تی وی تو
فوتبال  چلسی تاتنهام زنده

فوتبال چلسی تاتنهام زنده

پخش زنده فوتبال چلسی ‌تاتنهام . امروز دوشنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۲۳:۳۰ تیم های چلسی و ‌تاتنهام بازی خواهند داشت. چلسی مقابل ‌تاتنهام را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال تاتنهام و چلسی به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی چلسی
چلسی
تاتنهام

پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۲۲:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده فوتبال چلسی ‌تاتنهام . امروز دوشنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۲۳:۳۰ تیم های چلسی و ‌تاتنهام بازی خواهند داشت. چلسی مقابل ‌تاتنهام را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش فوتبال تاتنهام و چلسی به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی چلسی تاتنهام را از تی وی تو دنبال کنید. بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی چلسی تاتنهام را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال چلسی ‌تاتنهام

۱۵ آبان ۱۴۰۲

تاتنهام و چلسی در دیداری پر حادثه از هفته یازدهم لیگ برتر انگلستان به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی ۴-۱ چلسی خاتمه یافت.در دقیقه ۶ مسابقه پاس بی نقص جیمز مدیسون لایه های دفاعی چلسی را شکست و در ادامه ضربه دژان کلوسوفسکی پس از برخورد به مدافع چلسی وارد دروازه آبی ها شد.

اما در ادامه این نیمه تاتنهام چندان خوش شانس نبود زیرا که در دقیقه ۳۳ با اخراج رومرو ۱۰ نفره شد و سپس در دقیقه ۳۵ پالمر گل خورده را برای چلسی جبران کرد تا نیمه نخست با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال چلسی ‌تاتنهام شاهد بازی بهتری از دو تیم بودیم. ورود بازیکنان تازه نفس به میدان بر افزایش سرعت بازی تاثیر زیادی داشت اما باز هم تاتنهام بدشانسی آورد زیرا که  دسینی اودوگی در دقیقه ۵۵ به دلیل خطا روی رحیم استرلینگ با دریافت کارت زرد دوم اخراج شد.

تاتنهام در نیمه نخست نیز کریستین رومرو را به دلیل اخراج از دست داده بود. چلسی که دروازه تاتنهام را زیر حملات خود قرار داده بود به کمک هتریک جکسون در دقیقه ۷۵ و ۹۴ و ۹۷ حساب کار را ۴-۱ کرد تا پیروزی قاطعانه خود را جشن بگیرد.

پخش زنده فوتبال چلسی ‌تاتنهام

تاتنهامچلسی
۳۹٪مالکیت۶۱٪
۵شوت در چارچوب۸
۱شوت خارج چارچوب۷
۳مهار دروازه بان۴
۳۰۵تعداد پاس۴۹۵
۲۵۷تعداد پاس صحیح۴۳۵
۹سانتر۱۶
۱کرنر۶
۱۲خطا۲۱
۳آفساید۷
۳کارت زرد۵
۲کارت قرمز۰

پخش زنده فوتبال چلسی ‌تاتنهام

پخش زنده بازی چلسی ‌تاتنهام

۷ اسفند ۱۴۰۱

در جریان بازی های هفته بیست و پنجم لیگ برتر انگلیس، تیم های تاتنهام و چلسی با هم دیدار کردند.  نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

نیمه دوم این دیدار با تک گل اسکیپ آغاز شد و سپس حملات تاتنهام ادامه یافت تا این که در دقیقه ۸۲ پخش زنده فوتبال چلسی ‌تاتنهام کین کار را تمام کرد و تاتنهام را به برتری ۲-۰ رساند.

پخش بازی زنده چلسی و تاتنهام

تاتنهام چلسی 
۴۱%مالکیت۵۹%
۳شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۱
۴۱۷تعداد پاس۵۹۰
۳۳۳پاس صحیح۵۲۵
۱۳سانتر۱۶
۴کرنر۴
۱۰خطا۱۰
۰آفساید۲
۲کارت زرد۳

پخش بازی زنده چلسی و تاتنهام

پخش زنده فوتبال چلسی و تاتنهام

۲۳ مرداد ۱۴۰۱

در جریان بازی های هفته ی دوم لیگ برتر انگلیس ، تیم های تاتنهام چلسی در مقابل هم صف آرایی کردند که این دیدار با تساوی ۲-۲ دو تیم به پایان رسید.

