تی وی تو
تاتنهام
برنتفورد

شنبه ۳ اردیبهشت ۲۱:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

بازی زنده تاتنهام برنتفورد امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی تاتنهام برنتفورد را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی تاتنهام برنتفورد امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال تاتنهام – برنتفورد به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی تاتنهام برنتفورد را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی تاتنهام برنتفورد را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال تاتنهام برنتفورد را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال تاتنهام برنتفورد

در دور نیمه نهایی از رقابتهای جام انگلستان دو تیم تاتنهام و برنتفورد به مصاف هم رفتند که در نهایت این شاگردان ژوزه مورینیو بودند که با نتیجه دو بر صفر برنتفورد را شکست دادند . موسی سیسوکو در هافبک تنومند و فرانسوی تاتنهام در دقیقه ۱۲ روی پاس رگیلون موفق شد گل اول تیمش را به ثمر برساند . نیمه اول این دیدار با همین تک گل پایان رسید .

در نیمه دوم باز این تاتنهام بود که توانست برای بار دوم قفل دروازه حریف خود را فرو ریزد . سون هیونگ مین وینگر گلزن تاتنهام در دقیقه ۷۰ گل دوم را وارد دروازه حریف کرد . در ادامه مسابقه حملات برنتفورد نیز به جایی نرسید و در دقیقه ۸۴ نیز جاش داسیلوا از زمین مسابقه اخراج شد تا به نوعی کار برای برنتفورد قبل سوت پایان بازی به اتمام برسد .  در نهایت با پایان پخش زنده بازی تاتنهام برنتفورد این مورینیو و شاگردانش بودند که با برتری دو گله به فینال این رقابتها صعود کردند . 

پخش زنده بازی تاتنهام برنتفورد

 

تاتنهامبرنتفورد
۵۴مالکیت۴۶
۵شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۳
۴۹۸تعداد پاس۴۱۱
۴۱۹پاس صحیح۳۴۷
۱۶سانتر۱۶
۳کرنر۲
۱۴خطا۱۱
۱آفساید۳
۱کارت زرد۳
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی تاتنهام برنتفورد