تاریخ بازگشت دو ستاره رئال مشخص شد

دسامبر 26, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، رئال به لطف کار تیمی و درخشش غافلگیرکننده ذخیره‌ها، توانسته غیبت چند بازیکن مهم که در ابتدای فصل مصدوم شدند را بدون مشکل پشت سر بگذارد. حالا دو مهره کلیدی رئال مادرید یعنی وینیسیوس و کاماوینگا در آستانه بازگشت به میادین هستند.

رئال نقشه راه بسیار روشنی برای بازگشت ستاره برزیلی و فرانسوی دارد که در حال گذراندن تعطیلات کریسمس در ایالات متحده هستند. آنها از امکانات تیم لس آنجلس گلکسی برای ریکاوری و حفظ فرم مطلوب استفاده کرده‌اند. تمرینات آنها چه در سالن و چه در زمین چمن بی‌وقفه ادامه داشته و کاملا هماهنگ با تیم پزشکی رئال و بدنساز باشگاه هستند.

وینی از زمان پیروزی ۵-۱ مقابل والنسیا که در آن دبل کرد، دیگر به میدان نرفته ولی انتظار می‌رود ریکاوری او سریع باشد و قبل از سوپرجام برگردد. رئال مانع بازگشت زودهنگام ستاره برزیلی شده و از وی خواسته تا چند هفته دیگر نیز زیر نظر پزشکان باشد. وینی شاید در بازی جام حذفی دقایقی به میدان برود تا برای دربی (نیمه نهایی سوپرجام) در دسترس باشد.

کاماوینگا در روز ۱۶ نوامبر در فیفادی و در اردوی فرانسه از ناحیه همسترینگ دچار پارگی شد. بازگشت کاماوینگا سریع‌تر از وینی به نظر می‌رسد و شاید برابر مایورکا (۱۳ دی) به میدان نیز برود.