در دقیقه ۱۹ بود که رحیم استرلینگ با یک پاس پشت پا و فوق العاده موقعیت گلزنی بسیار خوبی را برای چلسی فراهم کرد، اما ضربه زمینی کای هاورتز با عکس العمل درخشان هوگو لوریس همراه شد و توپ به بیرون رفت.

روی همین کرنر چلسی به گل اول دست یافت. ارسال دقیق مارک کوکوریا با ضربه والی و بسیار زیبای کالیدو کولیبالی، ستاره سنگالی و جدید چلسی همراه شد و دو خرید تابستانی باشگاه، این گل تماشایی را با همکاری یکدیگر خلق کردند.

اما در ادامه و در دقیقه ۶۹ پخش بازی زنده چلسی و تاتنهام تاتنهام بالاخره به گل تساوی دست یافت. روی اشتباه بچگانه جورجینیو و از دست دادن توپ، دیویس در پشت محوطه هوبرگ را صاحب موقعیت گلزنی کرد و این بازیکن با ضربه ای زمینی و دقیق به گوشه دروازه کار را به تساوی کشاند.

لحظاتی بعد ریس جیمز از سمت راست حرکت کرد و ارسال دقیقی روی دروازه تاتنهام داشت. کای هاورتز در شرایطی که هیچ بازیکنی را مزاحم خود نمی دید، به شکل عجیبی توپ را بیرون زده و این موقعیت طلایی را از دست داد.

در دقیقه ۷۷ چلسی به گل دوم دست یافت. توپربایی انگولو کانته باعث شد توپ در مرکز محوطه به استرلینگ برسد. این ستاره انگلیسی با ارسالی زمینی در سمت راست ریس جیمز را صاحب فرصت کرد و او با بغل پایی تماشایی موفق به زدن گل دوم شد.

در اوقات اضافی پخش بازی زنده چلسی و تاتنهام بن دیویس می توانست با ضربه سر گل تساوی را به ثمر برساند، اما مندی به خوبی عکس العمل نشان داد. اما در دقیقه ۹۵ تاتنهام به گل رسید. روی ارسال ایوان پریشیچ از روی نقطه کرنر، هری کین با ضربه سر و  البته دخالت ریس جیمز دروازه را باز کرد و در نهایت این دیدار جذاب با تساوی ۲-۲ به اتمام رسید.

پخش بازی زنده چلسی و تاتنهام

چلسی تاتنهام 
۶۴%مالکیت۳۶%
۳شوت در چارچوب ۵
۶شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۱
۵۹۷تعداد پاس۳۴۰
۵۱۲پاس صحیح۲۶۹
۲۳سانتر۱۲
۸کرنر۵
۹خطا۹
۲آفساید۱
۳کارت زرد۰

 

پخش بازی زنده چلسی و تاتنهام

پخش آنلاین بازی چلسی و تاتنهام

۲۲ دی ۱۴۰۰

در دیدار برگشت مرحله نیمه‌نهایی جام اتحادیه انگلیس، چلسی در خانه تاتنهام هم ۰ – ۱ پیروز شد تا راهی فینال شود. چلسی بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقیقه ۱۱ و روی پاس روملو لوکاکو فرصت داشت به گل اول دست پیدا کند، اما ضربه این بازیکن چندان محکم نبود و گولینی، دروازه بان جوان اسپرز توپ را دفع کرد.

اما در دقیقه ۱۸ چلسی به گل اول این بازی دست یافت. ارسال کرنر دقیق از سوی میسون مونت در شلوغی محوطه جریمه با ضربه سر آنتونی رودیگر همراه شد، مدافع آلمانی چلسی توانست گل اول تیمش را به ثمر برساند.دقایقی بعد این بار کالوم هودسون اودوی با حرکت از سمت چپ به داخل شانس خود را برای زدن گل دوم چلسی امتحان کرد، اما گولینی باز هم عکس العمل نشان داده و این ضربه را نیز دفع کرد.

در دقیقه ۳۲ هوبرگ در گوشه محوطه جریمه چلسی فرصت خوبی برای زدن گل تساوی داشت، اما ضربه او بعد از برخورد به یکی از مدافعان حریف با اختلاف کمی به بیرون رفت. در ادامه نیمه اول اتفاق خاصی روی دروازه دو تیم رخ نداد  و در نهایت چلسی با همان برتری ۰-۱ راهی رختکن شد.

