تی وی تو
تراکتور
ذوب آهن اصفهان

شنبه ۲۴ اردیبهشت ۲۰:۰۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

فوتبال زنده تراکتور و ذوب آهن اصفهان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی تراکتور ذوب آهن اصفهان را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی تراکتور ذوب آهن اصفهان امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال تراکتور و ذوب آهن اصفهان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی تراکتور ذوب آهن اصفهان را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی تراکتور ذوب آهن اصفهان را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال تراکتور ذوب آهن اصفهان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی تراکتور و ذوب آهن

در یکی از دیدارهای هفته دوازدهم لیگ برتر، تراکتور و ذوب آهن به مصاف هم رفتند. جایگاه دو تیم در جدول رده بندی به نحوی بود که تساوی به درد هیچ کدام از دو طرف نمی خورد و سرمربیان دو تیم نیز با هدف کسب پیروزی تیمشان را روانه میدان کردند.

پخش زنده بازی تراکتور و ذوب آهن با حملات ذوبی ها آغاز شد و تیم مهدی تارتار در همان دقایق ابتدایی چند فرصت را به روی دروازه حریف خلق کرد که ناموفق بود. در ادامه بازی سرد و کسل کننده دنبال می شد تا اینکه ذوب آهن توانست در چهارمین دقیقه از وقت های تلف شده صاحب یک ضربه پنالتی شود که آرمان قاسمی آن را وارد دروازه کرد.

در نیمه دوم نیز بازی بیشتر در میانه میدان دنبال می شد و تبریزی ها نیز تلاش خاصی برای رسیدن به گل تساوی انجام ندادند و در نهایت ذوب آهن توانست به ۶ هفته ناکامی خود پایان داده و سه امتیاز شیرین را کسب کند. با این پیروزی تیم تارتار به رتبه دهم جدول رده بندی صعود کرد و تراکتور تا جایگاه چهاردهم سقوط کرد.

پخش زنده بازی تراکتور و ذوب آهن

 

پخش زنده بازی تراکتور و ذوب آهن

تیم های تراکتور و ذوب آهن یکی از بازی های حساس هفته بیست و پنجم به مصاف هم رفتند. فیروز کریمی در اولین بازی پس از حضورش در تراکتور به عنوان سرمربی، یک پیروزی ارزشمند را کسب کرد .

ذوب آهن بازی را هجومی آغاز کرد اما این تراکتور بود که روی ریباند ضربه پنالتی به گل رسید. پس از آن ذوب آهن سعی در جبران داشت ولی شاگردان حسینی چندان موقعیت جدی ایجاد نکردند تا نیمه اول با همان برتری یک بر صفر تراکتور به پایان برسد. ذوب آهن در دقایق آغازین موقعیت های بیشتری ایجاد کرد. در لحظات پایانی نیمه اول هم شاهد خیمه سنگین ذوبی ها روی دروازه اخباری بودیم اما دفاع خوب بازیکنان تراکتور دروازه این تیم را بسته نگه داشت تا با پایان زمان، گزارش زنده بازی تراکتور ذوب آهن اصفهان  با نتیجه ۱-۰ به پایان برسد.

 

پخش زنده بازی تراکتور ذوب آهن اصفهان

 

پخش زنده فوتبال تراکتور و ذوب آهن

در ادامه هفته دهم لیگ برتر ایران دو تیم ذوب‌آهن و تراکتور از ساعت ۱۵ در ورزشگاه فولادشهر به مصاف هم رفتند که تراکتور توانست با نتیجه ۲ بر یک حریفش را شکست دهد و به رده سوم جدول رده‌بندی صعود کند.ابتدا محمد عباس‌زاده در دقیقه ۲۵ روی پاس مسعود شجاعی تراکتور را پیش انداخت اما در دقیقه ۷۹ ایوان مارکوویچ کار را به تساوی کشاند. این پایان کار نبود و محمد عباس‌زاده در دقیقه ۸۲ گل دوم خود و پیروزی‌بخش تیمش را به ثمر رساند.

در پایان پخش زنده بازی تراکتور ذوب آهن تراکتور با این پیروزی ۱۶ امتیازی شد و در رده سوم قرار گرفت و ذوب‌آهن با ۶ امتیاز در رده پانزدهم جدول شانزده تیمی مسابقات باقی ماند.

 

پخش زنده بازی تراکتور ذوب آهن اصفهان

 

پخش آنلاین بازی تراکتور ذوب آهن اصفهان

دیدار دو تیم فوتبال ذوب‌آهن و تراکتور در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۱۵:۱۵ در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار شد که این دیدار با برتری ۲ بر یک شاگردان ساکت الهامی به پایان رسید تا این تیم بتواند موقتا به رده دوم جدول صعود کند.در این دیدار ابتدا حمزاوی اوکوچا بازیکن الجزایری نخستین گل خود را برای تراکتور در دقیقه ۴۷ به ثمر رساند اما ۱۰ دقیقه بعد این هادی محمدی بود که با ضربه سر بازی را به تساوی کشاند. این پایان کار نبود و ساسان انصاری در دقیقه ۶۳ باز هم تراکتور را پیش انداخت.  در ادامه تلاش دو تیم سودی نداشت و تراکتوری‌ها با نتیجه ۲ بر یک از سد مهمان اصفهانی خود گذشتند.تراکتور با این پیروزی ۳۳ امتیازی شد و موقتا به رده دوم صعود کرد. ذوب‌آهن نیز با ۱۸ امتیاز به رده دوازدهم رفت.

 

تراکتورذوب‌آهن
۳شوت در چارچوب ۳
۷شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۱
۳کرنر۴
۱۸ضربه ایستگاهی۲۰
۲۰خطا۱۸
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال تراکتور ذوب آهن ‌ – تی وی تو

پخش زنده بازی تراکتور ذوب آهن امروز

دیدار تیم های تراکتورسازی تبریز و ذوب آهن اصفهان در چارچوب رقابت های هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه یادگار امام تبریز با تساوی صفر بر صفر به پایان رسید. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و بدون اتفاق خاصی به پایان رسید اما  در نیمه ی دوم با توجه به نزدیک شدن به پایان بازی ، شاهد افزایش خشونت در بازی بودیم که این خشونت جز چندین کارت زرد برای بازیکنان دو تیم نتیجه ی دیگری نداشت. در نهایت با پایان یافتن زمان بازی ، این دو تیم به تساوی ۰-۰ رضایت دادند.

پخش زنده فوتبال تراکتور ذوب آهن ‌ – تی وی تو

 

پخش فوتبال تراکتور و ذوب آهن زنده

تراکتورسازی که هفته بیست و هفتم لیگ برتر میهمان ذوب‌آهن بود مقابل این تیم با نتیجه ۲ بر ۰ مغلوب شد. وحید محمدزاده در دقیقه ۱۶ از روی نقطه پنالتی و مهران درخشان مهر در دقیقه ۹۴ دروازه تراکتورسازی را باز کردند. اشکان دژاگه نیز یک پنالتی را در دقیقه ۸۸ از دست داد.این سومین شکست متوالی تراکتورسازی در هفته‌های اخیر بود و با این نتیجه تراکتورسازان ۴۹ امتیازی باقی ماندند و حال رتبه چهارم این تیم نیز در خطر خواهد بود. ذوب‌آهن نیز ۳۳ امتیازی شد و به رده هفتم جدول صعود کرد.

 

پخش زنده فوتبال تراکتور ذوب آهن ‌ – تی وی تو