تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

تاتنهام
لسترسیتی

یکشنبه ۱ مرداد ۱۳:۳۰

پخش زنده بازی دوستانه

بازی زنده تاتنهام و لسترسیتی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی تاتنهام لسترسیتی را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا و دریافت نتایج زنده فوتبال از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی تاتنهام لسترسیتی امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی زنده تاتنهام و لسترسیتی به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی تاتنهام لسترسیتی را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی تاتنهام لسترسیتی را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال تاتنهام لسترسیتی را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی تاتنهام لسترسیتی

در آخرین بازی شب دوم هفته هشتم لیگ برتر انگلیس تیم فوتبال تاتنهام در ورزشگاه خانگی‌اش میزبان لسترسیتی بود و در یک بازی پرگل و جذاب به پیروزی ۶ بر ۲ رسید.

در همان شروع مسابقه لستر صاحب یک ضربه پنالتی شد. بعد از سرنگون شدن سانچس، مدافع لستر، در محوطه جریمه تاتنهام داور در سوت خود دمید و نقطه پنالتی را نشان داد. یوری تیلمانس توپ را با ضربه‌ای قابل پیش‌بینی به سمت راست شلیک کرد و هوگو لوریس موفق به دفع توپ او شد. اما داور بعد از بررسی با VAR به این نتیجه رسید که سنگربان تاتنهام پیش از شلیک پنالتی از خط دروازه جلو آمده و پنالتی باید تکرار شود. تیلمانس این بار توپ را وارد دروازه کرد تا لستر پیش بیفتد.

اما خوشحالی لستر تنها دو دقیقه طول کشید و هری کین موفق شد کار را به تساوی بکشاند. تاتنهام صاحب کرنر شد و کولوسفسکی با پاسی کوتاه پریشیچ را صاحب توپ کرد. او توپ را سرضرب به کولوسفسکی برگرداند تا سانتر او توسط هری کین وارد دروازه شود.

در دقیقه ۲۱ پخش زنده بازی تاتنهام لسترسیتی تاتنهام روی یک کرنر دیگر به گل رسید. ایوان پریشیچ از سمت چپ کرنر را ارسال کرد و اریک دایر دروازه تیم مهمان را باز کرد تا شاگردان کونته عقب افتادن زودهنگام را جبران کرده و از حریف پیش بیفتند.

لستر اما در دقیقه ۴۱ بار دیگر بازی را به تساوی کشاند. تیموتی کاستانیه با عبور از سسنیون توپ را به درون محوطه جریمه سانتر کرد تا جیمز مدیسون با یک ضربه والی هوگو لوریس را مغلوب کند. نیمه اول با تساوی ۲-۲ به پایان رسید.

با شروع نیمه دوم تاتنهام خیلی زود به گل رسید تا دوباره پیش بیفتد. در دقیقه ۴۷ رودریگو بنتانکور از اشتباه اندیدی استفاده کرد و بعد از به‌دست گرفتن کنترل توپ با آرامش ضربه‌ای به سمت دروازه شلیک کرد تا با عبور توپ از دروازه‌بان لستر سومین گل تاتنهامی‌ها به ثمر برسد.

از دقیقه ۷۰ مسابقه نوبت به درخشش سون هیونگ مین، ستاره کره‌ای تاتنهام بود. سون پاس بنتانکور را دریافت کرد تا با تعلل دو مدافع لستر شوتی به سمت دروازه شلیک کند. شوت او از حاشیه محوطه جریمه به گوشه بالای دروازه لستر چسبید تا نتیجه ۴-۲ شود.

ستاره کره‌ای اما دست‌بردار نبود. در دقیقه ۸۴ پخش زنده بازی تاتنهام لسترسیتی هری کین با یک چرخش پاس زیبایی به سون داد تا او با یک ضرب توپ را کنترل کرده و با شوتی کات‌دار دروازه حریف را باز کند.

دو دقیقه بعد ستاره کره‌ای موفق شد درخشش خود را کامل کرده و برای تاتنهام هت‌تریک کند. هویبرگ از سمت چپ سون را با پاسی زیبا صاحب توپ کرد و او در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان لستر موفق شد گل سوم خود و گل ششم تاتنهام را به ثمر برساند. کمک‌داور ابتدا پرچم خود را بالا برد ولی بررسی صحنه توسط VAR نشان داد سون در آفساید نبوده است. بازی در نهایت با نتیجه ۶-۲ به سود تاتنهام به پایان رسید.

