تی وی تو
تاتنهام
لیدز یونایتد

یکشنبه ۳۰ آبان ۲۰:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

گزارش زنده بازی تاتنهام لیدز یونایتد امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی تاتنهام لیدز یونایتد را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی تاتنهام لیدز یونایتد امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال تاتنهام و لیدز یونایتد به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی تاتنهام لیدز یونایتد را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی تاتنهام لیدز یونایتد را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال تاتنهام لیدز یونایتد را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی تاتنهام لیدز یونایتد ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

در دومین شب از هفته سی‌وپنجم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، لیدز یونایتد در ورزشگاه آلاند رود میزبان تاتنهام بود و موفق شد این تیم را با نتیجه ۱-۳ شکست دهد.در این دیدار لیدز تیم برتر بود و موفق شد در دقیقه ۱۳ توسط استوارت دروازه تاتنهام را برای بار نخست باز کند.تاتنهام در ادامه پاسخ این گُل را داد و در دقیقه ۲۵، سون موفق شد گُل تساوی را به ثمر برساند.لیدز پس از دریافت گُل تساوی، در دقیقه ۴۲ بار دیگر از حریف پیش افتاد و بمفورد موفق شد برای تیمش گُلزنی کند.نیمه نخست این دیدار با نتیجه ۱-۲ به سود لیدز به پایان رسید و این تیم با برتری راهی رختکن شد.

در نیمه دوم، تاتنهام برای جبران نتیجه تلاش زیادی انجام داد اما موفق نبود و یک گُل دیگر نیز از سوی لیدز یونایتد در دقیقه ۸۴ دریافت کرد و رودریگو موفق شد سومین گُل تیمش را به ثمر برساند. در پایان گزارش زنده بازی تاتنهام لیدز یونایتد این بازی با نتیجه ۱-۳ به سود لیدز به پایان رسید و شاگردان بیلسا توانستند سه امتیاز مهم را از آن خود کند.

 

پخش زنده بازی تاتنهام لیدز یونایتد

 

لیدز یونایتد تاتنهام 
۵۳%مالکیت۴۷%
۷شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۵
۴۳۹تعداد پاس۳۹۰
۳۴۸پاس صحیح۲۹۱
۲۸سانتر۱۶
۸کرنر۶
۱۲خطا۱۰
۱آفساید۲
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی تاتنهام لیدز یونایتد

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام لیدز یونایتد – ۱۳ دی ۹۹

در دومین شب از هفته هفدهم لیگ برتر انگلیس، تاتنهام در خانه میزبان لیدز یونایتد بود و موفق شد این تیم را با نتیجه ۰-۳ شکست دهد.تاتنهام که در این دیدار لو سلسو، اریک لاملا و رگیلون را به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در اختیار نداشت، همچنان قدرتمند ظاهر شد و اجازه هنرنمایی به شاگردان مارچلو بیلسا را نداد.این تیم توسط هری کین در ۲۹ از روی نقطه پنالتی، سون هیونگ مین در دقیقه ۴۳، توبی آلدرویرلد در دقیقه ۵۰ به گُل رسید و توانست سه امتیاز مهم را کسب کند.

مت داهرتی در دقیقه ۲+۹۰ پخش زنده بازی تاتنهام لیدز یونایتد با دریافت کارت سرخ اخراج شد اما با این هم لیدز موفق به جبران حتی یک گُل خورده نشد.با این نتیجه تاتنهام ۲۹ امتیازی شد و موقتاً به رده سوم جدول لیگ برتر صعود کرد. لیدز اما با ۲۳ امتیاز در رده یازدهم جدول جا خوش کرد.

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام لیدز یونایتد – تی وی تو

 

تاتنهام لیدز یونایتد
۳۶%مالکیت۶۴%
۷شوت در چارچوب ۵
۹شوت خارج از چارچوب۹
۵مهار دروازه بان۴
۳۴۷تعداد پاس۵۹۱
۲۶۱پاس صحیح۵۰۱
۸سانتر۲۴
۳کرنر۵
۱۵خطا۱۳
۰آفساید۱
۴کارت زرد۱
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام لیدز یونایتد – تی وی تو

 

پخش زنده بازی تاتنهام لیدز یونایتد – ۸ بهمن ۹۱

دو تیم لیدز یونایتد و تاتنهام در مرحله ی دور چهارم جام حذفی انگلیس ، با هم دیدار کردند. لیدز در نیمه ی نخست ،  با تک گل وارنی در دقیقه ی ۱۵ پیش افتاد و موفق شد این نیمه را با پیروزی به رختکن باز گردد. در ۴۵ دقیقه ی دوم کورمک در دقیقه ی ۵۰ بار دوم دروازه ی تاتنهام را باز کرد . در ادامه ، حملات تاتنهام افزایش پیدا کرد تا در نهایت ، ۸ دقیقه ی بعد با ضربه ی دمپسی موفق شد این اختلاف را کمتر کند. اما در ادامه ، روند بازی کاهش یافت و بازیکنان دو تیم ، موقعیت های طلایی پیش آمده را از دست دادند تا در نهایت این دیدار با نتیجه ی ۲-۱ و برد لیدز به پایان رسد.

پخش زنده فوتبال تاتنهام لیدز یونایتد – تی وی تو

پخش زنده فوتبال تاتنهام لیدز یونایتد – تی وی تو