تی وی تو
فوتبال  تاتنهام برنتفورد زنده

فوتبال تاتنهام برنتفورد زنده

پخش زنده فوتبال تاتنهام برنتفورد امروز چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ . در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۲۳:۰۰ تیم‌های تاتنهام و برنتفورد بازی خواهند داشت. تاتنهام مقابل برنتفورد را آنلاین تماشا کنید. پخش زنده بازی تاتنهام برنتفورد ۵ دی ۱۴۰۱ در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر انگلیس، در ورزشگاه «برنتفورد کامیونیتی»، ۲ تیم برنتفورد
تاتنهام
برنتفورد

چهارشنبه ۱۱ بهمن ۲۳:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده فوتبال تاتنهام برنتفورد امروز چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ . در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۲۳:۰۰ تیم‌های تاتنهام و برنتفورد بازی خواهند داشت. تاتنهام مقابل برنتفورد را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی تاتنهام برنتفورد

۵ دی ۱۴۰۱

در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر انگلیس، در ورزشگاه «برنتفورد کامیونیتی»، ۲ تیم برنتفورد و تاتنهام به مصاف هم رفتند که این دیدار با بازگشت جذاب شاگردان کونته با تساوی ۲ بر ۲ مساوی به پایان رسید.

در این مسابقه، برنتفورد با گل‌های ویتالی یانلت ۱۵ و ایوان تونی ۵۴ به برتری رسید ولی تاتنهام توانست یک بازگشت زیبا را به ثبت رساند.

در دقایق ۶۵ و ۷۱ ، هری کین و هویبیرگ ۲ گل برای تاتنهام به ثبت رساندند تا تیم کونته دست خالی دربی را ترک نکند.

از دقیقه ۶۸ پخش زنده بازی تاتنهام برنتفورد نیز، سامان قدوس جانشین ماتیاس یانسن شد و توانست دقایقی برای برنتفورد بازی کند.

تاتنهام با این تساوی ۲۹ امتیازی شد و در رده چهارم قرار گرفت. برنتفورد نیز با ۱۹ امتیاز در جایگاه دهم قرار دارد.

پخش زنده بازی تاتنهام برنتفورد

برنتفورد تاتنهام 
۳۹%مالکیت۶۱%
۵شوت در چارچوب ۸
۳شوت خارج از چارچوب۲
۶مهار دروازه بان۳
۳۳۵تعداد پاس۵۱۱
۲۱۳پاس صحیح۴۱۸
۱۳سانتر۲۶
۶کرنر۵
۱۱خطا۱۰
۱آفساید۵
۳کارت زرد۱

پخش زنده بازی تاتنهام برنتفورد

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام برنتفورد

۳ اردیبهشت ۱۴۰۱

از هفته سی و چهارم لیگ برتر انگلیس، برنتفورد و تاتنهام به مصاف هم رفتند.

نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.

در نیمه ی دوم نیز بازی در میانه میدان در جریان بود و علی رغم وجود موقعیت های مناسب ، دروازه ی دو تیم همچنان بسته ماند تا با اتمام زمان بازی ، پخش زنده فوتبال تاتنهام برنتفورد با تساوی بدون گل به پایان برسد.

تیم توماس فرانک با توجه به جایگاه جدولی فعلی، شانسی برای کسب سهمیه‌های اروپایی ندارد و خطر سقوط را احساس نمی‌کند. بنابراین اهمیت سه امتیاز این دیدار برای تاتنهام بیشتر بود زیرا آن‌ها نمی‌خواستند از آرسنال جا بمانند. این اتفاق افتاد و اسپرز در نتیجه یک بازی ناامیدکننده، حالا دو امتیاز پایین‌تر از رقیب هم‌شهری قرار دارد‌.

سامان قدوس، ملی‌پوش ایرانی برنتفورد که پس از ۹ هفته دوری از ترکیب در این بازی از ابتدا مقابل تاتنهام به میدان رفته بود، در این دیدار حضور ۷۹ دقیقه‌ای در زمین داشت و هفدهمین بازی فصل خود را انجام داد.

قدوس در دقیقه ۲۱ پخش زنده فوتبال تاتنهام برنتفورد مقابل تاتنهام یک سانتر خطرناک داشت که مدافع حریف آن را دفع کرد و علاوه بر آن ۴۱ لمس توپ، ۱۴ پاس با دقت ۷۰ درصدی، ۶ دفع توپ، یک تکل، دو سانتر، یک برد در دوئل زمینی، سه پیروزی در جدال‌های هوایی و یک خطا داشت.

پخش زنده فوتبال تاتنهام برنتفورد

 

برنتفورد تاتنهام 
۴۴%مالکیت۵۶%
۲شوت در چارچوب ۰
۶شوت خارج از چارچوب۴
۰مهار دروازه بان۱
۳۹۳تعداد پاس۵۰۸
۲۹۶پاس صحیح۴۳۱
۲۶سانتر۲۶
۱۲کرنر۸
۸خطا۷
۱آفساید۱
۲کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال تاتنهام برنتفورد

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام مقابل برنتفورد

۱۱ آذر ۱۴۰۰

در دور نیمه نهایی از رقابتهای جام انگلستان دو تیم تاتنهام و برنتفورد به مصاف هم رفتند که در نهایت این شاگردان ژوزه مورینیو بودند که با نتیجه دو بر صفر برنتفورد را شکست دادند . موسی سیسوکو در هافبک تنومند و فرانسوی تاتنهام در دقیقه ۱۲ روی پاس رگیلون موفق شد گل اول تیمش را به ثمر برساند . نیمه اول این دیدار با همین تک گل پایان رسید .

در نیمه دوم باز این تاتنهام بود که توانست برای بار دوم قفل دروازه حریف خود را فرو ریزد . سون هیونگ مین وینگر گلزن تاتنهام در دقیقه ۷۰ گل دوم را وارد دروازه حریف کرد . در ادامه مسابقه حملات برنتفورد نیز به جایی نرسید و در دقیقه ۸۴ نیز جاش داسیلوا از زمین مسابقه اخراج شد تا به نوعی کار برای برنتفورد قبل سوت پایان بازی به اتمام برسد.

در نهایت با پایان پخش زنده بازی تاتنهام برنتفورد این مورینیو و شاگردانش بودند که با برتری دو گله به فینال این رقابتها صعود کردند . 

پخش زنده بازی تاتنهام برنتفورد

 

تاتنهامبرنتفورد
۵۴مالکیت۴۶
۵شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۳
۴۹۸تعداد پاس۴۱۱
۴۱۹پاس صحیح۳۴۷
۱۶سانتر۱۶
۳کرنر۲
۱۴خطا۱۱
۱آفساید۳
۱کارت زرد۳
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی تاتنهام برنتفورد

برچسب‌ها: