تی وی تو
تاتنهام
نیوکاسل

یکشنبه ۱۴ فروردین ۲۰:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

بازی زنده تاتنهام نیوکاسل امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت مستقیم گزارش بازی تاتنهام نیوکاسل را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی تاتنهام نیوکاسل امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال تاتنهام و نیوکاسل به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی تاتنهام نیوکاسل را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی تاتنهام نیوکاسل را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال تاتنهام نیوکاسل را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی تاتنهام و نیوکاسل

تیم های تاتنهام و نیوکاسل در چارچوب رقابت های لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه تساوی به پایان رسید. نیمه ی نخست این دیدار جوئلینتون در دقیقه ی ۲۸ اولین گل این دیدار را به ثبت رساند اما در ادامه این برتری با دبل کین در دقیقه ی ۳۰ و ۳۴ از نیوکاسلی ها ربوده شد. در دقایق ابتدایی نیمه ی دوم بازی در میانه ی میدان در جریان بود و تنها در دقیقه ی ۸۵ بود که ویلک ضربه اش را درون دروازه ی حریف جای داد تا با پایان پخش زنده بازی تاتنهام نیوکاسل دو تیم به تساوی ۲-۲ برسند. 

 

پخش زنده بازی تاتنهام نیوکاسل

 

نیوکاسل تاتنهام 
۴۱%مالکیت۵۹%
۶شوت در چارچوب ۵
۷شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۴
۳۴۸تعداد پاس۵۲۱
۲۵۸پاس صحیح۴۲۷
۲۸سانتر۱۴
۷کرنر۳
۱۳خطا۱۴
۱آفساید۳
۳کارت زرد۲

پخش زنده بازی تاتنهام نیوکاسل

پخش زنده فوتبال تاتنهام نیوکاسل

تاتنهام و نیوکاسل در چارچوب هفته سوم لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند. تاتنهام طبق انتظار تیم هجومی میدان بود و انگیزه بیشتری برای رسیدن به گل داشت.حملات تاتنهام دقیقه ۲۵ جواب داد. پاس سون در سمت چپ محوطه جریمه نیوکاسل به هری کین رسید و او هم با ارسال یک پاس عرضی، لوکاس مورا را در دهانه دروازه صاحب شانس گلزنی کرد تا ضربه پای چپ ستاره برزیلی به تور دروازه بنشیند و تاتنهام ۱-۰ پیش بیفتد.

تاتنهام در نیمه دوم نیز موقعیت هایی داشت تا فاصله را بیشتر کند اما گل نزد تا دقیقه ۹۵ حریف به یک ضربه پنالتی دست پیدا کند. روی یک ضربه ایستگاهی، ضربه سر اندی کارول درون محوطه جریمه به دست اریک دایر برخورد کرد.

پس از بررسی وی ای آر مشخص شد که کارول در منطقه آفساید نبوده و داور با بازبینی صحنه دستور به پنالتی داد. کالوم ویلسون این ضربه را به گل تساوی تاتنهام تبدیل کرد تا با پایان پخش زنده بازی تاتنهام نیوکاسل سه امتیاز در بدترین زمان ممکن از دست تیم مورینیو خارج شود.

پخش زنده بازی تاتنهام نیوکاسل

 

تاتنهام نیوکاسل 
۶۶%مالکیت۳۴%
۱۲شوت در چارچوب ۱
۷شوت خارج از چارچوب۲
۰مهار دروازه بان۱۱
۶۴۰تعداد پاس۳۱۷
۵۶۵پاس صحیح۲۴۴
۲۰سانتر۱۸
۱۰کرنر۴
۱۵خطا۹
۰آفساید۱
۱کارت زرد۴

پخش زنده بازی تاتنهام نیوکاسل