تی وی تو
فوتبال  تاتنهام وستهام زنده

فوتبال تاتنهام وستهام زنده

پخش زنده بازی تاتنهام و وستهام امروز سه‌شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ . در رقابت‌های فوتبال لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۲۲:۴۵ تیم‌های تاتنهام و وستهام بازی خواهند داشت. تاتنهام مقابل وستهام را آنلاین تماشا کنید. به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی تاتنهام وستهام امشب را آنلاین تماشا
تاتنهام
وستهام

سه‌شنبه ۱۴ فروردین ۲۲:۴۵

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده بازی تاتنهام و وستهام امروز سه‌شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ . در رقابت‌های فوتبال لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۲۲:۴۵ تیم‌های تاتنهام و وستهام بازی خواهند داشت. تاتنهام مقابل وستهام را آنلاین تماشا کنید.

به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی تاتنهام وستهام امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن زنده بازی تاتنهام و وستهام به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی تاتنهام وستهام را از تی وی تو دنبال کنید.

پخش زنده بازی تاتنهام وستهام

۹ شهریور ۱۴۰۱

در پنجمین هفته از لیگ برتر انگلیس، تیم‌های وستهام و تاتنهام در استادیوم المپیک لندن به مصاف یک‌دیگر رفتند که این مسابقه با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

ابتدا تاتنهام با گل‌به‌خودی تیلو کرر از حریفش پیش افتاد اما در نیمه دوم پخش زنده بازی تاتنهام وستهام توماس سوچک توانست گل مساوی وست هم را به ثمر برساند. تاتنهام با این تساوی در رده سوم جدول لیگ برتر انگلیس باقی‌ماند اما نتوانست فاصله‌اش با آرسنال صدرنشین و منچسترسیتی را کم‌تر کند. وستهام نیز با این تساوی، چهارمین امتیازش را کسب کرد و به رده چهاردهم رسید.

پخش زنده بازی تاتنهام وستهام

وستهام تاتنهام 
۳۸%مالکیت۶۲%
۴شوت در چارچوب ۳
۸شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۳
۳۶۹تعداد پاس۶۲۱
۳۰۷پاس صحیح۵۵۵
۲۳سانتر۱۸
۳کرنر۴
۱۰خطا۱۰
۱آفساید۰
۲کارت زرد۵

پخش زنده بازی تاتنهام وستهام

پخش زنده فوتبال تاتنهام وستهام

۲۹ اسفند ۱۴۰۰

تاتنهام و وستهام در چارچوب بازی های هفته سی ام فصل ۲۲-۲۰۲۱ لیگ برتر به مصاف هم رفتند که در نهایت تاتنهام با نتیجه ۳-۱ و با درخشش زوج سون هیونگ مین و هری کین در این دیدار به پیروزی رسید. زوما در دقیقه ی ۹ با اشتباهش دروازه ی خودی را باز کرد و سپس در دقیقه ی ۲۴ هیون مین نیز گل دیگری برای تاتنهام به ثبت رساند تا حساب کار ۲-۰ شود. این پایان کار نیمه ی نخست نبود.بن رحما درد قیقه ی ۳۵ موفق شد کمی از این اختلاف امتیاز بکاهد.

در نیمه ی دوم بازی در میانه ی میدان در جریان بود اما با نزدیک شدن به پایان پخش زنده بازی تاتنهام وستهام بازی در دستان تاتنهام افتاد و هیونگ مین موفق شد برای بار سوم دروازه ی وستهام را در هم بکوبد .

 

پخش زنده بازی تاتنهام وستهام

 

تاتنهام وستهام 
۵۳%مالکیت۴۷%
۴شوت در چارچوب ۱
۸شوت خارج از چارچوب۵
۰مهار دروازه بان۲
۶۰۴تعداد پاس۵۴۴
۵۴۶پاس صحیح۴۸۳
۱۶سانتر۱۲
۵کرنر۳
۷خطا۷
۱آفساید۰
۰کارت زرد۱

پخش زنده بازی تاتنهام وستهام

 

پخش آنلاین بازی تاتنهام وستهام

۲ آبان ۱۴۰۰

تیم های وستهام و تاتنهام در هفته نهم رقابت های لیگ برتر انگلیس در مقابل هم صف آرایی کردند. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند. در دقایق ابتدایی نیمه ی دوم نیز شاهد اتفاق خاصی نبودیم تا با نزدیک شدن به پایان پخش زنده بازی تاتنهام وستهام تعداد حملات دو تیم افزایش یافت و این آنتونیو بود که با استفاده از یک فرصت طلایی در دقیقه ی ۷۲ موفق شد دروازه ی حری را باز کند تا وستهام به برتری ۱-۰ برسد.

