تی وی تو
چلسی
تاتنهام

یکشنبه ۲۸ شهریور ۲۰:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده بازی چلسی تاتنهام امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی چلسی تاتنهام را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی چلسی تاتنهام امشب را آنلاین تماشا کنید.

چطور پخش زنده بازی چلسی تاتنهام را تماشا کنیم

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال تاتنهام – چلسی به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی چلسی تاتنهام را از تی وی تو دنبال کنید. بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی چلسی تاتنهام را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال چلسی تاتنهام را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی چلسی تاتنهام – ۱۳ مرداد ۱۴۰۰

تیم های چلسی و تاتنهام در یک دیدار دوستانه به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه تساوی خاتمه یافت. تک گل نیمه ی نخست در دقیقه ی ۱۶ و توسط زیاش به ثبت رسید و سپس این بازیکن در دقیقه ی ۴۹ نیمه ی دوم برای تیمش دبل کرد. پس از این گل ها ، تاتنهام بازی را در دست گرفت وبا استفاده از موقعیت های مناسب موفق شد هر دو گل خورده را جبران کند. اورا در دقیقه ی ۵۶ و برخواین در دقیقه ی ۷۰ دو بازیکنی بودند که برای تاتنهام گلزنی کردند تا در نهایت این دیدار با تساوی ۲-۲ به پایان برسد.

 

 

پخش زنده بازی چلسی تاتنهام – ۱۶ بهمن ۹۹

هفته بیست‌ودوم لیگ برتر انگلیس با دیدار تیم‌های تاتنهام و چلسی به پایان رسید که در این بازی چلسی با نتیجه یک بر صفر پیروز شد. جورجینیو در دقیقه ۲۴ از روی نقطه پنالتی، تنها گل این مسابقه را به ثمر رساند تا آبی‌های لندن به دومین پیروزی خود با هدایت توماس توخل دست یابند.

چلسی با شکست همشهری‌اش از این تیم سبقت گرفت و به جایگاه ششم جدول صعود کرد. شاگردان ژوزه مورینیو هم که در دو دیدار گذشته خود در لیگ برتر مقابل برایتون و لیورپول شکست خورده بودند، به رده هشتم جدول سقوط کردند.

 

تاتنهام  چلسی 
۴۲% مالکیت ۵۸%
۲ شوت در چارچوب  ۲
۵ شوت خارج از چارچوب ۷
۱ مهار دروازه بان ۲
۴۵۷ تعداد پاس ۶۳۱
۳۷۴ پاس صحیح ۵۶۱
۱۱ سانتر ۱۹
۲ کرنر ۷
۲۰ خطا ۱۴
۰ آفساید ۳
۲ کارت زرد ۳

 

 

پخش زنده بازی چلسی تاتنهام – ۹ آذر ۹۹

تیم‌های چلسی و تاتنهام، در ورزشگاه استمفورد بریج لندن و در چارچوب هفته دهم لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی بدون گل خاتمه یافت.در این دیدار ژوزه مورینیو از ادن هازارد به عنوان مهاجم مرکزی استفاده کرده بود و دیگو کاستا را بر روی نیمکت نشانده بود.از سویی تاتنهام که با آمار دوازده بازی بدون شکست در لیگ قدم به این مسابقه نهاده بود، به روند شکست ناپذیری خود در وایت هارت لین ادامه داد.در نیمه اول تاتنهام بیشتر صاحب توپ و میدان بود و چندین بار بر روی دروازه چلسی موقعیت ایجاد کرد که اسمیر بگوویچ با واکنش های خود مانع گلزنی میزبان شد. 

