تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

تاتنهام
کریستال پالاس

جمعه ۵ آبان ۲۲:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده فوتبال تاتنهام و کریستال پالاس . امروز جمعه ۵ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۲۲:۳۰ تیم های تاتنهام و کریستال پالاس بازی خواهند داشت. تاتنهام مقابل کریستال پالاس را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن بازی زنده تاتنهام کریستال پالاس به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی تاتنهام کریستال پالاس را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی تاتنهام کریستال پالاس را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی تاتنهام کریستال و پالاس

۱۴ دی ۱۴۰۱

تاتنهام در هفته نوزدهم لیگ برتر انگلیس میزبان کریستال پالاس بود و در یک نمایش برتر موفق به کسب پیروزی شد.دقایق ابتدایی مسابقه با تعادل همراه بود اما در اواخر نیمه اول پخش زنده بازی تاتنهام کریستال و پالاس دو گل پیاپی از اسپرز و سپس اخراج ویلفرد زاها کار عقاب ها را تمام کرد.. تیم آنتونیو کونته با صعود به رده پنجم جدول شرایط مناسبی را سپری می کند و آن ها به بازگشت به چمپیونز لیگ امیدوار شده اند

پخش زنده بازی تاتنهام کریستال و پالاس

 

تاتنهام کریستال پالاس
۶۰%مالکیت۴۰%
۶شوت در چارچوب ۰
۶شوت خارج از چارچوب۲
۰مهار دروازه بان۳
۶۰۲تعداد پاس۴۰۶
۵۴۸پاس صحیح۳۳۶
۲۲سانتر۱۲
۴کرنر۲
۱۶خطا۹
۱آفساید۰
۱کارت زرد۳
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی تاتنهام کریستال و پالاس

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام کریستال و پالاس

۵ دی ۱۴۰۰

در نخستین بازی هفته چهارم لیگ برتر انگلیس، تاتنهام مقابل میزبانش کریستال‌پالاس شکست سختی را با ۳ گل پذیرفت. در این دیدار تاتنهام از دقیقه ۵۸ با اخراج تانگانیگا ۱۰ نفره شد و کارش برای آن‌ها سخت شد تا با گل‌های زاها در دقیقه ۷۶ از روی نقطه‌پنالتی و ادوارد در دقایق ۸۴ و ۳+۹۰ میزبان اولین بردش در این فصل را کسب کند.

در پایان پخش زنده بازی تاتنهام کریستال پالاس تاتنهام که ۹ امتیازی است، هنوز در صدر قرار دارد اما این صدرنشینی را ۵ تیم ۷ امتیازی تهدید می‌کنند. پالاس هم با کسب این برد ۵ امتیازی شد.

 

پخش زنده بازی تاتنهام کریستال پالاس

 

کریستال‌پالاس تاتنهام 
۶۲%مالکیت۳۸%
۴شوت در چارچوب ۱
۷شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۱
۴۹۸تعداد پاس۳۱۴
۴۱۲پاس صحیح۲۳۱
۲۹سانتر۶
۸کرنر۲
۱۳خطا۱۵
۲آفساید۳
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی تاتنهام کریستال پالاس

 

پخش آنلاین بازی تاتنهام و کریستال پالاس

۱۷ اسفند ۱۳۹۹

تیم های تاتنهام و کریستال پالاس در چارچوب رقابت های لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی شاگردان آقای خاص به پایان رسید.شاگردان مورینیو، با گلزنی بیل در دقیقه ۲۵ پیش افتادند، اما کریستال پالاس توسط بنتکه در دقیقه اول وقت‌های تلف شده نیمه نخست کار را به تساوی کشاند.

در نیمه دوم بیل خیلی زود خود و تیمش را دو گله کرد و در دقیقه ۴۹ دبل خود را کامل کرد. پس از او نوبت به کین رسید که مانند بیل خودش را دو گله کند. او در دقایق ۵۲ و ۷۶ گل‌های خود را به ثمر رساند تا سفیدپوشان لندن از بابت کسب پیروزی مطمئن شوند.

تاتنهام با این برد ۴۵ امتیازی شد و به رده ششم جدول صعود کرد. حالا مورینیو به دو امتیازی چهار تیم بالای جدول رسیده و بیل هم این روزها خوش می درخشد.

پخش زنده فوتبال تاتنهام کریستال پالاس – تی وی تو

 

تاتنهام کریستال پالاس
۶۴%مالکیت۳۶%
۵شوت در چارچوب ۱
۴شوت خارج از چارچوب۳
۰مهار دروازه بان۱
۶۹۰تعداد پاس۳۷۳
۶۰۶پاس صحیح۲۸۲
۱۳سانتر۱۷
۱کرنر۵
۸خطا۱۷
۱آفساید۴
۲کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام کریستال پالاس – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی تاتنهام و کریستال پالاس

هفته دوازدهم لیگ برتر انگلیس با برگزاری دیداری در لندن بین کریستال پالاس و تاتنهام ادامه یافت که در این دیدار دو تیم به تساوی یک-یک رسیدند.  تاتنهام شروع بسیار خوبی در بازی داشت و در همان نیمه‌ی اول توانست به گل برسد. گل اول بازی را هری کین در دقیقه‌ی ۲۳ روی پاس سون هیونگ مین به ثمر رساند و یک بار دیگر زوج سون و هری کین روی این گل درخشیدند. آن‌ها در این فصل عملکرد خیره کننده‌ای داشته‌اند و گل های زیادی ساخته‌اند.

نتیجه یک بر صفر تا دقایق پایانی بازی پا بر جا بود و مورینیو خیال می‌کرد که دیگر سه امتیاز را به چنگ آورده و به صدرنشینی خود ادامه خواهد داد اما در دقیقه‌ی ۸۱ جفری شلوپ موفق شد تک گل کریستال پالاس را وارد دروازه‌ی تاتنهام کند و یک امتیاز برای تیمش به ارمغان بیاورد و مانع از پیروزی تاتنهام شود. با این نتیجه این احتمال وجود دارد که لیورپول در صورت پیروزی در بازی خود به صدر جدول رفته و جای تاتنهام را بگیرد.

پخش زنده فوتبال تاتنهام کریستال پالاس – تی وی تو

 

کریستال پالاستاتنهام 
۴۲%مالکیت۵۸%
۵شوت در چارچوب ۶
۵شوت خارج از چارچوب۵
۵مهار دروازه بان۴
۳۳۵تعداد پاس۴۴۷
۲۶۷پاس صحیح۳۵۵
۱۵سانتر۱۹
۴کرنر۷
۱۵خطا۱۱
۴آفساید۰
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام کریستال پالاس – تی وی تو

 

پخش فوتبال زنده تاتنهام و کریستال پالاس

تیم های تاتنهام و کریستال پالاس در هفته ی سی و هشتم لیگ برتر انگلیس ، به مصاف هم رفتند. در نیمه ی نخست این دیدار کین با ضربه ی خود در دقیقه ی ۱۳ تاتنهام را به برتری ۱-۰ رساند . در ۴۵ دقیقه ی  دوم ، مطابق انتظار ، کریستال پالاس بر حملات خود افزود و پس از چند بار برخورد توپ به تیرک دروازه ، سرانجام موفق شد ۵۳ با ضربه ی اشلاپ حساب کار را به تساوی ۱-۱ بدل کند.  از آن سئ ، بازیکنان تاتنهام تلاش زیادی برای کسب امتیاز مجدد انجام دادند اما این تلاش ها راه به جایی نبرد. در نهایت ، این دیدار با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال تاتنهام کریستال پالاس – تی وی تو

کریستال پالاستاتنهام 
۴۷%مالکیت۵۳%
۲شوت در چارچوب ۲
۹شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۱
۴۱۵تعداد پاس۴۸۲
۳۳۴پاس صحیح۴۰۰
۲۵سانتر۱۱
۷کرنر۲
۱۱خطا۱۳
۱آفساید۰
۳کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال تاتنهام کریستال پالاس – تی وی تو

 

پخش بازی تاتنهام و کریستال پالاس زنده

دو تیم تاتنهام و کریستال پالاس از چهارچوب هفته پنجم رقابت های لیگ برتر در مقابل هم قرار گرفتند. نیمه ی نخست این دیدار از سمت تاتنهامی ها طوفانی آغاز شد. در ۱۰ دقیقه ی ابتدایی ،  آلدرویرلد با ضربه ای بلند، توپ را از زمین خودی به محوطه جریمه کریستال پالاس فرستاد. سون هیونگ مین با کنترلی بسیار خوب و حرکت عرضی در محوطه جریمه پالاس، دو مدافع این تیم را جا گذاشت و با ضربه ای زمینی توپ را به تور دروازه حریف رساند.  ۱۰ دقیقه ی بعد ،  بازیکنان تاتنهام با پاسکاری توپ را به اوریه که از سمت راست به داخل محوطه جریمه پالاس حرکت کرده بود سپردند.

مدافع ساحل عاجی تاتنهام ارسالی زمینی انجام داد اما توپ در میانه راه با برخورد با فن آنهولت به گل تبدیل شد و اسپرز ۲ بر ۰ پیش افتاد. در دقیقه ی ۲۳ نیز ،  وینکس توپ را به اوریه که از سمت راست حرکتی را آغاز کرده بود سپرد و این بازیکن نیز، ارسالی بلند به داخل محوطه جریمه کریستال پالاس انجام داد. توپ با گذر از روی سر همه مدافعین پالاس به سون هیونگ مین رسید و او نیز با ضربه والی، دروازه شاگران هاجسون را برای بار سوم باز کرد.

این پایان درخشش ستارگان تاتنهام در نیمه ی نخست نبود. در دقیقه ی ۴۲ ، هری کین با حرکت از سمت راست، توپ را به صورت زمینی و قوس دار به داخل محوطه جریمه کریستال پالاس ارسال کرد و در آنجا لاملا بود که با یک ضربه نوک پا، دروازه پالاس را برای بار چهارم باز کرد. در ۴۵ دقیقه ی دوم ، خشونت کمی بالا رفت اما کریستالی ها کاملا ناامید بودند و سعی در دفاع از دروازه ی خود داشتند. در این نیمه تاتنهامی ها که خیالشان راحت شده بود ، حملات بیشتری ترتیب ندادند تا در نهایت این دیدار با برتری ۴-۰ تاتنهام به پایان برسد.

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام کریستال پالاس – تی وی تو

 

تاتنهام کریستال پالاس
۶۴%مالکیت۳۶%
۵شوت در چارچوب ۶
۷شوت خارج از چارچوب۲
۶مهار دروازه بان۲
۶۳۹تعداد پاس۳۵۸
۵۶۱پاس صحیح۲۷۶
۱۸سانتر۱۰
۴کرنر۳
۱۹خطا۱۱
۱آفساید۰
۴کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام کریستال پالاس – تی وی تو

آخرین بروز رسانی : اکتبر 27, 2023