تی وی تو
فوتبال  تراکتور ذوب آهن زنده

فوتبال تراکتور ذوب آهن زنده

تراکتور
ذوب آهن اصفهان

جمعه ۲۴ فروردین ۱۸:۲۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

پخش زنده فوتبال تراکتور ذوب آهن امروز جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۲ . در رقابت‌های لیگ برتر ایران و از ساعت ۱۸:۰۰ تیم های تراکتور و ذوب آهن بازی خواهند داشت. تراکتور مقابل ذوب آهن را آنلاین تماشا کنید.

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی تراکتور ذوب آهن اصفهان را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال تراکتور ذوب آهن اصفهان را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال تراکتور ذوب آهن

۲۴ فروردین ۱۴۰۳

تراکتور در هفته بیست و سوم لیگ برتر ایران به مصاف ذوب آهن رفت. ذوب آهن که به خوبی برای این دیدار آماده شده بود در دقیقه ۳۳ با ضربه اسلامی به برتری ۱-۰ رسید گلی که تا پایان نیمه نخست تراکتور قادر به جبران آن نشد.

در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم پخش زنده فوتبال تراکتور ذوب آهن اسلامی برای بار دوم دروازه حریف را در هم کوبید اما این گل پایان حملات ذوب آهن نبود. محمدی در دقیقه ۶۱ و جدی در دقیقه ۸۱ برای ذوب آهن گلزنی کردند. از سمت دیگر میدان عبدی در دقیقه ۹۵ تنها یکی از گل های خورده را جبران کرد تا این بازی با برتری ۴-۱ ذوب آهن به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال تراکتور ذوب آهن

پخش زنده فوتبال تراکتور ذوب آهن

پخش زنده بازی تراکتور و ذوب آهن

۷ بهمن ۱۴۰۱

در جریان بازی های هفته هفدهم لیگ برتر ایران، تیم های ذوب آهن و تراکتور با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار با طوفان حملات دو تیم آغاز شد. پس از گل اسدی در دقیقه ۳۰، سلیمانی کار را به تساوی ۱-۱ کشاند و در دقایق پایانی این نیمه، با خشونت پورعلی و اخراج او، موقعیت دوباره برای اسدی فراهم آمد تا حساب کار را ۲-۱ به نفع تراکتور کند.

در نیمه دوم باز هم این اسدی بود که با استفاده از یک موقعیت طلایی، گل سوم را نیز راهی دروازه حریف کرد. در ادامه اما شاهد بازی دفاعی ذوب آهن بودیم که موفق شد مانع از باز شدن دروازه اش شود و در نهایت پخش زنده بازی تراکتور ذوب آهن با نتیجه ۳-۱ به پایان رسید.

پخش زنده بازی تراکتور و ذوب آهن

پخش زنده فوتبال تراکتور و ذوب آهن

۲۸ مرداد ۱۴۰۱

بازی دو تیم تراکتور و ذوب آهن در چارچوب مسابقات هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران با نتیجه یک بر یک مساوی به اتمام رسید.

صادق بابا احمدی در دقیقه ی ۳۰ تک گل ذوب آهن را به ثبت رساند تا این تیم در ۴۵ دقیقه ی دوم دست پر تر ظاهر شود اما تراکتور که قصد نداشت این دیدار را به حریف واگذار کند در دقیقه ی ۷ وقت اضافه ی نیمه ی دوم ، توسط اسدی ، دروازه ی ذوب آهن را در هم کوبید تا پخش زنده بازی تراکتور و ذوب آهن با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

پخش زنده بازی تراکتور و ذوب آهن

 

پخش زنده بازی تراکتور و ذوب آهن

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

ذوب آهن و تراکتور در چارچوب هفته بیست و هفتم لیگ برتر به مصاف هم رفتند. نیمه اول چندان شاهد ایجاد موقعیت جدی روی دروازه ها نبوده ایم. دو چند بار در محوطه جریمه صاحب توپ شدند اما یا مدافعان توپ را دور کردند و یا ضربه نهایی کیفیت لازم را نداشت. شاید بتوان جدی ترین موقعیت نیمه را ایستگاهی دقیقه ۳۷ سجاد آشوری دانست که مماس با تیرک عمودی دروازه توپ به بیرون رفت.