در نیمه دوم بازی متعادل تر شد و در اواخر بازی چلسی با تکاپوی بیشتر در پی گلزنی بود.چند موقعیت تاتنهام توسط موسی دمبله، هونگ مین سون و هری کین از دست رفت و یک بار هم هوگو لوریس به زیبایی مانع گلزنی ادن هازارد ستاره بلژیکی چلسی شد. ضربه ایستگاهی ویلیان که با ضربه سر برانیسلاو ایوانوویچ همراه بود، حرکت انفرادی اسکار در نیمه اول که توپ را به کنار تور دروازه کوبید نیز از جمله دیگر موقعیت های چلسی بود.شاگردان ژوزه مورینیو در تیم تاتنهام با این تساوی، ۲۱ امتیازی شدند و به لطف تفاضل گل بهتر نسبت به لیورپول، به صدر جدول مسابقات بازگشتند. آبی‌های لندن هم که با پیروزی در این بازی می‌توانستند به صدر جدول لیگ برتر صعود کنند، با ۱۹ امتیاز در جایگاه سوم جدول باقی ماندند.

 

 

چلسی  تاتنهام 
۶۰% مالکیت ۴۰%
۳ شوت در چارچوب  ۱
۷ شوت خارج از چارچوب ۳
۱ مهار دروازه بان ۳
۶۵۷ تعداد پاس ۴۳۸
۵۸۷ پاس صحیح ۳۵۴
۲۶ سانتر ۷
۳ کرنر ۳
۲۰ خطا ۹
۳ آفساید ۱
۴ کارت زرد ۲

 

 

پخش زنده بازی چلسی تاتنهام- ۳ تیر ۹۹

تاتنهام و چلسی از رقابت های لیگ کاپ انگلستان در استادیوم تاتنهام به مصاف هم رفتند.در نیمه نخست اتفاق خاصی نیفتاد و هر دو تیم آرایش دفاعی به خود گرفتند. در دقیقه ۱۹، چلسی با شوت تیمو ورنر دروازه تاتنهام را گشود و این نیمه با نتیجه ۰-۱ به شود چلسی به پایان رسید. در نیمه دوم تاتنهام برخلاف نیمه اول، هجومی بازی کرد ولی چلسی شیپوه نیمه نخست را در پیش گرفت. هر دو تیم برای تغییر در نتیجه تعویض های متعدد انجام دادند تا اینکه اریک لاملا روی پاس  سرخیو رگیلون توانست شوت جانانه ای را روانه دروازه میهمان کند و به این ترتیب نتیجه بازی را به تساوی ۱-۱ تغییر داد.

تاتنهام چلسی
۳۶٪ مالکیت ۶۴٪
۳ شوت در چارچوب ۳
۵ شوت خارج از چارچوب ۳
۲ مهار دروازه بان ۲
۳۸۹ تعداد پاس ۶۷۱
۳۰۸ پاس صحیح ۵۸۴
۱۲ سانتر ۱۴
۴ کرنر ۲
۱۱ خطا ۱۴
۱ آفساید ۱
۲ کارت زرد ۲

پخش زنده بازی چلسی تاتنهام-۳ اسفند ۹۸

در هفته ی بیست و هفتم و حساس ترین دیدار لیگ برتر ، تیم های چلسی و تاتنهام به مصاف هم رفتند. ده دقیقه ی نخست بازی به آرامی سپری شد اما ضربه ی حساس برخواین با تاثیر کابایه بر توپ راهی کرنر شد. از اینجا حملات دو تیم اوج گرفت تا در دقیقه ی ۱۵ اولین گل چلسی توسط ژیرو به ثبت برسد.دقیقه ۳۴ تاتنهام می توانست کار را به تساوی بکشد اما ضربه سر داوینسون سانچز روی کرنر ارسالی را کابا یه رو از زیر تیر دروازه بیرون کشیده و به کرنر فرستاد.