چلسی نیمه دوم را نیز بهتر شروع کرد و خیلی زود می توانست دوباره روی ارسال کرنر و با ضربه سر آنتونی رودیگر به گل برسد، اما ضربه او این بار از بالای دروازه به بیرون رفت.دقایقی بعد این بار تاتنهام فرصت خوبی برای به تساوی کشیدن بازی داشت، اما ضربه سر امرسون پالمیری دقیق نبود و در اختیار کپا آریزابالاگا قرار گرفت و این فرصت خوب نیز از دست رفت.

در ادامه پخش زنده بازی چلسی و تاتنهام چلسی به خوبی جریان بازی را کنترل کرد و تاتنهام نیز توان خلق موقعیت روی دروازه این تیم را نداشت. در نهایت اتفاق خاصی رخ نداد و چلسی با تکیه بر همان گل زودهنگام راهی فینال جام اتحادیه شد.

 

پخش بازی زنده چلسی و تاتنهام

 

تاتنهام چلسی 
۳۶%مالکیت۶۴%
۳شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۳
۳۹۸تعداد پاس۷۰۰
۳۱۰پاس صحیح۶۲۶
۱۵سانتر۲۱
۷کرنر۶
۱۰خطا۱۲
۳آفساید۰

 

پخش بازی زنده چلسی و تاتنهام

 

پخش بازی چلسی مقابل تاتنهام

۱۵ دی ۱۴۰۰

در دور رفت و نیمه نهایی رقابتهای جام اتحادیه انگلستان تیم چلسی موفق شد در ورزشگاه خانگی خود در یک بازی برتر تیم تاتنهام را با نتیجه دو بر صفر شکست دهد . شاگردان در این دیدار خیلی زود به گل رسیدند و در دقیقه ۵ توسط کای هاورتز گل اول خود را وارد دروازه تاتنهام کرد . چلسی که در این دیدار کامل توپ و میدان را در اختیار داشت بعد از فشار و حملات فراوان به گل دوم خود رسید .

بن دیویس مدافع تیم تاتنهام به اشتباه در دقیقه ۳۴ دروازه خودی را باز کرد و چلسی میزبان با دو گل پیش افتاد . نیمه اول با این دو گل به پایان رسید .

تیم آنتونیو کونته که در هفته های اخیر خوب نتیجه می گرفت در این دیدار چیز خاصی از خود ارائه نداد و در دام تاکتیکی توخل گرفتار شده بود . تمام تلاش تاتنهام در این دیدار زدن یک گل در زمین حریف بود تا در دیدار برگشت بازی آسان تری در پیش رو داشته باشد اما آنها نتوانستند به در این دیدار به این مهم دست پیدا کنند .

در نهایت  با پایان پخش زنده بازی چلسی و تاتنهام چلسی با همان دو گل نیمه اول در این دیدار به برتری رسید و با یک اندوخته مناسب منتظر بازی برگشت ماند . 

پخش زنده بازی چلسی تاتنهام

 

چلسی تاتنهام
چلسیمالکیتتاتهام
۶۴شوت در چارچوب ۳۶
۶شوت خارج از چارچوب۲
۵مهار دروازه بان۳
۶۶۹تعداد پاس۳۸۰
۶۰۴پاس صحیح۳۰۰
۱۹سانتر۹
۵کرنر۱
۱۵خطا۱۰
۱آفساید۱
۱کارت زرد۰

پخش زنده بازی چلسی تاتنهام

 

مکان تماشای بازی چلسی و تاتنهام

۲۸ شهریور ۱۴۰۰

تاتنهام و چلسی در چارچوب رقابت های لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۳-۰ چلسی خاتمه یافت. در دقایق ابتدایی بازی اتفاق خاصی رخ نداد و اولین فرصت در دقیقه ۱۶ و روی همکاری روملو لوکاکو و میسون مونت برای چلسی ایجاد شد، اما ضربه هافبک انگلیسی چلسی دقیق نبود و به مدافعان حریف برخورد کرد.

در دقیقه ۳۱ چلسی فرصت مناسبی برای باز کردن دروازه تاتنهام داشت، اما ضربه سر کای هاورتز روی ارسال سزار آسپلیکوئتا با اختلاف کمی از کنار دروازه تاتنهام به بیرون رفت.دقایقی بعد تاتنهام با فرار سون هیونگ مین فرصت بسیار خوبی برای زدن گل اول داشت، اما کنترل این بازیکن در موقعیتی تک به تک خوب نبود و کپا آریزابالاگا با خروج خوب خود توپ را جمع کرد.

در اواخر نیمه اول آندریاس کریستنسن پشت محوطه تاتنهام صاحب موقعیت مناسبی برای گلزنی شد، اما ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت و نیمه نخست کم هیجان پخش زنده بازی چلسی و تاتنهام با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

اما چلسی نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۵۰ به گل اول رسید. روی ارسال مارکوس آلونسو از سمت راست، تیاگو سیلوا، مدافع برزیلی و باتجربه با پروازی بلند و ضربه ای دقیق به گوشه دروازه موفق شد زننده گل اول چلسی لقب بگیرد.در دقیقه ۵۴ و روی ارسال سزار آسپلیکوئتا باز هم چلسی صاحب فرصت بسیار خوبی برای گلزنی شد، اما ضربه مارکوس آلونسو در دهانه دروازه را اریک دایر با هوشیاری تمام بازگردانده و دروازه تاتنهام را نجات داد.

اما در دقیقه ۵۸ چلسی با خوش شانسی به گل دوم رسید. انگولو کانته پشت محوطه تاتنهام صاحب موقعیت شده و به سمت دروازه این تیم ضربه زد، اما شوت او بعد از برخورد به اریک دایر به کلی تغییر مسیر داده و وارد دروازه هوگو لوریس شد.تاتنهام که چیزی برای از دست دادن نداشت در صدد جبران برآمد و دقایقی بعد هری کین می توانست دروازه چلسی را از فاصله ای قابل توجه باز کند، اما ضربه او در اختیار کپا آریزابالاگا قرار گرفت.

در دقیقه ۷۶ فوتبال زنده چلسی و تاتنهام یک بار دیگر تیاگو سیلوا فرصت داشت دروازه تاتنهام را با ضربه سر باز کند، اما این بار هوگو لوریس به خوبی واکنش نشان داد. اما لحظاتی بعد دروازه بان اسپرز در دو صحنه متوالی ابتدا ارسال کانته را دفع کرده و در ریباند و در موقعیتی تک به تک مقابل تیمو ورنر واکنش نشان داد تا دروازه تاتنهام را حفظ کند.

اما در اوقات اضافی پخش زنده فوتبال چلسی و تاتنهام بود که ارسال رو به بیرون تیمو ورنر را آنتونی رودیگر با ضربه ای زمینی تبدیل به گل کرد و چلسی موفق شد با اقتدار و با سه گل حریف خود را در خانه اش مغلوب کرده و به پیروزی بزرگی دست یابد.

 

پخش زنده بازی چلسی تاتنهام

 

تاتنهام چلسی 
۴۷%مالکیت۵۳%
۲شوت در چارچوب ۱۰
۴شوت خارج از چارچوب۳
۶مهار دروازه بان۲
۴۷۹تعداد پاس۵۲۵
۳۹۴پاس صحیح۴۵۷
۱۳سانتر۲۵
۵کرنر۱۱
۴خطا۱۵
۰آفساید۱
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی چلسی تاتنهام

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام و چلسی

تیم های چلسی و تاتنهام در یک دیدار دوستانه به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه تساوی خاتمه یافت. تک گل نیمه ی نخست در دقیقه ی ۱۶ و توسط زیاش به ثبت رسید و سپس این بازیکن در دقیقه ی ۴۹ نیمه ی دوم برای تیمش دبل کرد. پس از این گل ها ، تاتنهام بازی را در دست گرفت وبا استفاده از موقعیت های مناسب موفق شد هر دو گل خورده را جبران کند. اورا در دقیقه ی ۵۶ و برخواین در دقیقه ی ۷۰ دو بازیکنی بودند که برای تاتنهام گلزنی کردند تا در نهایت این دیدار با تساوی ۲-۲ به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال چلسی ‌تاتنهام – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال چلسی ‌تاتنهام – تی وی تو

 

پخش فوتبال چلسی و تاتنهام زنده

هفته بیست‌ودوم لیگ برتر انگلیس با دیدار تیم‌های تاتنهام و چلسی به پایان رسید که در این بازی چلسی با نتیجه یک بر صفر پیروز شد. جورجینیو در دقیقه ۲۴ از روی نقطه پنالتی، تنها گل این مسابقه را به ثمر رساند تا آبی‌های لندن به دومین پیروزی خود با هدایت توماس توخل دست یابند.

