تی وی تو
بازی زنده  تایلند بحرین

بازی زنده تایلند بحرین

پخش زنده فوتبال تایلند بحرین، امروز سه‌شنبه ۲۸ شهریور و در چارچوب رقابتهای قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا و از ساعت ۱۱:۳۰ تیم های تایلند و بحرین بازی خواهند داشت. تایلند مقابل بحرین را آنلاین تماشا کنید. پخش زنده فوتبال تایلند و بحرین در جریان بازی های هفته ی دوم جام ملت های آسیا ،
تایلند
بحرین

سه‌شنبه ۲۸ شهریور ۱۱:۳۰

پخش زنده قهرمانی زیر 23 سال آسیا

پخش زنده فوتبال تایلند بحرین، امروز سه‌شنبه ۲۸ شهریور و در چارچوب رقابتهای قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا و از ساعت ۱۱:۳۰ تیم های تایلند و بحرین بازی خواهند داشت. تایلند مقابل بحرین را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال تایلند و بحرین

در جریان بازی های هفته ی دوم جام ملت های آسیا ، تیم های بحرین و تایلند در مقابل هم صف آرایی کردند.بازی در نیمه اول به محک زدن دو تیم همراه شد و تیم بحرین روی چند موقعیت می توانست دروازه تایلند را باز کند که با واکنش های سیواراک تدسونگنوئن همراه شد . تیم تایلند اگرچه ، حمله جدی در نیمه اول نتوانست روی دروازه تیم بحرین ایجاد کند .

در نیمه دوم ورق برگشت و این بار نوبت حملات تیم تایلند بود و این تیم توانست در دقیقه ۵۸ پخش زنده بازی تایلند بحرین روی حرکت دو ترایستان و ضربه تماشایی چاناتیپ سونگکراسین به به تنها گل این دیدار دست پیدا کند تا امید های خود را برای حضور در مراحل بعدی جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ بدست بیاورند . تیم بحرین با توجه به اینکه در بازی قبلی موفق شده بود تیم امارات را متوقف سازد تنها با ۱ امتیاز در رتبه چهارم جدول قرار گرفت و تیم تایلند به طور موقت به رتبه دوم جدول صعود کرد.

 

پخش زنده بازی تایلند بحرین

 

بحرین تایلند 
۶۳%مالکیت۳۷%
۶شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۶
۳کرنر۴
۲۲ضربه ایستگاهی۱۳
۱۱خطا۲۰
۲آفساید۲
۰کارت زرد۴

پخش زنده بازی تایلند بحرین