته نوزدهم را به پایان نرسانند

پخش زنده فوتبال تراکتور گل گهر سیرجان | تی وی تو

 

پخش بازی تراکتور گل گهر سیرجان زنده

هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران با انجام یک بازی آغاز شد. در این مسابقه تیم‌های تراکتور و گل‌گهر سیرجان از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه یادگار امام تبریز به مصاف هم رفتند. این مسابقه در نهایت با نتیجه یک بر صفر به سود تراکتور به پایان رسید.نیمه اول این مسابقه مطابق انتظار با فشار بازیکنان تراکتور همراه بود اما آن‌ها نتوانستند موقعیت خطرناکی در طول نیمه ایجاد کنند. دفاع منسجم بازیکنان گل‌گهر نیز کار را برای شاگردان دنیزلی سخت‌تر کرد. در نیمه دوم دنیزلی، ویلیام میمبلا و کوین فورچونه، دو بازیکن خارجی خود را به زمین فرستاد تا بلکه موقعیت‌های بیشتری خلق کنند.

گل تراکتور در دقیقه ۶۰ روی اشتباه مدافعین گل‌گهر به ثمر رسید؛ در شلوغی محوطه جریمه گل‌گهر زمانی که قصد داشتند توپ را دفع کنند ضربه مدافع با برخورد به هم‌تیمی‌اش وارد دروازه خودی شد.در دقیقه ۷۴ پخش زنده بازی تراکتور گل گهر سیرجان مسابقه نیز مدافع گل‌گهر بر روی میمبلا در محوطه جریمه خطا کرد اما این ضربه پنالتی را ساسان انصاری برای تراکتور از دست داد.تراکتور با این پیروزی هشت امتیازی شد و موقتا به رده دوم جدول صعود کرد. نکته جالب توجه این است که شاگردان دنیزلی در این ۴ هفته فقط دو گل زده‌اند و با همین دو گل موفق شده‌ند پرسپولیس و گل‌گهر را شکست بدهند. آن‌ها در دو دیدار دیگر به تساوی صفر – صفر رضایت داده‌اند تا دروازه‌شان همچنان بسته باقی بماند. گل‌گهر نیز در حال حاضر ۳ امتیازی است و در رده‌های میانی جدول قرار گرفته است.

 

پخش زنده فوتبال تراکتور گل گهر سیرجان | تی وی تو

برچسب‌ها: