تی وی تو
تاتنهام
نوریچ

یکشنبه ۱۴ آذر ۱۷:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

گزارش زنده فوتبال تاتنهام نوریچ امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی تاتنهام و نوریچ را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی تاتنهام و نوریچ امشب را آنلاین تماشا کنید.

گزارش زنده فوتبال تاتنهام و نوریچ امشب

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال تاتنهام و نوریچ به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی تاتنهام نوریچ را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی تاتنهام نوریچ را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال تاتنهام نوریچ، شما می توانید بازی تاتنهام و نوریچ زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی تاتنهام نوریچ، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال تاتنهام و نوریچ را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی تاتنهام نوریچ ۱۴ اسفند ۹۸

دو تیم تاتنهام و نوریچ در چارچوب رقابت های جام حذفی انگلیس ، در ورزشگاه تاتنهام هاتسپر به مصاف هم رفتند.جیووانی لو سلسو ستاره تاتنهام در نیمه اول بود و او بود که در دقیقه ۱۳ گل یان فرتونگن را ساخت. ضربه ایستگاهی لو سلسو از سمت چپ را فرتونگن در تیر دورتر به گل تبدیل کرد. نوریچ در ادامه این نیمه موقعیت‌هایی داشت، اما میشل ورم، دروازه‌بان تاتنهام خوب عمل کرد.

نوریچ در نیمه دوم تیم برتر میدان بود، و امی بوئندیا و لوکاس روپ دو فرصت عالی داشتند که گل نشد. نوریچ در دقیقه ۷۸ سرانجام به گل تساوی رسید. شوت کنی مک‌لین با اشتباه ورم در دریافت توپ همراه شد، و یوسیپ درمیچ روی اشتباه او گل‌زنی کرد و باعث شد که بازی به تساوی یک بر یک کشیده شود. بازی با این نتیجه به وقت‌های اضافه رفت، و نوریچ توانست در وقت اضافه مقابل حملات تاتنهام دوام بیاورد. در یک صحنه هم بن گادفری ضربه سرژ اوریه را از روی خط دروازه بیرون کشید.

با پایان گزارش زنده فوتبال تاتنهام نوریچ و تساوی بدون گل دو تیم ، بازی به ضربات پنالتی کشیده شد، و کرول، دروازه‌بان نوریچ ستاره میدان بود. مک‌لین پنالتی اول نوریچ را از دست داد، اما در سمت دیگر ضربه اریک لاملا به تیر برخورد کرد و کرول هم ضربات تروی پروت و گتسون فرناندز را دفع کرد، و به این ترتیب تاتنهام حذف شد.

 

پخش زنده بازی تاتنهام نوریچ

 

تاتنهام نوریچ 
۴۹%مالکیت۵۱%
۷شوت در چارچوب ۶
۷شوت خارج از چارچوب۷
۵مهار دروازه بان۵
۶۱۱تعداد پاس۶۲۲
۵۲۳پاس صحیح۵۳۵
۳۴سانتر۲۴
۹کرنر۸
۲۰خطا۱۷
۰آفساید۳
۱کارت زرد۲

پخش زنده بازی تاتنهام نوریچ

 

پخش زنده بازی تاتنهام نوریچ ۲ بهمن ۹۸

در دیداری از هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال انگلیس، تاتنهام در خانه به مصاف نوریچ سیتی رفت و توانست با نتیجه ۲ بر صفر مهمانش را مغلوب کند. دله الی در ۳۸ نیمه ی نخست موفق شد گل اول تاتنهام را به ثمر برساند. در نیمه ی دوم نیز ، تیمو پوکی در دقیقه ۶۸ و از روی نقطه پنالتی گل تساوی زردپوشان نوریچ را به ثمر رساند البته این پایان کار این نیمه نبود. سون هیونگ مین در دقیقه ۸۰ موفق شد گل پیروزی بخش اسپرز را وارد دروازه نوریچ کند.

به این ترتیب با پایان گزارش زنده فوتبال تاتنهام نوریچ تاتنهام با این پیروزی ۳۴ امتیازی شد و به رده ششم جدول صعود کرد و نوریچ نیز با ۱۷ امتیاز در قعر این جدول ۲۰ تیمی حضور دارد.

 

پخش زنده بازی تاتنهام نوریچ

 

تاتنهام نوریچ 
۵۰%مالکیت۵۰%
۳شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۷
۱مهار دروازه بان۱
۴۸۱تعداد پاس۴۷۱
۳۸۴پاس صحیح۳۷۱
۱۷سانتر۱۰
۷کرنر۳
۱۲خطا۷
۱آفساید۰
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی تاتنهام نوریچ