تی وی تو
تاتنهام
رن

چهارشنبه ۱۷ آذر ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ اروپا

گزارش زنده بازی تاتنهام رن امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی تاتنهام رن را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی تاتنهام رن امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی تاتنهام رن امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال تاتنهام رن به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی تاتنهام رن را از تی وی تو تماشا کنید

برای تماشای پخش زنده بازی تاتنهام رن، شما می توانید پخش آنلاین بازی تاتنهام رن را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان پخش زنده بازی تاتنهام رن، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال تاتنهام رن را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی تاتنهام رن – ۲۵ شهریور ۱۴۰۰

در هفته اول از دور گروهی رقابتهای لیگ کنفرانس اروپا در گروه G تیم تاتنهام در مقابل تیم رن فرانسه قرار گرفت که در نهایت این دیدار با تساوی دو بر دو به پایان رسید . گل اول این دیدار به اشتباه و توسط لوئیک بید مدافع تیم رن در دقیقه ۱۱ وارد دروازه خودی شد و تیم تاتنهام را با یک گل پیش انداخت . بعد از این گل فشار تیم رن که در ورزشگاه خانگی خود بازی می کرد بیشتر شد و آنها توانستند در دقیقه ۲۳ توسط فلاوین تیت گل تساوی را وارد دروازه تاتنهام کردند . نیمه اول این دیدار با تساوی یک بر یک به اتمام رسید .

در نیمه دوم این رن بود که با گل لابورد مهاجم خود در دقیقه ۷۱ از حریف خود پیش افتاد . ولی خوشحالی این تیم پنج دقیقه بیشتر دوام نداشت و در دقیقه ۷۶ هویبرگ هافبک دانمارکی تاتنهام بار دیگر بازی را به تساوی کشاند . در ادامه نیز گزارش زنده بازی تاتنهام رن هیچ یک از دو تیم اتفاق خاصی روی دروازه هم صورت ندادند و در نهایت این دیدار با تساوی دو بر دو به اتمام رسید . 

 

پخش زنده بازی تاتنهام رن

 

رنتاتنهام
۴۲مالکیت۵۸
۴شوت در چارچوب ۴
۱۱شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۲
۳۹۵تعداد پاس۵۶۴
۳۲۴پاس صحیح۵۰۵
۱۵سانتر۱۳
۲کرنر۱
۱۳خطا۱۱
۰آفساید۱
۱کارت زرد۱

پخش زنده بازی تاتنهام رن