تی وی تو
تاتنهام
برایتون

یکشنبه ۲۱ آذر ۱۷:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

گزارش زنده بازی تاتنهام برایتون امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی تاتنهام برایتون را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای بازی زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی تاتنهام برایتون امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی زنده تاتنهام و برایتون به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی تاتنهام برایتون را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی تاتنهام برایتون را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال تاتنهام برایتون را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی تاتنهام برایتون – ۱۱ آبان ۹۹

در هفته هفتم لیگ برتر انگلیس، تاتنهام در خانه میزبان برایتون بود و با نتیجه دو بر یک پیروز شد.شاگردان مورینیو ابتدا توسط هری کین در دقیقه ۱۳ از روی نقطه پنالتی به گل رسیدند اما در ادامه لمپتی در دقیقه ۵۶ بازی را مساوی کرد. سپس مورینیو، بیل را در دقیقه ۷۰ به زمین بازی فرستاد و او سه دقیقه بعد موفق به گلزنی شد.در حقیقت  تاتنهام در نیمه دوم برتری خود را از دست داد و بازی با نتیجه یک بر یک دنبال می شد تا این که گرت بیل وارد زمین شد و پس از هفت سال برای تیم لندنی گلزنی کرد.

در پایان پخش آنلاین بازی تاتنهام و برایتون ، تاتنهام با این پیروزی ۱۴ امتیازی شد و به رده دوم جدول صعود کرد. برایتون هم با ۵ امتیاز، شانزدهم است.

پخش زنده فوتبال تاتنهام برایتون – تی وی تو

 

تاتنهام برایتون 
۴۳%مالکیت۵۷%
۳شوت در چارچوب ۲
۶شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۲
۳۸۵تعداد پاس۴۹۵
۲۹۳پاس صحیح۳۹۸
۹سانتر۱۷
۴کرنر۵
۱۴خطا۱۳
۰آفساید۴
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام برایتون – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام برایتون – ۵ دی ۹۸

در خلال بازی های لیگ برتر انگلیس در هفته ی نوزدهم ، تیم های تاتنهام و برایتون به مصاف هم رفتند. وبستر در دقیقه ی ۳۷ با تک گل خود زننده ی اولین و تنها گل برایتون نام گرفت تا تیمش پیروزمندانه به رختکن باز گردد. در نیمه ی دوم اما شاهد رقابت سخت و بازی تماشایی تاتنهام بودیم . هری کین با حمله ای عالی در دقیقه ی ۵۳ کار را به تساوی ۱-۱ کشاند و پس از او الی در دقیقه ی ۷۲ گل دوم تیمش را وارد دروازه ی برایتون کرد.  هر دو تیم تمام تلاش خود را برای کسب نتیجه ی بهتر به کار بردند اما تا پایان بازی موفق نشدند نتیجه ی بهتری را برای این دیدار رقم بزنند. در نهایت ، این رقابت با نتیجه ی ۲-۱ و برتری تاتنهام به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام برایتون – تی وی تو

 

تاتنهامبرایتون
۵۴%مالکیت۴۶%
۵شوت در چارچوب ۵
۲شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۳
۴۹۲تعداد پاس۴۰۶
۳۸۷پاس صحیح۳۲۱
۱۵سانتر۱۶
۹کرنر۲
۱۰خطا۹
۵آفساید۰
۴کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام برایتون – تی وی تو

 

پخش بازی زنده تاتنهام برایتون – ۱۳ مهر ۹۸

تیم های برایتون و تاتنهام در هفته ی هشتم لیگ برتر انگلیس با یکدیگر دیدار کردند. در این دیدار که با درخشش کامل برایتون  همراه بود ، بازیکنان این تیم موفق شدند ۳ بار دروازه ی تاتنهام را باز کنند . برایتون شروعی طوفانی در ۴۵ دقیقه ی ابتدایی بازی داشت . آن ها با ضربات موپای در دقیقه ی ۳ و کانلی در دقیقه ی ۳۲ به دو گل دست یافتند و با پیروزی ۲ بر صفر به رختکن بازگشتند. در ادامه ی بازی ، تاتنهام سعی کرد مقاومت بیشتری مقابل حملات سنگین برایتون از خود نشان دهد  اما اشتباه بازیکنان این تیم سبب شد کانلی در دقیقه ی ۶۵ پخش بازی تاتنهام و برایتون صاحب توپ شود و آن را با یک ضربه ی تماشایی در گوشه ی دروازه ی تاتنهام فرود آورد. اواخر بازی ، میزان خشونت کمی بیشتر شد اما این خشونت گلی برای دو تیم به همراه نداشت. با پایان زمان بازی ؛ برایتون با برتری ۳-۰ پیروز میدان معرفی شد.

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام برایتون – تی وی تو

 

برایتونتاتنهام
۴۷%مالکیت۵۳%
۶شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۳
۴۸۷تعداد پاس۵۴۰
۴۰۰پاس صحیح۴۴۴
۱۶سانتر۱۵
۴کرنر۴
۱۱خطا۷
۱آفساید۱
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام برایتون – تی وی تو

 

پخش زنده بازی تاتنهام برایتون – ۳ اردیبهشت ۹۸

در خلال بازی های سی و سوم لیگ برتر انگلیس تیم تاتنهام در شهر خود میزبان برایتون بود. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و بدون اتفاق خاصی به پایان رسید و هر دو تیم حملات خود را در نیمه ی دوم آغاز کردند. در ۴۵ دقیقه ی دوم برایتون بر شدت حملات خود افزود ولی چندین موقعیت مناسب را از دست داد. در نهایت در دقیقه ی ۸۸ پخش آنلاین بازی تاتنهام برایتون ، اریکسن توانست با جایگیری مناسب ، پاس الی را دریافت کرده و آن را وارد دروازه ی برایتون کند. جبران این تفاوت امتیاز برای برایتون کمی مشکل بود و ستارگان این تیم نتوانستند سد دفاعی تاتنهام را بشکنند . با پایان زمان بازی ، این دیدار با نتیجه ی ۱-۰ و پیروزی تاتنهام پایان یافت.

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام برایتون – تی وی تو

 

تاتنهامبرایتون
۷۸%مالکیت۲۲%
۵شوت در چارچوب ۱
۱۲شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۴
۷۱۷تعداد پاس۲۰۰
۶۲۴پاس صحیح۱۰۲
۴سانتر۲
۶کرنر۳
۱۲ضربه ایستگاهی۷
۷خطا۱۳
۲آفساید۱
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام برایتون – تی وی تو