در نهایت تلاش تاتنهام برای زدن گل تساوی در نیمه اول به جایی نرسید و ۴۵ دقیقه نخست با برتری ۱-۰ چلسی تمام شد.چلسی سه دقیقه پس از شروع نیمه دوم به گل رسید.مونت از سمت راست بارکلی را بیرون محوطه جریمه صاحب توپ کرد و او بلافاصله توپ را به آلونسو رساند. ستاره اسپانیایی هم با یک شوت سرضرب پای چپ توپ را به قعر دروازه تاتنهام رساند..دقیقه ۵۲ جیوانی لوسلسو ستاره آرژانتینی تاتنهام به دلیل خطا روی آسپلیکوئتا تا مرز اخراج پیش رفت ولی پس از بررسی وی ای آر تصمیم براین شد که همان کارت زرد برای او کافی بوده است.دقیقه ۶۶ ضربه کاشته اریک لاملا راه به جایی نبرد تا بازی همچنان ۲-۰ به سود چلسی دنبال شود.

دقیقه ۷۸ بازی تامی آبراهام در دهانه دروازه شانس بسیار خوبی برای گلزنی داشت ولی ضربه او را لوریس به زیبایی مهار کرد.سه دقیقه بعد ضربه کاشته مارکوس آلونسو به تیر عمودی دروازه برخورد کرد تا چلسی با بدشانسی به گل سوم نرسد. تاتنهام که در پی کم کردن فاصله بود، دقیقه ۸۹ توانست یکی از گل ها را پاسخ بدهد. ضربه پای چپ نه چندان محکم لاملا از گوشه محوطه جریمه پس از برخورد به پای رودیگر به درون دروازه چلسی غلتید تا حساب کار ۲-۱ شود.در نهایت حملات بی محابای تاتنهام در وقت های اضافه به نتیجه نرسید و بازی با برتری ۲-۱ چلسی خاتمه یافت.

چلسی تاتنهام
۴۹% مالکیت ۵۱%
۷ شوت در چارچوب  ۳
۸ شوت خارج از چارچوب ۰
۳ مهار دروازه بان ۵
۵۴۷ تعداد پاس ۵۶۱
۴۵۶ پاس صحیح ۴۶۲
۱۱ سانتر ۱۴
۳ کرنر ۵
۱۴ خطا ۱۴
۱ آفساید ۰
۱ کارت زرد ۲

پخش زنده بازی چلسی تاتنهام-۱ دی ۹۸

در دیداری از هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال انگلیس، تاتنهام و چلسی در استادیوم تاتنهام هاتسپر به مصاف هم رفتند و در پایان شاگردان فرانک لمپارد توانستند مقابل یاران مورینیو به برتری برسند و به سه امتیاز شیرین دست یابند. در دقیقه ۱۲  با حرکت زیبای ویلیان از سمت چپ و شوت پرقدرت او به گوشه مخالف، چلسی به گل اول رسید.پس از دریافت گل اول، تاتنهام موقعیت های فراوانی برای رسیدن به گل تساوی داشت که مهمترین آن‌ها توسط هری کین و سون از دست رفت.

در دقیقه ۱+۴۵ خطای مشکوک به پنالتی در محوطه جریمه تاتنهام توسط گازانیگا روی آلونسو اتفاق افتاد که داور خطای بازیکن چلسی را اعلام کرد، اما پس از بازبینی صحنه توسط کمک داور ویدیویی، داور رای خود را پس گرفت و به نفع چلسی اعلام پنالتی کرد.این ضربه پنالتی را ویلیان به گل تبدیل کرد تا این بازیکن در نیمه اول برای چلسی دبل کند و آبی‌ها با یک پیروزی نسبتا مطمئن به رختکن بروند. در دقیقه ۵۴ شوت سرکش میسون مونت را گازانیگا دفع کرد، در ریباند توپ به آبراهام رسید و او توانست گل سوم چلسی را به ثمر برساند، اما داور اعلام آفساید کرد و این گل را مردود اعلام کرد.

در دقیقه ۶۰ با بازبینی کمک داور ویدیویی، داور سون هیونگ مین را به دلیل خطا و شیطنت روی رودیگر با کارت قرمز از بازی اخراج کرد تا اسپیرز کار سختی برای جبران نتیجه داشته باشند.