چلسی با شکست همشهری‌اش از این تیم سبقت گرفت و به جایگاه ششم جدول صعود کرد. شاگردان ژوزه مورینیو هم که در دو دیدار گذشته خود در لیگ برتر مقابل برایتون و لیورپول شکست خورده بودند، به رده هشتم جدول سقوط کردند.

پخش زنده فوتبال چلسی ‌تاتنهام – تی وی تو

 

تاتنهام چلسی 
۴۲%مالکیت۵۸%
۲شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۷
۱مهار دروازه بان۲
۴۵۷تعداد پاس۶۳۱
۳۷۴پاس صحیح۵۶۱
۱۱سانتر۱۹
۲کرنر۷
۲۰خطا۱۴
۰آفساید۳
۲کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال چلسی ‌تاتنهام – تی وی تو

 

پخش فوتبال زنده چلسی و تاتنهام امشب

تیم‌های چلسی و تاتنهام، در ورزشگاه استمفورد بریج لندن و در چارچوب هفته دهم لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی بدون گل خاتمه یافت.در این دیدار ژوزه مورینیو از ادن هازارد به عنوان مهاجم مرکزی استفاده کرده بود و دیگو کاستا را بر روی نیمکت نشانده بود.از سویی تاتنهام که با آمار دوازده بازی بدون شکست در لیگ قدم به این مسابقه نهاده بود، به روند شکست ناپذیری خود در وایت هارت لین ادامه داد.در نیمه اول پخش زنده چلسی و تاتنهام تاتنهام بیشتر صاحب توپ و میدان بود و چندین بار بر روی دروازه چلسی موقعیت ایجاد کرد که اسمیر بگوویچ با واکنش های خود مانع گلزنی میزبان شد. 

در نیمه دوم فوتبال زنده بازی چلسی و تاتنهام بازی متعادل تر شد و در اواخر بازی چلسی با تکاپوی بیشتر در پی گلزنی بود.چند موقعیت تاتنهام توسط موسی دمبله، هونگ مین سون و هری کین از دست رفت و یک بار هم هوگو لوریس به زیبایی مانع گلزنی ادن هازارد ستاره بلژیکی چلسی شد. ضربه ایستگاهی ویلیان که با ضربه سر برانیسلاو ایوانوویچ همراه بود، حرکت انفرادی اسکار در نیمه اول که توپ را به کنار تور دروازه کوبید نیز از جمله دیگر موقعیت های چلسی بود.

شاگردان ژوزه مورینیو در تیم تاتنهام با این تساوی، ۲۱ امتیازی شدند و به لطف تفاضل گل بهتر نسبت به لیورپول، به صدر جدول مسابقات بازگشتند. آبی‌های لندن هم که با پیروزی در این بازی می‌توانستند به صدر جدول لیگ برتر صعود کنند، با ۱۹ امتیاز در جایگاه سوم جدول باقی ماندند.

 

پخش زنده فوتبال چلسی ‌تاتنهام – تی وی تو

 

چلسی تاتنهام 
۶۰%مالکیت۴۰%
۳شوت در چارچوب ۱
۷شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۳
۶۵۷تعداد پاس۴۳۸
۵۸۷پاس صحیح۳۵۴
۲۶سانتر۷
۳کرنر۳
۲۰خطا۹
۳آفساید۱
۴کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال چلسی ‌تاتنهام – تی وی تو

 

پخش بازی زنده چلسی و تاتنهام از اینترنت

تاتنهام و چلسی از رقابت های لیگ کاپ انگلستان در استادیوم تاتنهام به مصاف هم رفتند.در نیمه نخست اتفاق خاصی نیفتاد و هر دو تیم آرایش دفاعی به خود گرفتند. در دقیقه ۱۹، چلسی با شوت تیمو ورنر دروازه تاتنهام را گشود و این نیمه با نتیجه ۰-۱ به شود چلسی به پایان رسید. در نیمه دوم پخش زنده چلسی و تاتنهام تاتنهام برخلاف نیمه اول، هجومی بازی کرد ولی چلسی شیپوه نیمه نخست را در پیش گرفت. هر دو تیم برای تغییر در نتیجه تعویض های متعدد انجام دادند تا اینکه اریک لاملا روی پاس  سرخیو رگیلون توانست شوت جانانه ای را روانه دروازه میهمان کند و به این ترتیب نتیجه بازی را به تساوی ۱-۱ تغییر داد.

پخش زنده فوتبال چلسی ‌تاتنهام – تی وی تو

تاتنهامچلسی
۳۶٪مالکیت۶۴٪
۳شوت در چارچوب۳
۵شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۲
۳۸۹تعداد پاس۶۷۱
۳۰۸پاس صحیح۵۸۴
۱۲سانتر۱۴
۴کرنر۲
۱۱خطا۱۴
۱آفساید۱
۲کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال چلسی ‌تاتنهام – تی وی تو

پخش آنلاین بازی چلسی و تاتنهام

در هفته ی بیست و هفتم و حساس ترین دیدار لیگ برتر ، تیم های چلسی و تاتنهام به مصاف هم رفتند. ده دقیقه ی نخست بازی به آرامی سپری شد اما ضربه ی حساس برخواین با تاثیر کابایه بر توپ راهی کرنر شد. از اینجا حملات دو تیم اوج گرفت تا در دقیقه ی ۱۵ اولین گل چلسی توسط ژیرو به ثبت برسد.دقیقه ۳۴ تاتنهام می توانست کار را به تساوی بکشد اما ضربه سر داوینسون سانچز روی کرنر ارسالی را کابا یه رو از زیر تیر دروازه بیرون کشیده و به کرنر فرستاد.

در نهایت تلاش تاتنهام برای زدن گل تساوی در نیمه اول بازی زنده چلسی تاتنهام به جایی نرسید و ۴۵ دقیقه نخست با برتری ۱-۰ چلسی تمام شد.چلسی سه دقیقه پس از شروع نیمه دوم به گل رسید.مونت از سمت راست بارکلی را بیرون محوطه جریمه صاحب توپ کرد و او بلافاصله توپ را به آلونسو رساند. ستاره اسپانیایی هم با یک شوت سرضرب پای چپ توپ را به قعر دروازه تاتنهام رساند. دقیقه ۵۲ پخش زنده چلسی و تاتنهام جیوانی لوسلسو ستاره آرژانتینی تاتنهام به دلیل خطا روی آسپلیکوئتا تا مرز اخراج پیش رفت ولی پس از بررسی وی ای آر تصمیم براین شد که همان کارت زرد برای او کافی بوده است.دقیقه ۶۶ ضربه کاشته اریک لاملا راه به جایی نبرد تا بازی همچنان ۲-۰ به سود چلسی دنبال شود.

دقیقه ۷۸ بازی تامی آبراهام در دهانه دروازه شانس بسیار خوبی برای گلزنی داشت ولی ضربه او را لوریس به زیبایی مهار کرد.سه دقیقه بعد ضربه کاشته مارکوس آلونسو به تیر عمودی دروازه برخورد کرد تا چلسی با بدشانسی به گل سوم نرسد. تاتنهام که در پی کم کردن فاصله بود، دقیقه ۸۹ توانست یکی از گل ها را پاسخ بدهد.

ضربه پای چپ نه چندان محکم لاملا از گوشه محوطه جریمه پس از برخورد به پای رودیگر به درون دروازه چلسی غلتید تا حساب کار ۲-۱ شود.در نهایت حملات بی محابای تاتنهام در وقت های اضافه به نتیجه نرسید و بازی با برتری ۲-۱ چلسی خاتمه یافت.