نیمه دوم پخش زنده بازی تراکتور و ذوب آهن هم هر دو تیم موقعیت ها داشتند اما اوج جنجال در ۱۰ دقیقه پایانی بود. دقیقه ۹۰ ابراهیم زاده یک گل فوق العاده به ثمر رساند اما داور بسیار با تاخیر و به شکلی عجیب این گل را آفساید اعلام کرد تا بازی به دقیقه ۹۹ کشیده و در دقایق پایانی کاملا با جنجال دنبال شود.

پخش زنده بازی تراکتور و ذوب آهن

 

پخش زنده فوتبال تراکتور و ذوب آهن

در یکی از دیدارهای هفته دوازدهم لیگ برتر، تراکتور و ذوب آهن به مصاف هم رفتند. جایگاه دو تیم در جدول رده بندی به نحوی بود که تساوی به درد هیچ کدام از دو طرف نمی خورد و سرمربیان دو تیم نیز با هدف کسب پیروزی تیمشان را روانه میدان کردند.

پخش زنده بازی تراکتور و ذوب آهن با حملات ذوبی ها آغاز شد و تیم مهدی تارتار در همان دقایق ابتدایی چند فرصت را به روی دروازه حریف خلق کرد که ناموفق بود. در ادامه بازی سرد و کسل کننده دنبال می شد تا اینکه ذوب آهن توانست در چهارمین دقیقه از وقت های تلف شده صاحب یک ضربه پنالتی شود که آرمان قاسمی آن را وارد دروازه کرد.

در نیمه دوم نیز بازی بیشتر در میانه میدان دنبال می شد و تبریزی ها نیز تلاش خاصی برای رسیدن به گل تساوی انجام ندادند و در نهایت ذوب آهن توانست به ۶ هفته ناکامی خود پایان داده و سه امتیاز شیرین را کسب کند. با این پیروزی تیم تارتار به رتبه دهم جدول رده بندی صعود کرد و تراکتور تا جایگاه چهاردهم سقوط کرد.

پخش زنده بازی تراکتور و ذوب آهن

 

پخش زنده بازی تراکتور و ذوب آهن

تیم های تراکتور و ذوب آهن یکی از بازی های حساس هفته بیست و پنجم به مصاف هم رفتند. فیروز کریمی در اولین بازی پس از حضورش در تراکتور به عنوان سرمربی، یک پیروزی ارزشمند را کسب کرد .

ذوب آهن بازی را هجومی آغاز کرد اما این تراکتور بود که روی ریباند ضربه پنالتی به گل رسید. پس از آن ذوب آهن سعی در جبران داشت ولی شاگردان حسینی چندان موقعیت جدی ایجاد نکردند تا نیمه اول با همان برتری یک بر صفر تراکتور به پایان برسد. ذوب آهن در دقایق آغازین موقعیت های بیشتری ایجاد کرد. در لحظات پایانی نیمه اول هم شاهد خیمه سنگین ذوبی ها روی دروازه اخباری بودیم اما دفاع خوب بازیکنان تراکتور دروازه این تیم را بسته نگه داشت تا با پایان زمان، پخش زنده بازی تراکتور ذوب آهن اصفهان  با نتیجه ۱-۰ به پایان برسد.

 

پخش زنده بازی تراکتور ذوب آهن اصفهان

 

پخش آنلاین فوتبال تراکتور و ذوب آهن

در ادامه هفته دهم لیگ برتر ایران دو تیم ذوب‌آهن و تراکتور از ساعت ۱۵ در ورزشگاه فولادشهر به مصاف هم رفتند که تراکتور توانست با نتیجه ۲ بر یک حریفش را شکست دهد و به رده سوم جدول رده‌بندی صعود کند.ابتدا محمد عباس‌زاده در دقیقه ۲۵ روی پاس مسعود شجاعی تراکتور را پیش انداخت اما در دقیقه ۷۹ ایوان مارکوویچ کار را به تساوی کشاند. این پایان کار نبود و محمد عباس‌زاده در دقیقه ۸۲ گل دوم خود و پیروزی‌بخش تیمش را به ثمر رساند.

