تی وی تو
تراکتور
پدیده

چهارشنبه ۳ آذر ۱۵:۰۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

گزارش زنده بازی تراکتور پدیده امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی تراکتور پدیده را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی تراکتور پدیده امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال تراکتورسازی و پدیده به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی تراکتور پدیده را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی تراکتورسازی پدیده را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال تراکتور پدیده را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی تراکتور پدیده ۵ تیر ۱۴۰۰

در چارچوب رقابت های هفته بیست و چهارم مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران تیم های پدیده و تراکتور به مصاف هم رفتند که در پایان این بازی با حساب ۲-۱ به سود پدیده پایان یافت. حسین مهربان در دقیقه ۵۱ و امین قاسمی‌نژاد (پنالتی ۸۶) زننده گل‌های پدیده بودند و علی فتحی در دقیقه ۷۰ گل تراکتور را به ثمر رساند.

در دقیقه ۲۰ علی نعمتی پشت محوطه جریمه  پدیده روی بازیکن تراکتور مرتکب خطا شد که با کارت قرمز مستقیم داور اخراج شد پس پدیده که حدود ۷۰ دقیقه با یک بازیکن کمتر بازی می‌کرد،د با نزدیک شدن به پایان گزارش زنده بازی تراکتور پدیده   این تیم توانست دست به کار بزرگی بزند و تراکتور را در یک دیدار پربرخورد شکست دهد تا ۳۱ امتیازی شود و با یک پله صعود در جدول در رتبه هشتم جدول قرار بگیرد. تراکتور هم با همان ۳۳ امتیاز در رتبه هفتم باقی ماند.

 

پخش زنده بازی تراکتور پدیده

 

پخش زنده بازی تراکتورسازی پدیده – ۱۰ دی ۹۹

تیم های تراکتور تبریز و شهر خودرو مشهد در یکی از حساس ترین بازی های هفته نهم به مصاف هم رفتند. دیداری که امتیاز آن می توانست به کار هر دو تیم بیاید اما در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید.

این بازی به معنی واقعی دقایقی سرد و دقایقی گرم بود. هر چند در مجموع بازیکنان تراکتور میتوانستند با کمی دقت یکی دو بار دروازه شهر خودرو را باز کنند اما این اتفاق نیفتاد تا آنها نتوانند از موقعیت هایی که به دست آوردند استفاده کنند. آنها هم در نیمه اول و هم در نیمه دوم می توانستند توپ را به دروازه شهر خودرو برسانند اما در در نهایت این اتفاق نیفتاد. البته در سوی دیگر باید به شهر خودرویی ها نیز اشاره کرد. آنها که با تمایل کسب یک امتیاز پا به این بازی گذاشته بودند در نهایت به هدف خود رسیدند. البته در این میان آنها یکی دو بار دروازه تراکتوری ها را تهدید کنند که البته یاران رحمتی هم موفق به این کار نشدند.

 

پخش زنده فوتبال تراکتور پدیده – تی وی تو

 

پخش زنده بازی تراکتور پدیده – ۲ مرداد ۹۹

شهر خودرو و تراکتور در چارچوب هفته بیست و ششم لیگ برتر؛ جام خلیج فارس به مصاف هم رفتند.دو تیم تراکتور و شهر خودرو در حالی یکی از بازی های مهم هفته را آغاز کردند که نیاز مبرم به سه امتیاز بازی داشتند اما در نهایت هیچ کدام از آنها موفق به کسب آن نشدند. دو تیم در حالی با تساوی کار خود را به پایان رساندند که با اشتباهات زیادی از سوی بازیکنان خود روبرو بودند و می توان گفت اشتباهات بازیکنان باعث شد تا پاسکاری ادامه دار و حرکات تیمی زیبا از هیچکدام از دو تیم نبینیم. حالا تراکتوری ها با این یک امتیاز توانستند ۴۵ امتیازی شوند و بعد از پرسپولیسی ها در رده دوم جدول رده بندی قرار بگیرند. در سوی دیگر اما شهر خودرویی ها با تک امتیاز بازی توانستند ۴۳ امتیازی شوند و موقتا در رده سوم جدول رده بندی قرار بگیرند.

 

پخش زنده فوتبال تراکتور پدیده – تی وی تو

 

پخش زنده بازی تراکتورسازی پدیده – ۳ دی ۹۸

در دیداری معوقه از هفته یازدهم لیگ برتر تراکتور در روزی که میزبان شهر خودرو بود با حساب ۳ بر ۱ پیروز شد.یاران الهامی در نیمه اول این بازی توسط رضا اسدی به گل رسیدند و در پایان نیمه نخست با برتری یک گله به رختکن رفتند. تراکتوری‌ها در نیمه دوم و در دقیقه ۵۰ توسط مسعود شجاعی به گل دوم خود دست یافتند هر چند یاران گل‌محمدی ۳ دقیقه بعد توسط محمدحسین مرادمند اختلاف را به حداقل رساندند. این پایان کار نبود و تراکتوری‌ها یک بار دیگر در دقیقه ۷۲ توسط اشکان دژاگه به گل رسیدند و بازی را در نهایت با برتری ۳ بر ۱ به پایان رساندند.

این سومین پیروزی متوالی تراکتور در لیگ برتر تحت هدایت ساکت الهامی بود و با سه امتیاز این بازی مجموع امتیازات تراکتور به ۲۷ رسید و این تیم در رده پنجم جدول قرار گرفت. شهر خودرو نیز برای چهارمین بار در فصل جاری با شکست از زمین خارج شد و با ۲۸ امتیاز در جایگاه چهارم جدول باقی ماند.

 

تراکتورشهر خودرو
۳شوت در چارچوب ۱
۹شوت خارج از چارچوب۸
۶کرنر۶
۱۹ضربه ایستگاهی۹
۹خطا۱۹
۰کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال تراکتور پدیده – تی وی تو

پخش زنده فوتبال تراکتور پدیده – ۲۳ اسفند ۹۷

در ادامه ی بازی های هفتهی بیست و دوم لیگ برتر ایران ، دو تیم تراکتورسازی و شهر خودرو با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تک گل استوکس در دقیقه ی ۲۱ و برتری ۱-۰ تراکتور به پایان رسید. با این که در نیمه ی دوم شهر خودرو ای ها زمان کافی برای جبران این اختلاف امتیاز داشتند اما با غفلت بازیکنان این تیم در استفاده از فرصت های طلایی ، دروازه ی تراکتور قفل ماند تا با اتمام زمان بازی ، این دیدار با برتری ۱-۰ تراکتورسازی به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال تراکتور پدیده – تی وی تو