تب عربستان به بارسا رسید: این ستاره را می‌خواهیم!

جولای 12, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، بارسلونا پس از پایان فصل گذشته فهرستی از بازیکنانی تهیه کرد که قصد فروش آنها را در پنجره نقل و انتقالات تابستانی داشت.

بسیاری از رسانه‌های نزدیک به این باشگاه خبر داده بودند که رافینیا یکی از بازیکنانی است که نامش در این فهرست قرار گرفته و با وجود تنها یک فصل حضور در نوکمپ احتمال دارد در همین تابستان از این باشگاه جدا شود.

چند روز قبل بعضی از نشریات عربستانی مدعی شده بودند که یکی از باشگاه‌های حاضر در لیگ این کشور پیشنهادی را برای جذب رافینیا ارائه کرده است.

حالا روزنامه اسپورت خبر داده که پیشنهاد هنگفتی برای انتقال این بازیکن به لیگ عربستان به دست بارسا رسیده که ممکن است هر دوی آنها را وسوسه کند.

گفته می‌شود این باشگاه آماده است تا قراردادی سه ساله با این بازیکن به امضا برساند و دستمزد سالانه ۲۰ میلیون یورویی برای او در نظر گرفته است.

هرچند در این خبر عنوان نشده که مبلغ مدنظر این باشگاه عربستانی برای توافق با بارسا چقدر است اما انتظار می‌رود که آنها آماده پرداخت مبلغی باشند که مدیران بارسا را برای این انتقال کاملا متقاعد کند.

این در حالی است که رافینیا پیش از این بارها تاکید کرده بود که هیچ تصمیمی برای ترک بارسلونا ندارد و آماده است تا فصل آینده هم برای قرار گرفتن در ترکیب این تیم تلاش کند.