تی وی تو
تاتنهام
ویتسه آرنهم

پنجشنبه ۱۳ آبان ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ اروپا

گزارش زنده فوتبال تاتنهام ویتسه آرنهم امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی تاتنهام و ویتسه آرنهم را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی تاتنهام و ویتسه آرنهم امشب را آنلاین تماشا کنید.

گزارش زنده فوتبال تاتنهام و ویتسه آرنهم امشب

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال تاتنهام و ویتسه آرنهم به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی تاتنهام ویتسه آرنهم را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی تاتنهام ویتسه آرنهم را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال تاتنهام ویتسه آرنهم، شما می توانید بازی تاتنهام و ویتسه آرنهم زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی تاتنهام ویتسه آرنهم، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال تاتنهام و ویتسه آرنهم را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی تاتنهام ویتسه آرنهم ۲۹ مهر ۱۴۰۰

در ادامه ی بازی های هفته ی سوم لیگ کنفرانس اروپا ، تیم های ویتس آرنهم و تاتنهام به مصاف هم رفتند.نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند .در دقایق ابتدایی نیمه ی دوم بازی در میانه ی میدان دنبال شد تا این که با نزدیک شدن به پایان گزارش زنده فوتبال تاتنهام ویتسه آرنهم حملات ویتس به نتیجه رسید و این ویتک بود که موفق شد قفل دروازه ی حریف را باز کند و تیمش را به برتری ۱-۰ برساند.

 

پخش زنده بازی تاتنهام ویتسه آرنهم

 

ویتس آرنهمتاتنهام 
۴۷%مالکیت۵۳%
۴شوت در چارچوب ۱
۶شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۳
۳۷۴تعداد پاس۴۳۸
۲۷۰پاس صحیح۳۵۲
۲۰سانتر۱۱
۵کرنر۲
۱۴خطا۲۰
۲آفساید۲
۳کارت زرد۴

 

پخش زنده بازی تاتنهام ویتسه آرنهم