پخش زنده بازی تاتنهام لسترسیتی

تاتنهام لسترسیتی 
۴۴%مالکیت۵۶%
۱۱شوت در چارچوب ۷
۲شوت خارج از چارچوب۷
۵مهار دروازه بان۵
۴۸۲تعداد پاس۶۳۲
۴۰۳پاس صحیح۵۵۲
۱۶سانتر۱۱
۶کرنر۱
۹خطا۹
۱آفساید۰
۱کارت زرد۲

پخش زنده بازی تاتنهام لسترسیتی

 

پخش زنده بازی تاتنهام لسترسیتی

از هفته سی و پنجم مسابقات لیگ برتر انگلیس، تاتنهام در خانه خود میزبان لسترسیتی بود که توانست در نهایت این تیم را با سه گل شکست دهد و تک گل دیرهنگام لستر نیز تاثیری در نتیجه نداشت. تاتنهام که در تلاش برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا است مقابل لسترسیتی ۳ بر یک پیروز شد. کین در دقیقه و سون در دقایق ۶۰ و ۷۹ پخش زنده بازی تاتنهام لسترسیتی برای اسپرز گل زدند.

تنها گل لستر را ایهیناچو دقیقه ۲+۹۰ به ثمر رساند.

تاتنهام ۶۱ امتیازی شد و جای آرسنال را در رده چهارم گرفت. لسترسیتی ۴۲ امتیازی هم تیم یازدهم جدول است.

پخش زنده بازی تاتنهام لسترسیتی

 

تاتنهام لسترسیتی 
۳۹%مالکیت۶۱%
۷شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۴
۴۰۴تعداد پاس۶۲۷
۳۲۵پاس صحیح۵۴۲
۱۷سانتر۲۱
۶کرنر۳
۱۳خطا۸
۲آفساید۰
۲کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی تاتنهام لسترسیتی

 

پخش آنلاین بازی تاتنهام لسترسیتی

لسترسیتی و تاتنهام در یکی از پرگل ترین دیدار های هفته پایانی رقابت های لیگ برتر انگلستان در فصل ۲۰۲۰/۲۱ به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۴-۲ تاتنهام خاتمه یافت. برای لسترسیتی واردی هر دو گل را از روی نقطه پنالتی در دقایق ۱۸ و ۵۲ زد. برای تاتنهام هم کین در دقیقه ۴۱، اشمایکل (گل‌به‌خودی) در دقیقه ۷۶ و بیل در دقایق ۸۷ و ۶+۹۰ گلزنی کردند.

در پایان پخش زنده بازی تاتنهام و لسترسیتی لسترسیتی نتوانست جایگاه خود در میان بالانشینان لیگ برتر انگلیس را حفظ کند و با وجود شکست چلسی، تیم برندان راجرز نتوانست مقابل تاتنهام به برتری برسد و سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را از دست داد. تاتنهام هم با این پیروزی، به لیگ کنفرانس اروپا راه یافت.

 

پخش زنده بازی تاتنهام لسترسیتی

 

لسترسیتی تاتنهام 
۴۷%مالکیت۵۳%
۶شوت در چارچوب ۴
۲شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۴
۴۳۸تعداد پاس۴۸۷
۳۳۳پاس صحیح۳۹۶
۱۶سانتر۲۵
۸کرنر۷
۹خطا۸
۳آفساید۱
۰کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی تاتنهام لسترسیتی

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام مقابل لسترسیتی

در مهم‌ترین دیدار هفته سیزدهم لیگ برتر انگلیس، تاتنهام که هفته قبل مقابل لیورپول شکست خورده بود، از لسترسیتی هم در خانه خودش ۲ بر صفر باخت.در واپسین دقیقه نیمه اول واردی پنالتی روباه‌ها را به قعر دروازه لوریس فرستاد. دقیقه ۶۰ درست در زمانی که اسپیرز نیاز به گل تساوی داشت، این لستر بود که به گل دوم رسید. ضربه سر وارد به آلدرویرلد برخورد کرد و به درون دروازه رفت.این برد با ارزش را لسترسیتی حفظ کرد تا نخستین برد برندان راجرز مقابل ژوزه مورینیو به‌دست آید. لستر با این برد ۲۷ امتیازی شد و به رده دوم رفت تا جای تاتنهام را بگیرد. تاتنهام هم با ۲۵ امتیاز به رده چهارم سقوط کرد.

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام لسترسیتی – تی وی تو

تاتنهام لسترسیتی 
۵۶%مالکیت۴۴%
۳شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۳
۵۱۸تعداد پاس۴۰۶
۴۰۸پاس صحیح۳۲۱
۲۳سانتر۱۲
۵کرنر۳
۱۵خطا۱۴
۲آفساید۴
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام لسترسیتی – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی تاتنهام و لسترسیتی

در حاشیه بازی های لیگ برتر انگلیس در تاتنهام استادیوم میزبان لسترسیتی بود. با سوت داور نیمه نخست آغاز شد و در دقیقه ۶ با یک اشتباه جیمز جاستین تاتنهام صاحب اولین گل شد. تاتنهام در این نیمه هجومی بازی کرد و در دقیقه ۳۷، دومین گل توسط هری کین به ثبت رسید. در دقیقه ۴۰ بازی زنده تاتنهام و لسترسیتی این هری کین و لوکاس مورا بودند که با کمک هم تونستند برای سومین بار دروازه میزبان را باز کنند تا شاگردان مورینیو با برتری ۳-۰ راهی رختکن شوند. در نیمه دوم اتفاق خاصی رخ نداد. هر دو تیم آرایش دفاعی گرفته بودند و فقط شاهد تعویض های متعدد هر دو تیم بودیم. البته لسترسیتی چند موقعیت گل داشت که به ثمر نرسید و در نهایت تاتنهام با نتیجه ۳-۰ یک پیروزی پر گل را رقم زد. 

پخش زنده فوتبال تاتنهام لسترسیتی – تی وی تو

تاتنهاملسترسیتی
۲۹٪مالکیت۷۱٪
۳شوت در چارچوب۶
۱شوت خارج از چارچوب۸
۶مهار دروازه بان۱
۲۸۵تعداد پاس۶۷۷
۲۰۸پاس صحیح۶۰۹
۱۳سانتر۳۳
۴کرنر۱۳
۱۵خطا۱۰
۴آفساید۰
۲کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال تاتنهام لسترسیتی – تی وی تو

پخش بازی زنده تاتنهام و لسترسیتی

در آغاز هفته ششم رقابت های لیگ برتر انگلیس تیم تاتنهام در خانه لستر سیتی با نتیجه ۲بریک شکست خورد. در نیمه نخست بیشتر بازی در اختیار تاتنهام بود. در دقیقه ۲۹ هری کین توانست اولین گل بازی را ثبت کند. در ادامه اتفاق خاصی رخ نداد و نیمه اول با نتیجه ۱-۰ به سود تاتنهام به پایان رسید. در نیمه دوم لستر سیتی هجومی بازی کرد و تاتنهام آرایش دفاعی گرفت. در دقیقه ۶۹، ریکاردو پریرا گل تساوی را ثبت کرد، سپس در دقیقه ۸۵ پخش زنده تاتنهام و لسترسیتی توپ به حمزه چادوری رسید و پاس زیبایی برای جیمز مدیسون ارسال کرد. او هم با یک ضربه گل آخر را به ثمر رساند تا بازی با نتیجه ۲-۱ به سود لسترسیتی خاتمه یابد.

پخش زنده فوتبال تاتنهام لسترسیتی – تی وی تو

لستر سیتیتاتنهام 
۴۴٪مالکیت۵۶٪
۷شوت در چارچوب۴
۶شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۵
۳۸۱تعداد پاس۴۸۹
۲۶۷پاس صحیح۳۹۹
۱۹سانتر۲۱
۸کرنر۲
۱۶خطا۱۳
۳آفساید۳
۱کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال تاتنهام لسترسیتی – تی وی تو

پخش زنده فوتبال لسترسیتی و تاتنهام

در ادامه هفته بیست و ششم لیگ برتر، تاتنهام در ورزشگاه ومبلی لندن میزبان لسترسیتی بود. تاتنهام در نیمه نخست خشن بازی کرد و نتیجه اش دریافت سه کارت زرد بود. شاگردان پوچتینو تنها توانستند یک گل در دقیقه ۳۳، ثبت کنند. لسترسیتی در این نیمه آرایش دفاعی گرفت. در نهایت این نیمه با نتیجه ۱-۰ به سود روباه ها پایان یافت. در نیمه دوم پخش زنده تاتنهام و لسترسیتی ، کریستین اریکسن روی پاس فرناندو یورنته، دومین گل را در دقیقه ۶۳ وارد دروازه میهمان کرد. سرانجام لسترسیتی در دقیقه ۷۶ توانست با گلی که جیمی واردی به ثبت رساند اختلاف را کمی کاهش دهد. اما سون هیونگ-مین در زمان تلف شده بازی گل سوم را به ثمر رساند تا  این دیدار با پیروزی ۳ بر یک شاگردان پوچتینو به پایان برسد. 

پخش زنده فوتبال تاتنهام لسترسیتی – تی وی تو

تاتنهاملسترسیتی 
۵۳٪مالکیت۴۷٪
۵شوت در چارچوب۱۷
۲شوت خارج از چارچوب۳
۹مهار دروازه بان۲
۴۹۸تعداد پاس۴۳۶
۴۲۰پاس صحیح۳۵۱
۳سانتر۱۲
۲کرنر۹
۴ضربه ایستگاهی۹
۱۱خطا۴
۷آفساید۵
۳کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال تاتنهام لسترسیتی – تی وی تو