تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال تراکتور الشارجه ‌

تراکتور
الشارجه

پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۲۲:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان آسیا

پخش زنده بازی تراکتور الشارجه امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی تراکتور الشارجه را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی تراکتور الشارجه امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ قهرمانان آسیا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال تراکتور – الشارجه به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی تراکتور الشارجه را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی تراکتور الشارجه را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی تراکتور الشارجه را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال تراکتور الشارجه را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی تراکتور الشارجه – ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

 

دیدار دو تیم تراکتور ایران و شارجه امارات در گروه B لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه شارجه امارات آغاز شد که با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت. تراکتور که در بازی نخست خود مقابل پاختاکور به تساوی ۳ – ۳ دست یافته بود، به امید پیروزی مقابل شارجه و صدرنشینی در گروه B وارد میدان شد. در نیمه نخست این دیدار هم شاگردان رسول خطیبی موقعیت‌هایی را روی دروازه شارجه ایجاد کردند، اما در گلزنی ناموفق بودند

نیمه نخست این دیدار البته با یک واکنش خوب از سوی محمدرضا اخباری و مهار تک به تک کایو نیز همراه بود. در آخرین دقایق هم روی یک ضربه پیمان بابایی بازیکنان تراکتور معتقد به خطای هند و پنالتی بودند که البته داور مسابقه چنین اعتقادی نداشت.

در نیمه دوم بازهم تراکتور می‌توانست روی حرکت مهدی تیکدری به گل برسد و موقعیت خوبی نصیب این بازیکن شده بود، اما دروازه‌بان شارجه توپ را راهی کرنر کرد تا تراکتوری‌ها را ناکام بگذارد.داور این مسابقه هم در طول ۹۰ دقیقه فقط یک بار از کارت زرد خود استفاده کرد که آن هم نصیب سامان نریمان جهان شد.

 

 

تراکتور الشارجه
۵۲ مالکیت ۴۸
۳ شوت در چارچوب  ۲
۳ شوت خارج از چارچوب ۷
۲ مهار دروازه بان ۳
۴۸۵ تعداد پاس ۴۴۳
۴۰۶ پاس صحیح ۳۷۵
۲۰ سانتر ۱۵
۶ کرنر ۱
۸ خطا ۱۵
۰ آفساید ۱
۱ کارت زرد ۰

.

 

بازیهای پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت

بازیهای جمعه ۲۴ اردیبهشت

بازیهای شنبه ۲۵ اردیبهشت