تایید شد: بارسلونا به دنبال ستاره جنجالی یونایتد

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، آنخل تورس، رئیس ختافه، در مصاحبه با رادیو مارکا به وضعیت میسون گرین‌وود اشاره کرد. این وینگر یکی از بازیکنان مورد توجه فصل جاری لالیگا بوده، همین موقعیت باعث شده چندین باشگاه به شرایط این فوتبالیست علاقه‌مند شوند.

وضعیت این بازیکن در یک وضعیت پیچیده است چون او تا ژوئن ۲۰۲۵ با یونایتد قرارداد دارد. در چند ساعت گذشته شایعات زیادی در مورد علاقه اتلتیکومادرید به گوش می‌رسید، اما آنخل تورس این احتمال را رد کرد.

تورس به مارکا گفت: “اتلتیکو با من صحبتی نکرده است، تنها کسی که از من درباره شرایط او سوال کرده، خوان لاپورتاست. من با او و دکو صحبت کردم و آن‌ها به من اعلام کردند که چرا این بازیکن را دوست دارند.”

رئیس ختافه همچنین پیش‌بینی خود از آینده گرین‌وود گفت: “اگر به میسون و والدین او بستگی داشته باشد، او اینجا ادامه خواهد داد، به نظر می‌رسد منچستر می‌خواهد او را بفروشد، اما من فکر می‌کنم که او می‌ماند.”

این مهاجم انگلیسی تابستان گذشته به دنبال راه حلی برای ترک انگلیس و دور شدن از کانون توجه بود. گرین‌وود پس از آن چه در ژانویه ۲۰۲۲ اتفاق افتاد، می‌خواست دوباره فقط به فوتبال فکر کند.