تی وی تو
تراکتور
آلومینیوم اراک

یکشنبه ۱۴ آذر ۱۵:۰۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

گزارش زنده بازی تراکتور آلومینیوم اراک امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی تراکتور آلومینیوم اراک را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی تراکتور آلومینیوم اراک امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال تراکتور آلومینیوم اراک به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی تراکتور آلومینیوم اراک را از تی وی تو دنبال کنید. بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی تراکتور آلومینیوم اراک را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که بازی زنده تراکتور و آلومینیوم اراک را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی تراکتور آلومینیوم اراک ۲۹ تیر ۱۴۰۰

آلومینیوم و تراکتور یکی از بازی های هفته بیست و هشتم لیگ برتر را برگزار کردند که تراکتوری ها موفق شدند در این دیدار به پیروزی برسند.

در دقیقه ی ۳۵ کرنر از سمت چپ روی دروازه آلومینیوم اراک ارسال شد و در شلوغی محوطه جریمه ضربه بهزاد سلامی تبدیل به گل شد و سپس چند دقیقه ی بعد روی اشتباه پورحمیدی و پاس گل ایمانی، تیکدری اختلاف را به دو رساند تا تراکتور با برتری ۲-۰ راهی رختکن شود.

دقایق ابتدایی نیمه ی دوم به آرامی سپری شد اما با نزدیک شدن به پایان گزارش زنده بازی تراکتور آلومینیوم اراک در دقیقه ی ۸۷ بود که مرتضی آقاخان از روی نقطه پنالتی اختلاف را به حداقل رساند و بازی دو بر یک شد.  بازی دوباره جان گرفته بود. در دقیقه ی ۸ + ۹۰ تمام بازیکنان آلومینیوم اراک جلو کشیده بودند و در آن سو بازیکنان تراکتور یک ضد حمله سریع را شکل دادند. پورحمیدی از دروازه بیرون آمده بود و عباس زاده بعد از دریبل او، با یک بغل پا گلزنی کرد تا تراکتور به برتری ۳-۱ برسد.

شاگردان فیروز کریمی با این برد ۴۲ امتیازی شدند و تیم آلومینیوم اراک هم ۳۷ امتیازی باقی ماند.

 

پخش زنده بازی تراکتور آلومینیوم اراک

 

پخش زنده بازی تراکتور آلومینیوم اراک – ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

تیم‌های فوتبال تراکتور تبریز و آلومینیوم اراک در چارچوب دیداری از هفته سیزدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف هم رفتند که در این بازی آلومینیوم با نتیجه یک بر صفر پیروز شد. امید سینگ در دقیقه ۴۴، تنها گل این مسابقه را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

شاگردان رسول خطیبی با ۱۸ امتیاز به جایگاه هفتم جدول لیگ برتر صعود کردند. تراکتور هم با ۱۹ امتیاز، همچنان در رتبه چهارم جدول مسابقات ایستاده است.

پخش زنده فوتبال تراکتور آلومینیوم اراک – تی وی تو

 

پخش زنده بازی تراکتور آلومینیوم اراک – ۱۱ بهمن ۹۹

تیم‌های آلومینیوم اراک و تراکتور تبریز در ادامه مسابقات مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال در ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۲ بر صفر به سود شاگردان منصوریان خاتمه یافت. امیر هوشمند در دقیقه ۲۴ و میثم مجیدی در دقیقه ۸۰ (پنالتی) زننده گل‌های آلومینیوم در این دیدار بودند. 

آلومینیومی‌ها که در لیگ برتر هم نتایج خوب کسب کرده بودند، در جام حذفی هم روند خوب‌شان را ادامه دادند و منصوریان با حذف تراکتور هم از تیم سابقش انتقام گرفت و هم تیم او توانست به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی صعود کند.

 

پخش زنده فوتبال تراکتور آلومینیوم اراک – تی وی تو