تی وی تو
تراکتور
مس رفسنجان

یکشنبه ۱۴ فروردین ۲۰:۳۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

بازی زنده تراکتور و مس رفسنجان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی تراکتور مس رفسنجان را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی تراکتور مس رفسنجان امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن بازی زتده فوتبال تراکتور و مس رفسنجان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی تراکتور مس رفسنجان را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی تراکتور مس رفسنجان را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال تراکتور مس رفسنجان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی تراکتور مس رفسنجان

از دیدارهای هفته نهم لیگ برتر فوتبال ایران، باشگاه مس رفسنجان در ورزشگاه شهدای سرچشمه میزبان تراکتور بود.گل های مس را گادوین منشا (دقیقه ۳۳)، مجید علیاری (دقیقه ۶۷) و فراز امامعلی (دقیقه ۸۳) به ثمر رساندند. گل های تراکتور هم توسط ابوالفضل رزاق پور (دقیقه ۶۵) و محمد قنبری (دقیقه ۲+۹۰) به ثمر رسید.

در پایان بازی زنده تراکتور و مس رفسنجان نارنجی‌پوشان رفسنجان موفق شدند طی یک دیدار جذاب و پر گل با نتیجه ۳ بر ۲ تراکتور را شکست دهند و ۳ امتیاز خانگی را کسب کنند.

 

پخش زنده بازی تراکتور مس رفسنجان

 

پخش زنده فوتبال تراکتور مس رفسنجان

آخرین دیدار هفته چهارم مسابقات لیگ برتر بین تیم‌های مس رفسنجان و تراکتور در ورزشگاه شهدای مس رفسنجان آغاز شد که  این دیدار با پیروزی یک بر صفر تراکتور به پایان رسید. محمد عباس‌زاده که در دقیقه ۷۰ به عنوان بازیکن تعویضی به زمین رفته بود در دقیقه ۸۶ گل پیروزی‌بخش تراکتور را به ثمر رساند.  شاگردان منصوریان که هفته گذشته در تبریز مقابل سپاهان با یک گل شکست خورده بودند، در این هفته توانستند ۳ امتیاز شیرین را از رفسنجان سوغاتی ببرند و تا حدودی از بحران خارج شوند.

 تیم تراکتور با پیروزی مقابل مس رفسنجان نخستین ۳ امتیازش را در لیگ بیستم کسب کرد و با ۵ امتیاز در رتبه دهم جدول قرار گرفت. مس رفسنجان هم با همان یک امتیاز در رتبه پانزدهم باقی ماند.

 

پخش زنده فوتبال تراکتور مس رفسنجان – تی وی تو