تی وی تو
تراکتور
نفت مسجد سلیمان

چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۵:۰۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

بازی زنده تراکتور نفت مسجد سلیمان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی تراکتور نفت مسجد سلیمان را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی تراکتور نفت مسجد سلیمان امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی زنده تراکتور و نفت مسجد سلیمان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی تراکتور نفت مسجد سلیمان را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی تراکتور نفت مسجد سلیمان را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال تراکتور نفت مسجد سلیمان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی تراکتور نفت مسجد سلیمان ۱۱ اسفند ۹۹

در هفته شانزدهم از لیگ برتر ایران جدال دو تیم تراکتور و نفت مسجد سلیمان با تساوی یک بر یک به پایان رسید . مهم ترین اتفاق نیمه اول این دیدار اخراج مجتبی مقتدایی از تیم نفت مسجد سلیمان در دقیقه ۲۴ بود . نیمه اول نیز بدون رد و بدل شدن گلی به پایان رسید . در نیمه دوم اما این نفت مسجد سلیمان بود که با یک یار کمتر در دقیقه ۷۶ توسط سجاد جعفری به گل رسید .

با پایان بازی تراکتور و نفت مسجد سلیمان زنده این دیدار با همین نتیجه در حال اتمام بود که در سومین دقیقه از وقتهای اضافه محمد عباس زاده موفق شد گل تساوی را وارد دروازه نفت کند و بدین ترتیب این دیدار با تساوی یک بر یک به اتمام رسید . 

 

پخش زنده بازی تراکتور نفت مسجد سلیمان

 

پخش زنده بازی تراکتور نفت مسجد سلیمان – ۱۶ آبان ۹۹

تیم‌های تراکتور و نفت مسجد سلیمان در هفته اول لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه یادگار امام تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه صفر بر صفر سود به پایان رسید. در این بازی تراکتور کاپیتان تیم خود مسعود شجاعی را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد. بازی در نیمه‌های زمین جریان دارد و هیچ کدام از دو تیم تا دقیقه ۱۰ نتوانستند موقعیت خطرناکی ایجاد کنند. در دقیقه ۱۵ مربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان مجبور به یک تعویض اجباری شد و مهدی احمدی به جای سیروان قربانی به زمین آمد.

تراکتور بازی را در اختیار دارد ولی نتوانسته موقعیت خطرناکی ایجاد کند، نفت مسجد سلیمان صاحب تک موقعیت‌هایی می‌شود که بی ثمر است. تراکتور سعی دارد برای رسیدن به گل از پرتاب‌های بلند و کرنرها استفاده کند، تا دقیقه ۴۰ پخش زنده تراکتور نفت مسجد سلیمان با نتیجه تساوی صفر بر صفر پیش رفته و تنها مهاجم تراکتور در دقیقه ۳۴ شوتی خطرناک به سمت دروازه نفت مسجد سلیمان زد که با واکنش خوب احمد گوهری همراه است، چهار دقیقه وقت اضافه برای نیمه اول در نظر گرفته شد که بی فایده بود و نیمه نخست با نتیجه صفر بر صفر به پایان رسید.

تراکتور نیمه دوم را با انگیزه بیشتری شروع کرده و نفت مسجد سلیمان را تحت فشار قرار داده است، ولی ارسال‌های بی دقتی از جانب بازیکنان این تیم انجام می‌شود. نفت مسجد سلیمان برای حمله اقدامی نکرده و بیشتر سعی بر حفظ نتیجه دارد، تا دقیقه ۶۶ بازی صفر بر صفر پیش رفته است. تراکتور توپ و زمین را در اختیار دارد ولی در ایجاد موقعیت موفق نیست، داور برای نیمه دوم شش دقیقه وقت اضافه در نظر گرفت که بازی با نتیجه صفر بر صفر به پایان رسید.

 

پخش زنده تراکتور نفت مسجد سلیمان – تی وی تو

 

پخش زنده بازی تراکتور نفت مسجد سلیمان – ۴ شهریور ۹۹

تیم های تراکتورسازی و نفت مسجد سلیمان برای مرحله ی نیمه نهایی جام حذفی ایران ، در تبریز به مصاف هم رفتند . این بازی زیبا در نهایت با برتری ۱ بر صفر تراکتور به پایان رسید. علی رغم شروع خوب هر دو تیم در نیمه ی نخست ، آن ها نتوانستند دروازه ی حریف را باز کنند و این نیمه با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید. در ۴۵ دقیقه ی دوم اما ، ضربه ی ساسان انصاری در دقیقه ی ۴۷ ، تراکتو را پیش انداخت و حساب کار را ۱ بر صفر کرد.

تراکتور در ادامه پخش زنده بازی تراکتور و نفت مسجد سلیمان خوش اقبال نبود ، زیرا که رضا اسدی در دقیقه ی ۷۶ با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد تا این تیم ، بازی را ۱۰ نفره به پایان برساند. بازیکنان نفت نتوانستند از فرصت های پیش آمده در این دیدار استفاده منند ، بنابراین این دیدار را با یک گل خورده به حریف واگذار کردند.

 

پخش زنده تراکتور نفت مسجد سلیمان – تی وی تو

 

تراکتور سازینفت مسجد سلیمان
۱۱شوت در چارچوب ۲
۹شوت خارج از چارچوب۱۰
۲مهار دروازه بان۱۰
۸کرنر۱
۱۲ضربه ایستگاهی۲۳
۲۳خطا۱۲
۳کارت زرد۲
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده بازی تراکتور نفت مسجد سلیمان – ۲۸ آذر ۹۸

استادیوم یادگار امام تبریز ، در خلال دیدار های برگشت لیگ برتر ایران شاهد رقابت تیم های تراکتورسازی و نفت مسجد سلیمان بود. نیمه ی نخست این بازی به آرامی و بدون حاشیه با تساوی ۰-۰ به پایان رسید . اما با آغاز نیمه ی دوم ، شاهد حضور منسجم تر بازیکنان تراکتور بودیم. اکبر ایمانی در دقیقه ی ۶۸ موفق شد با ضربه ای عالی ، توپ را به گوشه ی دروازه ی نفت وارد کند تا برتری ۱ بر صفر را برای تیمش رقم زند. در ادامه ی این نیمه ، بازی کمی به خشونت رفت و چند بازیکن تراکتور کارت زرد دریافت کردند. با پایان بازی ، نفت نتوانست این اختلاف امتیاز را جبران کند پس تراکتور با همان یک گل به برتری رسید.

 

تراکتورسازینفت مسجد سلیمان
۱شوت در چارچوب ۰
۱۲شوت خارج از چارچوب۷
۳کرنر۴
۱۱ضربه ایستگاهی۱۰
۱۰خطا۱۱
۳کارت زرد۰

 

پخش زنده بازی تراکتور نفت مسجد سلیمان – ۳۱ مرداد ۹۸

دیدار رفت لیگ برتر ایران به داوری علیرضا فغانی ، بین تیم های نفت مسجد سلیمان و تراکتورسازی برگزار شد. نیمه ی نخست ای دیدار با کارت زرد خانزاده و با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید. دو تیم در نیمه دوم تمام تلاش خود را برای افزایش فشار و تعداد حملات به کار بردند اما نتوانستند از موقعیت های پیش آمده استفاده کرده و امتیاز کسب کنند. در نهایت با پایان وقت بازی ، هر  دو تیم به تساوی ۰-۰ رضایت دادند.

 

پخش زنده تراکتور نفت مسجد سلیمان – تی وی تو