پخش زنده فوتبال چلسی ‌تاتنهام – تی وی تو

چلسیتاتنهام
۴۹%مالکیت۵۱%
۷شوت در چارچوب ۳
۸شوت خارج از چارچوب۰
۳مهار دروازه بان۵
۵۴۷تعداد پاس۵۶۱
۴۵۶پاس صحیح۴۶۲
۱۱سانتر۱۴
۳کرنر۵
۱۴خطا۱۴
۱آفساید۰
۱کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال چلسی ‌تاتنهام – تی وی تو

پخش بازی چلسی تاتنهام زنده

در دیداری از هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال انگلیس، تاتنهام و چلسی در استادیوم تاتنهام هاتسپر به مصاف هم رفتند و در پایان شاگردان فرانک لمپارد توانستند مقابل یاران مورینیو به برتری برسند و به سه امتیاز شیرین دست یابند. در دقیقه ۱۲  با حرکت زیبای ویلیان از سمت چپ و شوت پرقدرت او به گوشه مخالف، چلسی به گل اول رسید.پس از دریافت گل اول، تاتنهام موقعیت های فراوانی برای رسیدن به گل تساوی داشت که مهمترین آن‌ها توسط هری کین و سون از دست رفت.

در دقیقه ۱+۴۵ بازی چلسی تاتنهام زنده خطای مشکوک به پنالتی در محوطه جریمه تاتنهام توسط گازانیگا روی آلونسو اتفاق افتاد که داور خطای بازیکن چلسی را اعلام کرد، اما پس از بازبینی صحنه توسط کمک داور ویدیویی، داور رای خود را پس گرفت و به نفع چلسی اعلام پنالتی کرد.این ضربه پنالتی را ویلیان به گل تبدیل کرد تا این بازیکن در نیمه اول برای چلسی دبل کند و آبی‌ها با یک پیروزی نسبتا مطمئن به رختکن بروند. در دقیقه ۵۴ شوت سرکش میسون مونت را گازانیگا دفع کرد، در ریباند توپ به آبراهام رسید و او توانست گل سوم چلسی را به ثمر برساند، اما داور اعلام آفساید کرد و این گل را مردود اعلام کرد.

در دقیقه ۶۰ با بازبینی کمک داور ویدیویی، داور سون هیونگ مین را به دلیل خطا و شیطنت روی رودیگر با کارت قرمز از بازی اخراج کرد تا اسپیرز کار سختی برای جبران نتیجه داشته باشند.

پخش زنده فوتبال چلسی ‌تاتنهام – تی وی تو

تاتنهامچلسی
۴۴%مالکیت۵۶%
۱شوت در چارچوب ۳
۲شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۱
۴۵۷تعداد پاس۵۶۵
۳۵۸پاس صحیح۴۶۵
۱۵سانتر۱۹
۳کرنر۵
۹خطا۱۱
۰آفساید۲
۴کارت زرد۳
۱کارت قرمز۰

پخش زنده فوتبال چلسی ‌تاتنهام – تی وی تو

پخش بازی چلسی تاتنهام زنده

در جریان هفته ۲۸ لیگ برتر انگلیس فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۹، چلسی توانست با نتیجه ۲ بر صفر، تاتنهام را در استنفورد بریج ، ورزشگاه خانگی خودشان شکست دهند . در نیمه ی اول، هیگواین مهاجم آرژانتینی چلسی خیلی سریع می توانست میزبان را پیش بیاندازد، اما ضربه ی  او به تیرک دروازه اصابت کرد. در ثانیه های پایانی این نیمه نیز شوت محکم وینکس به تیرک دروازه ی چلسی برخورد کرد تا در نیمه ی اول هیچ گلی رد و بدل نشود.

در نیمه ی دوم پخش بازی زنده چلسی تاتنهام ، بازی کمی متفاوت دنبال شد. شاگردان ساری در پی کسب پیروزی بودند تا اینکه پدرو رودریگز با دریافت پاس آزپیلیکوئتا در دقیقه ی ۵۷ گل اول چلسی را از زاویه ای بسته به ثمر رساند. در دقیقه ی ۸۴ نیز اشتباه بازیکنان تاتنهام و گل به خودی کیران تریپیر اختلاف را دو برابر کرد تا آبی های لندن در این بازی حساس ۲ بر صفر پیروز شوند.

پخش زنده فوتبال چلسی ‌تاتنهام – تی وی تو

چلسیتاتنهام
۴۶%مالکیت۵۴%
۱شوت در چارچوب ۰
۸شوت خارج از چارچوب۵
۴۸۱تعداد پاس۵۴۷
۳۹۳پاس صحیح۴۷۴
۲سانتر۳
۲کرنر۲
۱۳ضربه ایستگاهی۷
۷خطا۱۴
۱آفساید۱
۱کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال چلسی ‌تاتنهام – تی وی تو

برچسب‌ها: