تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

تاتنهام
ولورهمپتون

شنبه ۲۰ آبان ۱۶:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده فوتبال تاتنهام ولورهمپتون. امروز شنبه ۲۰ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای فوتبال لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۱۶:۰۰ تیم های تاتنهام و ولورهمپتون بازی خواهند داشت. تاتنهام مقابل ولورهمپتون را آنلاین تماشا کنید.

از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی تاتنهام وولورهمپتون امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال تاتنهام و وولورهمپتون به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی تاتنهام وولورهمپتون را از تی وی تو دنبال کنید

پخش زنده بازی تاتنهام و ولورهمپتون

۲۹ مرداد ۱۴۰۱

تیم فوتبال ولورهمپتون به مصاف تاتنهام رفت که در دیداری خانگی برابر این تیم با یک گل شکست خورد.

تاتنهام اگرچه در نیمه اول نمایش بهتری از حریف داشت، اما در خلق موقعیت چندان موفق نبود. در دقایق پایانی نیمه نخست و روی ارسال ایوان پریشیچ که هری کین تا آستانه باز کردن دروازه ولورهمپتون پیش رفت، اما ضربه سر این بازیکن را ژوزه سا به زیبایی مهار کرد  تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.

اما در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم بود که کرنر بازیکنان تاتنهام در دیرک نزدیک تر به داوینسون سانچس رسید و او فاصله ای تا در دقیقه ۶۴ حملات تاتنهام نتیجه داد و این تیم به گل رسید. ارسال کرنر از سوی ستاره کره ای با اثرگذاری ایوان پریشیچ همراه شد و هری کین در مقابل دروازه و با ضربه سر توانست گل اول را به ثمر برساند. در ادامه روبن نوس روی یک موقعیت ایستگاهی می توانست کار را به تساوی بکشاند، اما ضربه او با اختلاف کمی به بیرون رفت تا در نهایت تاتنهام با همان یک گل به پیروزی دست یابد.

در پایان پخش زنده بازی تاتنهام و ولورهمپتون تاتنهام با ۷ امتیاز به صورت موقت به صدر جدول صعود کرد. در سوی مقابل هم ولورهمپتون با تک امتیاز جایگاه شانزدهم را به خود اختصاص داده است.

این دومین پیروزی تیم تحت هدایت آنتونیو کونته بود که تاتنهام را با ۷ امتیاز، بالاتر از منچسترسیتی به صدر جدول رساند.

پخش زنده بازی تاتنهام و ولورهمپتون

تاتنهام ولورهمپتون 
۵۰%مالکیت۵۰%
۴شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۸
۳مهار دروازه بان۳
۴۷۲تعداد پاس۴۷۷
۴۱۱پاس صحیح۳۹۹
۲۲سانتر۱۹
۸کرنر۶
۱۰خطا۸
۲آفساید۰
۲کارت زرد۲

پخش زنده بازی تاتنهام و ولورهمپتون

پخش زنده فوتبال تاتنهام و ولورهمپتون

۲۴ بهمن ۱۴۰۰

تاتنهام در استادیوم خانگی میزبان ولورهمپتون بود. بر خلاف انتظارات، تیم مهمان بازی را بهتر آغاز کرد و با دو گل زودهنگام خیمنز و دندونکر میزبان را غافلگیر کرد. شروع عالی شاگردان برونو لاژه برای رسیدن پیروزی کافی بود. خیمنز در دقیقه ی ۶ و دندونکر در دقیقه ی ۱۸ هر دو گل ولورهمپتون را به ثبت رساندند  و تلاش تاتنهام در ادامه پخش زنده فوتبال تاتنهام وولورهمپتون حاصلی نداشت تا آن‌ها با تجربه این شکست، از سهمیه لیگ قهرمانان اروپا دورتر شوند.

پخش زنده بازی تاتنهام وولورهمپتون

 

تاتنهام ولورهمپتون 
۵۹%مالکیت۴۱%
۷شوت در چارچوب ۷
۵شوت خارج از چارچوب۱
۵مهار دروازه بان۷
۵۷۲تعداد پاس۴۱۲
۴۷۸پاس صحیح۳۱۰
۲۳سانتر۶
۷کرنر۳
۱۳خطا۱۳
۳آفساید۱
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی تاتنهام وولورهمپتون

 

پخش آنلاین بازی تاتنهام و ولورهمپتون

۳۱ شهریور ۱۴۰۰

در ادامه هفته دوم رقابت های لیگ برتر فوتبال انگلیس، تیم فوتبال تاتنهام در روزی که پس از سه سال ستاره و کاپیتان تیمش هری کین را نیمکت نشین کرده بود، به لطف تک گل دقیقه ۱۰ دله آلی از روی نقطه پنالتی از سد میزبانش ولورهمپتون را از پیش رو برداشت.هری کین که در این دیدار نیمکت نشین شده بود، در دقیقه ۷۲ جانشین هیونگ مین سون در ترکیب سپرز شد.

تاتنهام با کسب این پیروزی خارج از خانه همانند لیورپول به امتیاز ۶ رسید در بالای جدول حضور داشته باشد.

پخش زنده فوتبال تاتنهام ولورهمپتون – تی وی تو

 

ولورهمپتون تاتنهام 
۵۸%مالکیت۴۲%
۶شوت در چارچوب ۶
۹شوت خارج از چارچوب۰
۵مهار دروازه بان۶
۴۷۰تعداد پاس۳۵۶
۳۹۴پاس صحیح۲۸۴
۳۵سانتر۸
۵کرنر۴
۹خطا۷
۲آفساید۰
۱کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام ولورهمپتون – تی وی تو

 

پخش زنده بازی تاتنهام و ولورهمپتون از اینترنت

در ادامه ی بازی های هفته ی سی و ششم بازی های لیگ برتر انگلیس ، تیم های تاتنهام و ولورهمپتون با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی سپری شد و انتظار می رفت دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن باز گردند اما درست در دقیقه ی ۴۵ ، تاتنهام با ضربه ی کین به برتری ۱-۰ رسید و باعث تعجب همه شد. این بازی دور از انتظار در نیمه ی دوم نیز ادامه داشت زیرا درست در دقیقه ی ۶۲ این تیم با ضربه ی هویبرگ به گل دوم نیز دست یافت . ولور که پس از این دو گل در لاک دفاعی خود فرو رفته بود ، موفق به جبران اختلاف امتیاز نشد تا تاتنهام با نتیجه ی ۲-۰ تیم برتر میدان باشد.

پخش زنده فوتبال تاتنهام ولورهمپتون – تی وی تو

 

تاتنهام ولورهمپتون 
۶۲%مالکیت۳۸%
۱۳شوت در چارچوب ۳
۹شوت خارج از چارچوب۷
۳مهار دروازه بان۹
۵۷۹تعداد پاس۳۴۸
۵۰۶پاس صحیح۲۸۸
۲۰سانتر۱۱
۱۰کرنر۳
۸خطا۱۱
۲آفساید۳
۱کارت زرد۰

پخش زنده فوتبال تاتنهام ولورهمپتون – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی تاتنهام وولورهمپتون

در هفته پانزدهم لیگ برتر انگلیس، ولورهمپتون میزبان تاتنهام بود و در حالی که تا واپسین دقایق بازی بازنده بود، چهار دقیقه به پایان بازی گل تساوی را به ثمر رساند.تانگوی اندو مبله در دقیقه اول بازی برای تاتنهام گلزنی کرد. این نتیجه تا دقیقه ۸۶ ادامه داشت تا اینکه روماین سایس در این دقیقه، گل تساوی را برای شاگردان نونو اسپریتو به ثمر رساند.تاتنهام با این تساوی، فرصت صعود به جایگاه سوم جدول را از دست داد و با ۲۶ امتیاز، به رتبه پنجم جدول لیگ برتر رسید. ولورهمپتون هم در جایگاه یازدهم جدول باقی ماند.

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام ولورهمپتون – تی وی تو

 

ولورهمپتون تاتنهام 
۵۴%مالکیت۴۶%
۶شوت در چارچوب ۳
۲شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۵
۵۴۲تعداد پاس۴۶۶
۴۶۴پاس صحیح۳۶۷
۳۰سانتر۷
۹کرنر۲
۲۰خطا۱۳
۲آفساید۰
۴کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام ولورهمپتون – تی وی تو

 

پخش بازی تاتنهام و ولورهمپتون زنده

در دیداری از هفته بیست و هشتم لیگ برتر انگلیس تاتنهام در روزی که میزبان ولورهمپتون بود با نتیجه سه بر دو شکست خورد.هر دو تیم در تلاش برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا هستند و این تیم تاتنهام بود که در دقیقه ۱۳ با ضربه برخواین به گل اول بازی رسید.با این حال ولورهمپتون به گل تساوی رسید که با ضربه دوهرتی به دست آمد. در ادامه پخش زنده بازی تاتنهام وولورهمپتون بار دیگر این اسپرز بود که با ضربه اوریه به گل دوم رسید ولی شاگردان نونو در ولورهمپتون به وسیله یوتا و رائول خیمنز دو بار دروازه تاتنهام را باز کردند تا این دیدار با برتری ۳ بر ۲ ولورهمپتون به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال تاتنهام ولورهمپتون – تی وی تو

 

تاتنهامولورهمپتون
۶۵%مالکیت۳۵%
۵شوت در چارچوب ۴
۲شوت خارج از چارچوب۷
۱مهار دروازه بان۳
۶۱۷تعداد پاس۳۲۲
۵۲۹پاس صحیح۲۳۸
۲۳سانتر۱۶
۴کرنر۵
۱۲خطا۱۴
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام ولورهمپتون – تی وی تو

پخش زنده فوتبال تاتنهام ولورهمپتون

تاتنهام در دیداری از هفته هفدهم لیگ برتر انگلیس در روزی که مهمان ولورهمپتون بود موفق به کسب پیروزی دو بر یک شد. شاگردان مورینیو بازی را بهتر از میزبان آغاز کردند و در هشتمین دقیقه بازی توسط لوکاس مورا و روی حرکت انفرادی زیبای این بازیکن به گل دست یافتند. بلافاصله بعد از این گل، تاتنهامی‌ها موقعیت‌های برای گلزنی داشتند که این موقعیت‌ها حاصلی برای این تیم نداشت و بازی در نهایت در نیمه نخست بازی برتری یک گله تاتنهام به پایان رسید.

در ادامه پخش زنده فوتبال تاتنهام و ولورهمپتون برخلاف نیمه نخست، این میزبان بود که نیمه دوم را بهتر آغاز کرد. یاران نونو اسپریتو در دقیقه ۵۱ اعتقاد به خطای پنالتی به سود خود داشتند که داور بازی در این صحنه نظر دیگری داشت. بعد از ایجاد چند موقعیت خطرناک روی دروازه تاتنهام، در نهایت  این آداما ترائوره بود که در دقیقه ۶۷ موفق شد بازی را با یک شوت از راه دور زیبا به تساوی بکشاند. این پایان کار نبود چرا که تاتنهامی در دقیقه اول وقت اضافه نیمه دوم روی کرنر ارسالی اریکسن و ضربه سر فرتونگن بار دیگر به گل رسیدند.این بازی در نهایت با پیروزی دو بر یک تاتنهام به پایان رسید. با سه امتیاز این بازی تاتنهام ۲۶ امتیازی شد و به رده پنجم جدول صعود کرد. ولورهمپتون نیز با قبول سومین شکست فصل به رده هشتم جدول سقوط کرد.

پخش زنده فوتبال تاتنهام ولورهمپتون – تی وی تو

 

ولورهمپتون تاتنهام
۵۸%مالکیت۴۲%
۵شوت در چارچوب ۵
۴شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۴
۴۸۷تعداد پاس۳۶۸
۳۷۲پاس صحیح۲۶۹
۳۳سانتر۹
۱۱کرنر۲
۱۴خطا۱۰
۰آفساید۱
۴کارت زرد۱۴

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام ولورهمپتون – تی وی تو

پخش زنده بازی تاتنهام و ولورهمپتون امشب

استادیوم ومبلی لندن در ادامه ی بازی های هفته ی بیستم لیگ برتر انگلیس ، شاهد رقابت دو تیم تاتنهام و ولورهمپتون بود. در نیمه ی نخست این دیدار تاتنهام موفق شد با تک گل هری کین در دقیقه ی ۲۲ به برتری ۱-۰ برسد و این نیمه را با پیروزی به رختکن باز گردد. اما در ۴۵ دقیقه ی دوم ولور کاملا متفاوت ظاهر شد. این تیم با حملات گسترده ی خود بر دروازه ی حریف توانست در طول تنها یک نیمه سه بار دروازه ی تاتنهام را باز کند. بولی در دقیقه ی ۷۲ ، خیمنز در دقیقه ی ۸۳ و کاستا در دقیقه ی ۸۷ سه بازیکنی بودند که حسابی درخشیدند. در نهایت ، با اتمام زمان بازی ، این دیدار با نتیجه ی ۱-۳ به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال تاتنهام ولورهمپتون – تی وی تو

 

تاتنهامولورهمپتون
۶۰%مالکیت۴۰%
۳شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۱
۶۶۵تعداد پاس۴۱۶
۵۸۷پاس صحیح۳۳۰
۱سانتر۶
۶کرنر۷
۶ضربه ایستگاهی۶
۷خطا۷
۰آفساید۴
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام ولورهمپتون – تی وی تو

آخرین بروز رسانی : نوامبر 10, 2023