 

پخش زنده بازی تاتنهام وستهام

 

وستهام تاتنهام 
۳۸%مالکیت۶۲%
۴شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۲
۴مهار دروازه بان۳
۳۶۹تعداد پاس۶۳۷
۲۹۳پاس صحیح۵۴۳
۱۴سانتر۱۶
۲کرنر۴
۱۱خطا۴
۱آفساید۰
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی تاتنهام وستهام

 

مکان تماشای بازی تاتنهام مقابل وستهام

۳ اسفند ۱۳۹۹

در هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر انگلیس، تاتنهام مقابل همشهری‌اش ۲ بر یک شکست خورد تا تیره‌روزی‌های این تیم لندنی ادامه پیدا کند. آنتونیو و لینگارد در دقایق ۵ و ۴۹ برای چکش‌ها گل زدند و لوکاس در دقیقه ۶۴ یکی از گل‌های خورده را برای تاتنهام پاسخ داد. در نهایت با پایان مکان تماشای بازی تاتنهام وستهام و کسب نتیجه ی ۲-۱ این پنجمین باخت تاتنهام در ۶ بازی اخیر بود و با این شکست ۳۶ امتیازی باقی ماندن تا رده نهم قرار بگیرند. وستهام هم با ۴۵ امتیاز به رده چهارم جدول صعود کرد.

 

پخش زنده بازی تاتنهام وستهام

 

وستهام تاتنهام 
۳۱%مالکیت۶۹%
۴شوت در چارچوب ۴
۰شوت خارج از چارچوب۱۳
۳مهار دروازه بان۲
۲۵۲تعداد پاس۵۵۸
۱۵۷پاس صحیح۴۶۳
۱۳سانتر۳۰
۵کرنر۷
۱۴خطا۷
۱آفساید۰
۴کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی تاتنهام وستهام

 

پخش زنده بازی تاتنهام وستهام از اینترنت

در چارچوب هفته پنجم لیگ جزیره، تاتنهام و وستهام به دیدار یکدیگر رفتند و هر طرفداری به امید یک داربی داغ به تماشای این بازی میپرداخت. تاتنهام بازی را بهتر آغاز کرد و در همان ثانیه های ابتدایی بود که روی ارسال هری کین و ضربه دقیق سون هیونگ من به گوشه دروازه از سمت چپ محوطه به گل اول مسابقه دست یافت. طوفان اسپرز ادامه یافت و در دقیقه هشت این بار خود هری کین با یک ضربه زمینی و تماشایی از پشت محوطه موفق شد دروازه وستهام را باز کند.حملات اسپرز تمامی نداشت و در دقیقه ۱۶ بود که سرخی رگیلون با ارسال از سمت چپ هری کین را در موقعیت گلزنی قرار دارد و این مهاجم انگلیسی گل سوم را نیز وارد دروازه وستهام کرد.

در ادامه روند بازی آرام دنبال شد و در نهایت نیمه نخست با برتری ۰-۳ تاتنهام به اتمام رسید.در اواسط نیمه دوم بود که هری کین روی پاس سون می توانست هت تریک خود را قطعی سازد، اما ضربه او به دیرک دروازه برخورد کرد. در دقیقه ۷۲ گرت بیل وارد میدان شد تا اولین بازی خود را برای تاتنهام انجام دهد. اما در دقیقه بالبئونا موفق شد با یک ضربه سر محکم دروازه تاتنهام را باز کند.

در دقیقه ۸۵ داوینسون سانچس به اشتباه دروازه تاتنهام را باز کرد و اختلاف به حداقل رسید.اما در دقیقه ۹۴ بود که مانوئل لانزینی با یک ضربه فوق العاده از پشت محوطه موفق به باز کردن دروازه تاتنهام شد با پایان پخش زنده بازی تاتنهام وستهام این بازی در عین ناباوری در نهایت با تساوی ۳-۳ به اتمام رسید و تاتنهام دو امتیاز مهم را از دست داد.

