تایید شد: این ستاره خواستار بازگشت به ایتالیاست

آگوست 22, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، حضور سانچز در منچستریونایتد بسیار فاجعه‌بار بود و همین باعث شد که او با قراردادی قرضی در تابستان ۲۰۱۹ راهی اینتر شود.

او توانست نمایش قابل قبولی در ترکیب این تیم در لیگ ایتالیا ارائه کند و مدیران این باشگاه را مجاب کرد که برای خرید دائمی او اقدام کنند تا در تابستان ۲۰۲۰ رسما و به صورت دائمی به جمع آنها ملحق شود.

با این حال شرایط به شکلی پیش رفت که این مهاجم ۳۴ ساله در پنجره نقل و انتقالات تابستانی سال گذشته نراتزوری را ترک کرد و به مارسی پیوست تا تجربه بازی در لیگ فرانسه را به دست آورد.

درخشش این ستاره اهل شیلی در ترکیب مارسی و به ثمر رساندن ۱۴ گل در ۳۵ بازی به او این امید را داد که هنوز هم توانایی درخشش در فوتبال اروپا را دارد و حالا به دنبال بازگشت دوباره به فوتبال ایتالیا است.

در روزهای گذشته چند رسانه ایتالیایی از علاقه او به حضور دوباره در اینتر خبر داده بودند و ماروتا در گفت‌وگو با کالچو مرکاتو اظهار داشت: «الکسیس سانچز قهرمان بزرگی است. او پیامی برای بازگشت فرستاده و روند انجام این کار کاملا مثبت است.»

به نظر می‎‌رسد که احتمال بازگشت سانچز به اینتر با توجه به اظهارات مدیر این باشگاه بسیار زیاد است و او فصل آینده بار دیگر با پیراهن این تیم به میدان خواهد رفت.