در پایان پخش زنده بازی تراکتور ذوب آهن تراکتور با این پیروزی ۱۶ امتیازی شد و در رده سوم قرار گرفت و ذوب‌آهن با ۶ امتیاز در رده پانزدهم جدول شانزده تیمی مسابقات باقی ماند.

 

پخش زنده بازی تراکتور ذوب آهن اصفهان

 

پخش آنلاین بازی تراکتور ذوب آهن اصفهان

دیدار دو تیم فوتبال ذوب‌آهن و تراکتور در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۱۵:۱۵ در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار شد که این دیدار با برتری ۲ بر یک شاگردان ساکت الهامی به پایان رسید تا این تیم بتواند موقتا به رده دوم جدول صعود کند.در این دیدار ابتدا حمزاوی اوکوچا بازیکن الجزایری نخستین گل خود را برای تراکتور در دقیقه ۴۷ به ثمر رساند اما ۱۰ دقیقه بعد این هادی محمدی بود که با ضربه سر بازی را به تساوی کشاند. این پایان کار نبود و ساسان انصاری در دقیقه ۶۳ باز هم تراکتور را پیش انداخت.  در ادامه تلاش دو تیم سودی نداشت و تراکتوری‌ها با نتیجه ۲ بر یک از سد مهمان اصفهانی خود گذشتند.تراکتور با این پیروزی ۳۳ امتیازی شد و موقتا به رده دوم صعود کرد. ذوب‌آهن نیز با ۱۸ امتیاز به رده دوازدهم رفت.

 

تراکتورذوب‌آهن
۳شوت در چارچوب ۳
۷شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۱
۳کرنر۴
۱۸ضربه ایستگاهی۲۰
۲۰خطا۱۸
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال تراکتور ذوب آهن – تی وی تو

پخش زنده بازی تراکتور ذوب آهن امروز

دیدار تیم های تراکتورسازی تبریز و ذوب آهن اصفهان در چارچوب رقابت های هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه یادگار امام تبریز با تساوی صفر بر صفر به پایان رسید. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و بدون اتفاق خاصی به پایان رسید اما  در نیمه ی دوم با توجه به نزدیک شدن به پایان بازی ، شاهد افزایش خشونت در بازی بودیم که این خشونت جز چندین کارت زرد برای بازیکنان دو تیم نتیجه ی دیگری نداشت. در نهایت با پایان یافتن زمان بازی ، این دو تیم به تساوی ۰-۰ رضایت دادند.

پخش زنده فوتبال تراکتور ذوب آهن – تی وی تو

 

پخش فوتبال تراکتور و ذوب آهن زنده از اینترنت

تراکتورسازی که هفته بیست و هفتم لیگ برتر میهمان ذوب‌آهن بود مقابل این تیم با نتیجه ۲ بر ۰ مغلوب شد. وحید محمدزاده در دقیقه ۱۶ از روی نقطه پنالتی و مهران درخشان مهر در دقیقه ۹۴ دروازه تراکتورسازی را باز کردند. اشکان دژاگه نیز یک پنالتی را در دقیقه ۸۸ از دست داد.این سومین شکست متوالی تراکتورسازی در هفته‌های اخیر بود و با این نتیجه تراکتورسازان ۴۹ امتیازی باقی ماندند و حال رتبه چهارم این تیم نیز در خطر خواهد بود. ذوب‌آهن نیز ۳۳ امتیازی شد و به رده هفتم جدول صعود کرد.

 

پخش زنده فوتبال تراکتور ذوب آهن – تی وی تو

برچسب‌ها: