تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال تراکتور پاختاکور ‌

تراکتور
پاختاکور

دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۹:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان آسیا

پخش زنده بازی تراکتور پاختاکور امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی تراکتور پاختاکور را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی تراکتور پاختاکور امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ قهرمانان آسیا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال تراکتور – پاختاکور به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی تراکتور پاختاکور را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی تراکتور پاختاکور را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی تراکتور پاختاکور را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال تراکتور پاختاکور را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی تراکتور پاختاکور – ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

در چارچوب مسابقات هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، از گروه B این رقابت‌ها تیم پاختاکور ازبکستان به مصاف تراکتور ایران رفت که نیمه نخست این مسابقه با تساوی بدون گل به پایان رسید و گلی بین دو تیم رد و بدل نشد.

نیمه دوم برخلاف نیمه اول ۶ گل در پی داشت و تیم تراکتور یک مرتبه پیروزی ویک مرتبه شکست را هم تجربه کرد تا در نهایت به تساوی رضایت بدهد.سرخپوشان در دقایق ۵۳ و ۵۶ توسط اشکان دژاگه و محمد عباس زاده به گل رسیدند و از حریف پیش افتادند اما این پاختاکور بود که توانست در دقایق ۶۹، ۷۵ و ۸۲ توسط چران،‌ موخیدینوف و ارکینوف به گل رسیده و از حریفش پیش بیفتد.

تیم تراکتور که برای جبران نتیجه تلاش زیادی داشت سه دقیقه پس از گل برتری پاختاکور به دومین پنالتی در این بازی دست پیدا کرد و محمد عباس زاده با ضربه‌ای مطمئن گل تساوی را به ثمر رساند تا یک امتیاز ماحصل تلاش هر کدام از تیم‌ها باشد.

 

 

تراکتور پاختاکور
۵۰% مالکیت ۵۰%
۶ شوت در چارچوب  ۴
۳ شوت خارج از چارچوب ۶
۱ مهار دروازه بان ۲
۳۹۵ تعداد پاس ۳۹۴
۳۲۳ پاس صحیح ۳۲۲
۱۸ سانتر ۹
۳ کرنر ۴
۱۵ خطا ۱۴
۰ آفساید ۴
۲ کارت زرد ۴

 

 

پخش زنده بازی تراکتور پاختاکور – ۱۸ فروردین ۹۵

تیم های تراکتورسازی و پاختاکور در ادامه ی بازی های هفته ی چهارم لیگ قهرمانان آسیا با هم دیدار کردند. در این دیدار که با درخشش ستارگان تراکتور همراه بود ، بازیکنان این تیم موفق شدند حریف را با برتری ۲-۰ شکست دهند. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید. اما در ۴۵ دقیقه ی دوم ، تراکتور سراپا حمله شد. در دقیقه ی ۵۹ سزار اولین گل این دیدار را راهی دروازه ی پاختاکور کرد و پس از او ، سعید آقایی در دقیقه ی ۸۳ زننده ی گل دوم تراکتور شد. جبران این اختلاف امتیاز برای پاختاکوری ها تا پایان زمان این دیدار ممکن نشد.

 

 

تراکتورسازی  پاختاکور 
۵۲% مالکیت ۴۸%
۵ شوت در چارچوب  ۰
۱۲ شوت خارج از چارچوب ۴
۰ مهار دروازه بان ۳
۳۸۶ تعداد پاس ۳۵۵
۲۹۲ پاس صحیح ۲۶۷
۸ سانتر ۳
۱ کرنر ۲
۱۵ ضربه ایستگاهی ۱۴
۴ آفساید ۲
۲ کارت زرد ۲

 

 

پخش زنده بازی تراکتور پاختاکور – ۲۵ اسفند ۹۴

در چارچوب دیدار های هفته ی سوم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا ، تیم های تراکتورسازی و پاختاکور به مصاف هم رفتند. نیمه ی نخست این دیدار با تک گل سرگیف در دقیقه ی ۴۱ و برتری ۱-۰ پاختاکوری ها به پایان رسید . در نیمه ی دوم علی رغم افزایش حملات از سمت تراکتوری ها ، با غفلت بازیکنان این تیم تمام فرصت های طلایی از بین رفت . در نهایت با اتمام زمان بازی ، پاختاکور با برتری ۱-۰ تیم پیروز میدان شد.

 

پاختاکور  تراکتورسازی 
۴۹% مالکیت ۵۱%
۱ شوت در چارچوب  ۴
۵ شوت خارج از چارچوب ۷
۴ مهار دروازه بان ۰
۴۶۷ تعداد پاس ۴۷۰
۳۳۵ پاس صحیح ۳۶۵
۱ سانتر ۱۰
۱ کرنر ۴
۹ ضربه ایستگاهی ۱۵
۱ آفساید ۳
۲ کارت زرد ۱

 

بازیهای پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت

بازیهای جمعه ۲۴ اردیبهشت

بازیهای شنبه ۲۵ اردیبهشت