تی وی تو
تراکتور
صنعت نفت آبادان

دوشنبه ۳ آبان ۱۸:۰۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

گزارش زنده بازی تراکتور صنعت نفت آبادان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی تراکتور صنعت نفت آبادان را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای زنده فوتبال لیگ برتر از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی تراکتور صنعت نفت آبادان امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن گزارش مستقیم فوتبال تراکتور و صنعت نفت آبادان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی تراکتور صنعت نفت آبادان را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی تراکتور صنعت نفت آبادان را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال تراکتور صنعت نفت آبادان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی تراکتور صنعت نفت آبادان ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

تیم‌های فوتبال تراکتور تبریز و صنعت نفت آبادان در چارچوب دیداری از هفته بیست‌و‌سوم لیگ برتر در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه با تساوی یک – یک خاتمه یافت.فرزاد حاتمی در دقیقه ۶۸ برای تراکتورسازی و کرار جاسم در دقیقه ۸۱ از روی نقطه پنالتی برای صنعت نفت گلزنی کردند. با پایان گزارش زنده بازی تراکتور صنعت نفت آبادان و کسب این تساوی، تراکتورسازی ۱۶ امتیازی شد و در رده یازدهم جدول رده بندی قرار گرفت. صنعت نفت هم ۱۸ امتیازی شد و در رده هفتم جدول رده بندی باقی ماند.

پخش زنده بازی تراکتور صنعت نفت آبادان

 

پخش زنده بازی تراکتور صنعت نفت آبادان ۴ دی ۹۹

دو تیم فوتبال صنعت نفت آبادان و تراکتور در چارچوب هفته هشتم و در آبادان به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با برتری ۲ بر یک تیم میزبان همراه شد تا برزیلی‌های ایران نخستین شکست شاگردان دنیزلی را در لیگ نوزدهم رقم بزنند.در این دیدار آل‌کثیر و محمد قریشی در دقایق ۲۱ و ۵۳ برای میزبان گلزنی کردند و محمدرضا آزادی در دقیقه ۸۳ یکی از گل‌های خورده تراکتور را جبران کرد.همچنین رشید مظاهری پس از ۷ کلین‌شیت متوالی، بالاخره در این دیدار گل خورد تا تراکتوری‌ها لقب بهترین خط دفاع لیگ را در رقابت با سپاهان از دست دهند.

 

پخش زنده فوتبال تراکتور نفت آبادان – تی وی تو