تاتنهام چلسی
۴۴% مالکیت ۵۶%
۱ شوت در چارچوب  ۳
۲ شوت خارج از چارچوب ۶
۱ مهار دروازه بان ۱
۴۵۷ تعداد پاس ۵۶۵
۳۵۸ پاس صحیح ۴۶۵
۱۵ سانتر ۱۹
۳ کرنر ۵
۹ خطا ۱۱
۰ آفساید ۲
۴ کارت زرد ۳
۱ کارت قرمز ۰

پخش زنده بازی چلسی تاتنهام-۸ اسفند ۹۷

در جریان هفته ۲۸ لیگ برتر انگلیس فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۹، چلسی توانست با نتیجه ۲ بر صفر، تاتنهام را در استنفورد بریج ، ورزشگاه خانگی خودشان شکست دهند . در نیمه ی اول، هیگواین مهاجم آرژانتینی چلسی خیلی سریع می توانست میزبان را پیش بیاندازد، اما ضربه ی  او به تیرک دروازه اصابت کرد. در ثانیه های پایانی این نیمه نیز شوت محکم وینکس به تیرک دروازه ی چلسی برخورد کرد تا در نیمه ی اول هیچ گلی رد و بدل نشود.

در نیمه ی دوم ، بازی کمی متفاوت دنبال شد. شاگردان ساری در پی کسب پیروزی بودند تا اینکه پدرو رودریگز با دریافت پاس آزپیلیکوئتا در دقیقه ی ۵۷ گل اول چلسی را از زاویه ای بسته به ثمر رساند. در دقیقه ی ۸۴ نیز اشتباه بازیکنان تاتنهام و گل به خودی کیران تریپیر اختلاف را دو برابر کرد تا آبی های لندن در این بازی حساس ۲ بر صفر پیروز شوند.

چلسی تاتنهام
۴۶% مالکیت ۵۴%
۱ شوت در چارچوب  ۰
۸ شوت خارج از چارچوب ۵
۴۸۱ تعداد پاس ۵۴۷
۳۹۳ پاس صحیح ۴۷۴
۲ سانتر ۳
۲ کرنر ۲
۱۳ ضربه ایستگاهی ۷
۷ خطا ۱۴
۱ آفساید ۱
۱ کارت زرد ۱

Published سپتامبر 27, 2020

Last updated سپتامبر 18, 2021

بازیهای دوشنبه ۲۹ شهریور

پخش زنده فوتبال زنیت روبین کازان ‌

دوشنبه ۲۰:۰۰

لیگ برتر روسیه

روبین کازان
زنیت سن پترزبورگ

پخش زنده فوتبال ناپولی اودینزه ‌

دوشنبه ۲۳:۱۵

سری آ ایتالیا

اودینزه
ناپولی

پخش زنده فوتبال بواویشتا بنفیکا ‌

دوشنبه ۲۳:۳۰

لیگ پرتغال

بنفیکا
بواویشتا

پخش زنده فوتبال بارسلونا گرانادا ‌

دوشنبه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

گرانادا
بارسلونا

بازیهای سه‌شنبه ۳۰ شهریور

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید ختافه ‌

سه‌شنبه ۲۲:۰۰

لالیگا اسپانیا

ختافه
اتلتیکو مادرید

پخش زنده فوتبال اینتر فیورنتینا ‌

سه‌شنبه ۲۳:۱۵

سری آ ایتالیا

فیورنتینا
اینترمیلان

پخش زنده فوتبال برنتفورد اولدهام اتلتیک

سه‌شنبه ۲۳:۱۵

جام حذفی انگلیس

اولدهام اتلتیک
برنتفورد

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی وایکام واندررز

سه‌شنبه ۲۳:۱۵

جام حذفی انگلیس

وایکام واندررز
منچسترسیتی

پخش زنده فوتبال لیورپول نوریچ

سه‌شنبه ۲۳:۱۵

جام حذفی انگلیس

نوریچ
لیورپول