تی وی تو
تراکتور
فجر سپاسی شیراز

شنبه ۱۸ دی ۱۵:۰۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

فوتبال زنده تراکتور و فجر سپاسی شیراز امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی تراکتور و فجر سپاسی شیراز را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی تراکتور و فجر سپاسی شیراز امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال تراکتور و فجر سپاسی شیراز امشب

اگر برای دیدن فوتبال زنده تراکتور و فجر سپاسی شیراز به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی تراکتور فجر سپاسی شیراز را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی تراکتور فجر سپاسی شیراز را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی تراکتور فجر سپاسی شیراز، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده تراکتور و فجر سپاسی شیراز را آنلاین ببینند.
برای تماشای بازی زنده فوتبال تراکتور فجر سپاسی شیراز، شما می توانید بازی تراکتور و فجر سپاسی شیراز زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی تراکتور فجر سپاسی شیراز

از سری رقابت های جام حذفی ایران دو تیم تراکتورسازی تبریز و فجر سپاسی شیراز به مصاف هم رفتند که نماینده شیراز با نتیجه ۵ بر ۲ مغلوب نماینده تبریز شد.

این بازی ابتدا با برتری فجری ها همراه بود و امین شجاعیان در دقیقه ۳۲ برای تیمش گل زد. در ادامه مهدی شریفی موفق به گلزنی شد تا بازی به تساوی کشیده شود اما شیرازی ها دست بردار نبودند و در دقیقه ۷۶ دوباره دروازه تراکتور را باز کردند. این بار حامد حیدری موفق به گلزنی برای فجر سپاسی شد.

بازی با برتری فجر سپاسی در حال اتمام بود اما مهدی شریفی دوباره ناجی تراکتورسازی شد و گل دوم این تیم را به ثمر رساند تا بازی در ۹۰ دقیقه به تساوی ۲ بر ۲ برسد و به وقت های اضافی کشیده شود.

در ابتدای وقت های اضافی فرزاد حاتمی موفق به گلزنی شد تا تراکتورسازی در دقیقه ۹۳ از حریف خود پیشی بگیرد. در همین وقت ها بار دیگر تراکتورسازی به گل رسید و این بار مهدی شریفی با هتریکش تیر خلاص را به سمت دروازه شیرازی ها شلیک کرد و بازی را ۴ بر ۲ کرد.

در نیمه دوم وقت های اضافه پخش زنده بازی تراکتور و فجر سپاسی شیراز باز هم تراکتورسازی به گل رسید و باز هم مهدی شریفی زننده گل بود. ناجی تراکتور گل چهارمش را زد تا تراکتور ۵ بر ۲ از حریفش پیشی بگیرد. در آخرین دقایق بازی یک پنالتی برای تراکتورسازی گرفته شد که سینا عشوری این موقعیت عالی را هدر داد.

بازی با نتیجه ۵ بر ۲ به سود تراکتورسازی به پایان رسید تا تبریزی ها به مرحله یک چهارم نهایی برسند.

پخش زنده بازی تراکتور فجر سپاسی شیراز