پخش زنده فوتبال تاتنهام وستهام – تی وی تو

 

تاتنهام وستهام 
۵۱%مالکیت۴۹%
۶شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۳
۵۱۱تعداد پاس۴۶۰
۴۱۸پاس صحیح۳۷۵
۱۲سانتر۳۳
۳کرنر۷
۱۳خطا۱۲
۱آفساید۳
۰کارت زرد۵

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام وستهام – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام وستهام از اینترنت

در دیدار های هفته ی سی و یکم لیگ برتر انگلیس ، تیم تاتنهام در استدیو تاتنهام میزبان تیم وستهام بود. در نیمه ی نخست بازیکنان وستهامی خوب میدان را نگه داشتند اما موفق به گلزنی نشدند. با آغاز نیمه ی دوم ، تاتنهام بازی را در دست گرفت و توانست با به نمایش گذاشتن بازی ای درخشان ، با دو گل به پیروزی برسد. گل اول این تیم البته حاصل اشتباه محض بازیکنان وستهام بود ، زیرا که در دقیقه ی ۶۴ توپ با برخورد به ساسک، وارد دروازه ی خودی شد و گل اول تاتنهام را به ثبت رساند سپس در دقیقه ی ۸۲ ، هری کین با ضربه ای عال توانست توپ را وارد دروازه ی مهمان کند تا نتیجه ی ۲-۰ را برای تیمش رقم بزند.

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام وستهام – تی وی تو

 

تاتنهاموستهام
۶۴%مالکیت۳۶%
۴شوت در چارچوب ۲
۱۱شوت خارج از چارچوب۷
۲مهار دروازه بان۳
۶۶۲تعداد پاس۳۶۱
۵۷۱پاس صحیح۲۶۶
۱۹سانتر۱۶
۹کرنر۴
۱۲خطا۷
۳آفساید۲
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام وستهام – تی وی تو

 

پخش بازی زنده تاتنهام وستهام

دو تیم وستهام و تاتنهام امروز از سری مسابقات هفته سیزدهم لیگ برتر انگلیس به مصاف یکدیگر رفتند.این بازی به دلیل اولین حضور خوزه مورینیو روی نیمکت تاتنهام، از اهمیت و جذابیت بالایی برخوردار بود. این سرمربی پرتغالی در اولین حضورش روی نیمکت تاتنهام یک پیروزی ارزشمند به دست آورد و با نتیجه ی ۳-۲ مقابل وستهام به پیروزی رسید.

خوزه مورینیو فصل پیش با منچستریونایتد و با نتیجه ی ۳-۱، مقابل وستهام شکست خورده بود و این بازی نبردی انتقامی برای او به حساب می آمد که البته سربلند از آن خارج شد و انتقام فصل گذشته را از مانوئل پلگرینی گرفت. همچنین تاتنهام با پیروزی در ایک بازی، موقتا به رتبه ی نهم جدول صعود کرد.

پخش زنده فوتبال تاتنهام وستهام – تی وی تو

 

وستهامتاتنهام
۴۶%مالکیت۵۴%
۴شوت در چارچوب ۶
۵شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۳
۳۹۳تعداد پاس۴۶۲
۳۰۴پاس صحیح۳۷۵
۲۱سانتر۱۳
۳کرنر۷
۱۲خطا۱۴
۴آفساید۶
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام وستهام – تی وی تو

 

پخش فوتبال زنده تاتنهام وستهام

در هفته ی سی و ششم لیگ برتر انگلیس ۲۰۱۸-۲۰۱۹ ، تاتنهام در استدیو تاتنهام به مصاف تیم وستهام رفت. در نیمه ی نخست ، هر دو تیم بازی را با احتیاط و آرام ادامه می دادند و جز چند حمله ی ناموفق از هر دو تیم ، مخصوصا وستهام ، شاهد اتفاق مهمی نبودبم.

نیمه ی دوم اما بازی قشنگ در دستان وستهام بود ،  آنتونیو در دقیقه ی ۶۷ توانست با یک جایگیری دقیق ، پاس آرناتوویچ را دریافت کرده و وارد دروازه کند تا این بازی با نتیجه ی ۱-۰ ادامه یابد. پس از یان گل ، تاتنهام فشار را بر تیم حریف بیشتر کرد بلکه بتواند ابن اختلاف را جبران کند اما این اتفاق نیفتاد و این رقابت با پیروزی یک بر صفر وستهام به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام وستهام – تی وی تو

 

تاتنهاموستهام
۶۳%مالکیت۳۷%
۴شوت در چارچوب ۷
۴شوت خارج از چارچوب۵
۶مهار دروازه بان۵
۶۱۳تعداد پاس۳۵۰
۵۰۲پاس صحیح۲۵۲
۰سانتر۳
۲کرنر۷
۸ضربه ایستگاهی۳
۱۰خطا۸
۵آفساید۳
۰کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام وستهام – تی وی تو

برچسب‌ها: