تی وی تو
فوتبال  تاتنهام فولام زنده

فوتبال تاتنهام فولام زنده

پخش زنده فوتبال تاتنهام فولام امروز شنبه ۲۶ اسفند ۱۴۰۲ . در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۲۱:۰۰ تیم‌های تاتنهام و فولام بازی خواهند داشت. تاتنهام مقابل فولام را آنلاین تماشا کنید. پخش زنده بازی تاتنهام فولام ۷ شهریور ۱۴۰۲ در جریان بازی های دور دوم اتحادیه، تیم های فولام و تاتنهام با
تاتنهام
فولام

شنبه ۲۶ اسفند ۲۱:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده فوتبال تاتنهام فولام امروز شنبه ۲۶ اسفند ۱۴۰۲ . در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۲۱:۰۰ تیم‌های تاتنهام و فولام بازی خواهند داشت. تاتنهام مقابل فولام را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی تاتنهام فولام

۷ شهریور ۱۴۰۲

در جریان بازی های دور دوم اتحادیه، تیم های فولام و تاتنهام با هم دیدار کردند. در هما ۱۹ دقیقه ابتدایی بازی، دروازه تاتنهام با گل به خودی ده ون باز شد تا فولام با برتری ۱-۰ راهی رختکن شود. در نیمه دوم اما ریچارلیسون ر نقش فرشته نجات تاتنهامی ها ظاهر شد و گل خورده را جبران کرد.

در ادامه ۴۵ دقیقه دوم این دیدار، علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان بازی، پخش زنده فوتبال تاتنهام فولام با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال تاتنهام فولام

فولام تاتنهام 
۴۰%مالکیت۶۰%
۳شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۳
۳۷۴تعداد پاس۵۵۹
۲۸۰پاس صحیح۴۵۶
۲۱سانتر۱۰
۳کرنر۶
۱۲خطا۱۳
۳آفساید۲
۰کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال تاتنهام فولام

پخش زنده فوتبال تاتنهام فولام

۳ اسفند ۱۴۰۱

در چارچوب بازی های هفته بیست و یکم لیگ برتر انگلیس، تیم های فولام و تاتنهام در مقابل هم صف آرایی کردند. نیمه نخست این دیدار علی رغم تلاش دو تیم با تساوی بدون گل رو به پایان بود که هری کین در وقت های اضافه موفق شد دروازه فولام را باز کرده و تاتنهام را به برتری ۱-۰ برساند.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال تاتنهام فولام روند آرام بازی ادامه داشت و علی رغم وجود موقعیت های مناسب ، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن ها موفق نبودند تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان بازی ، تاتنهام با همان تک گل نیمه نخست، به برتری برسد.

پخش زنده فوتبال تاتنهام فولام

فولام تاتنهام 
۵۳%مالکیت۴۷%
۵شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۵
۴۷۵تعداد پاس۴۵۰
۴۰۴پاس صحیح۳۴۵
۳۱سانتر۱۲
۳کرنر۸
۱۰خطا۱۰
۲آفساید۰
۱کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال تاتنهام فولام

پخش بازی تاتنهام مقابل فولام

۱۲ شهریور ۱۴۰۱

در قالب هفته ششم لیگ برتر انگلیس فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۳ تاتنهامِ آنتونیو کونته میزبان فولام بود که در نهایت توانست با گل های پیر هویبرگ هافبک توانمند خود و فوق ستاره شان هری کین در ورزشگاه تاتنهام استادیوم لندن از سد حریف هم شهری خود بگذرد.

تک گل میتروویچ نتوانست جلوی شکست فولام را بگیرد و تاتنهام با حساب ۲-۱ برنده پخش زنده بازی تاتنهام فولام شد.

پخش زنده بازی تاتنهام فولام

تاتنهام فولام 
۵۲%مالکیت۴۸%
۱۰شوت در چارچوب ۳
۷شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۸
۴۷۵تعداد پاس۴۳۳
۴۱۸پاس صحیح۳۷۱
۲۱سانتر۲۱
۱۰کرنر۳
۹خطا۶
۳آفساید۰
۳کارت زرد۴

پخش زنده بازی تاتنهام فولام

پخش بازی زنده تاتنهام فولام

۱۴ اسفند ۱۳۹۹

در جریان بازی های هفته ی سی و سوم لیگ برتر انگلیس ، تیم تاتنهام مهمان تیم پایین جدولی فولام بود و در یک بازی سخت موفق شد حریف خود را با یک گل شکست دهد. تک گل این دیدار در دقیقه ی ۱۹ و با اشتباه آدارابیویو در باز کردن دروازه ی خودی به ثبت رسید.

البته این دیدار خالی از حاشیه نیز نبود چرا که فولام توانست در دقیقه ۶۲ پخش زنده فوتبال تاتنهام فولام گل تساوی را به ثمر رساند اما VAR به شکلی کاملاً عجیب خطای هند بازیکن حریف را اعلام کرد تا این گل مردود اعلام شود.

تاتنهام با کسب بردی هر چند خفیف مقابل فولام، توانست به اوضاع خود در جدول رده بندی سر و سامان بدهد و فاصله خود با رده چهارم را به ۴ امتیاز برساند. این سومین برد پیاپی اسپرز محسوب می شود و باعث می شود آن ها دوره ای پر فراز و نشیب را پشت سر بگذارند و حالا برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا تلاش کنند.

از سوی دیگر فولام پس از پنج بازی دوباره شکست خورد تا همچنان در جمع سه تیم قعرنشین جدول باقی بماند.

پخش زنده بازی تاتنهام فولام

 

فولام تاتنهام 
۵۹%مالکیت۴۱%
۳شوت در چارچوب ۲
۷شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۳
۵۴۴تعداد پاس۳۷۴
۴۵۱پاس صحیح۲۷۵
۲۳سانتر۵
۴کرنر۱
۱۳خطا۹
۴آفساید۲
۲کارت زرد۱

پخش زنده بازی تاتنهام فولام

پخش آنلاین بازی فولام تاتنهام

۲۴ دی ۱۳۹۹

در دیداری معوقه از هفته شانزدهم لیگ برتر انگلیس، تاتنهام مقابل فولام با تساوی یک-یک متوقف شد. در دقیقه ی ۲۵ گیلون پس از فرار از سمت چپ زمین، یک سانتر تماشایی به دهانه دروازه داشت که کین با یک ضربه سر شیرجه ای آن را به گل اول بازی تبدیل کرد.

تاتنهام در حالی که می توانست با شکست دادن فولام تا رده سوم جدول صعود کند، به خاطر بی دقتی مهاجمانش و نمایش محتاطانه خود در نیمه دوم تنبیه شد و ضمن تساوی با حریف رده هجدهمی خود، در رده ششم جدول رده بندی قرار گرفت.

در دقیقه ی ۷۴ پخش زنده فوتبال تاتنهام فولام لوکمن مشابه گل اول بازی از سمت چپ حرکت کرد و پس از رسیدن به خط عرضی زمین ارسالی به مرکز محوطه جریمه داشت تا کاوالیرو بالاتر از مدافع حریف به هوا بپرد و با ضربه سر خود حساب کار را ۱-۱ کند.  

این پنجمین تساوی پیاپی شاگردان اسکات پارکر در لیگ برتر محسوب می شود که آن ها را به آینده امیدوار نگه خواهد داشت.

پخش زنده فوتبال تاتنهام فولام

 

تاتنهام فولام 
۵۲%مالکیت۴۸%
۶شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۵
۵۲۲تعداد پاس۴۶۷
۴۲۸پاس صحیح۳۷۶
۲۱سانتر۲۰
۶کرنر۵
۱۳خطا۱۵
۲آفساید۲
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام فولام

پخش بازی تاتنهام مقابل فولام

در ادامه بازی‌ها هفته بیست و سوم لیگ برتر انگلیس تاتنهام برابر فولام قرار گرفت که این بازی با تساوی خاتمه یافت.در این دیدار ابتدا فرناندو یورنته به اشتباه در دقیقه ۱۷ دروازه تاتنهام را باز کرد تا تیمش ۱-۰ عقب بیفتد.

اما شاگردان پوچتینو در دقیقه ۵۱ توسط دله علی موفق شدند بازی را به تساوی بکشند. اما این پایان کار پخش زنده فوتبال تاتنهام فولام نبود و هری وینکس در دقیقه ۹۴ گل برتری را به ثمر رساند.این دیدار با همین نتیجه خاتمه یافت و تاتنهام با ۵۱ امتیاز در رده سوم و فولام با ۱۴ امتیاز در رده نوزدهم جدول ایستاد.

پخش زنده فوتبال تاتنهام فولام

 

فولامتاتنهام
۲۷%مالکیت۷۳%
۴شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۴
۲۵۰تعداد پاس۶۸۱
۱۷۰پاس صحیح۵۷۵
۵سانتر۱۰
۷کرنر۱۰
۷ضربه ایستگاهی۱۰
۱۰خطا۸
۷آفساید۱
۲کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال تاتنهام فولام

پخش زنده بازی تاتنهام فولام از اینترنت

در ادامه بازیهای دومین هفته از لیگ برتر انگلیس، تاتنهام میهمان خود فولام تازه صعود کرده را با نتیجه ۳ بر یک شکست داد در نیمه ی نخست پخش زنده فوتبال تاتنهام فولام این دیدار تاتنهام با تک گل مورا در دقیقه ی ۴۳ پیش افتاد.

در نیمه ی دوم نوبت میترویچ بود که با گل کردن ضربه ی خود در دقیقه ی ۵۲ حساب کار را به تساوی ۱-۱ برساند. اما در دقیقه ی ۷۴ تاتنهام با یک حمله ی موفق دیگر و با ضربه تریپر دوباره تیم برتر این رقابت شد و درست بعد از سه دقیقه، ضربه ی کین نیز وارد دروازه ی تاتنهام شد تا این دیدار با برتری ۱-۳ این تیم به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال تاتنهام فولام

 

تاتنهامفولام
۵۹%مالکیت۴۱%
۱۱شوت در چارچوب ۳
۱۰شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۸
۶۳۲تعداد پاس۴۳۴
۵۵۷پاس صحیح۳۵۵
۸سانتر۲
۵کرنر۲
۵ضربه ایستگاهی۹
۹خطا۵
۱آفساید۳

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام فولام

پخش آنلاین بازی تاتنهام فولام

در ادامه رقابت‌های جام حذفی انگلستان و در مرحله پنجم این جام، دو تیم لندنی فولام و تاتنهام به‌مصاف یکدیگر رفتند.

در پخش زنده فوتبال تاتنهام فولام در اولین فرصتی که شاگردان پوچتینو پیدا کردند، هری کین موفق شد در دقیقه ۱۶ دروازه فولام را باز کند. پس از گل تاتنهام، بازیکنان فولام چندین‌بار سعی در باز کردن دروازه تاتنهام داشتند که موفق نبودند و نیمه نخست بازی با برتری یک گله تاتنهام به‌پایان رسید.

با آغاز نیمه دوم اما، این باز هم تاتنهامی‌ها بودند که حملات خود روی دروازه فولام را شدت دادند و هنوز ۶ دقیقه از این نیمه نگذشته بود که هری کین، بار دیگر روی پاس کریستین اریکسن موفق به‌ گل‌زنی برای تاتنهام شد. پس از چند دقیقه، بار دیگر ستاره تاتنهام در این دیدار، هری کین، موفق شد با پاس زیبا و عمقی دله آلی، دروازه فولام را باز کند و هت‌تریک خود را کامل کند.

پخش زنده فوتبال تاتنهام فولام

فولامتاتنهام
۳۸%مالکیت۶۲%
۳شوت در چارچوب ۷
۴شوت خارج از چارچوب۹
۴مهار دروازه بان۳
۳۷۲تعداد پاس۵۸۸
۲۷۹پاس صحیح۵۰۴
۵سانتر۹
۵کرنر۷
۶ضربه ایستگاهی۷
۷خطا۷
۶آفساید۶

پخش زنده فوتبال تاتنهام فولام

برچسب‌ها: