تی وی تو
تاتنهام
برایتون

شنبه ۲۷ فروردین ۱۶:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

بازی زنده تاتنهام و برایتون امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی تاتنهام برایتون را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای بازی زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی تاتنهام برایتون امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی زنده تاتنهام و برایتون به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی تاتنهام برایتون را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی تاتنهام برایتون را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال تاتنهام برایتون را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی تاتنهام و برایتون

در دیداری معوقه از هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال انگلیس، تیم فوتبال تاتنهام میزبان خود برایتون را با نتیجه ۲ بر صفر شکست داد.

در طول پخش زنده بازی تاتنهام و برایتون کریستین رومرو در دقیقه ۳۷ و هری کین در دقیقه ۵۷ گل‌های میهمان لندنی را به ثمر رساندند تا این تیم پانزدهمین پیروزی در بیست‌و‌هشتمین بازی فصلش را کسب کند و با ۴۸ امتیاز به رده هفتم جدول لیگ برتر صعود کند.

تاتنهام اکنون تنها به خاطر تفاضل گل کمتر نسبت به وستهام در رده هفتم قرار دارد.

 

پخش زنده بازی تاتنهام و برایتون

 

برایتون تاتنهام 
۴۸%مالکیت۵۲%
۰شوت در چارچوب ۷
۷شوت خارج از چارچوب۴
۵مهار دروازه بان۰
۴۹۶تعداد پاس۵۵۱
۴۲۴پاس صحیح۴۸۱
۲۳سانتر۷
۶کرنر۳
۱۱خطا۹
۳آفساید۱
۲کارت زرد۲

پخش زنده بازی تاتنهام و برایتون

 

پخش زنده بازی تاتنهام و برایتون

در ادامه مسابقات هفته بیست و یکم لیگ برتر انگلیس، تیم فوتبال برایتون میزبان تاتنهام بود و با یک گل مقابل شاگردان مورینیو به برتری رسید. تروسارد دقیقه ۱۷ تک گل برایتون را به ثمر رساند.ارسال کم ارتفاع گروس از سمت راست با تاثیر گذاری تروسار در دهانه دروازه به گل اول بازی تبدیل شد.  علیرضا جهانبخش بازیکن ایرانی برایتون در این مسابقه غایب بود.

در پایان پخش زنده بازی تاتنهام و برایتون و با کسب این نتیجه ، تاتنهام با ۳۳ امتیاز در رده ششم قرار دارد و برایتون با ۲۱ امتیاز، هفدهم است.

 

پخش زنده بازی تاتنهام و برایتون

 

برایتون تاتنهام 
۴۳%مالکیت۵۷%
۵شوت در چارچوب ۴
۷شوت خارج از چارچوب۱
۴مهار دروازه بان۲
۴۰۷تعداد پاس۵۵۶
۳۲۷پاس صحیح۴۵۵
۲۶سانتر۱۵
۹کرنر۲
۱۱خطا۱۱
۱آفساید۱
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی تاتنهام و برایتون

 

پخش زنده بازی تاتنهام و برایتون

در هفته هفتم لیگ برتر انگلیس، تاتنهام در خانه میزبان برایتون بود و با نتیجه دو بر یک پیروز شد.شاگردان مورینیو ابتدا توسط هری کین در دقیقه ۱۳ از روی نقطه پنالتی به گل رسیدند اما در ادامه لمپتی در دقیقه ۵۶ بازی را مساوی کرد. سپس مورینیو، بیل را در دقیقه ۷۰ به زمین بازی فرستاد و او سه دقیقه بعد موفق به گلزنی شد.در حقیقت  تاتنهام در نیمه دوم برتری خود را از دست داد و بازی با نتیجه یک بر یک دنبال می شد تا این که گرت بیل وارد زمین شد و پس از هفت سال برای تیم لندنی گلزنی کرد.

در پایان پخش آنلاین بازی تاتنهام و برایتون ، تاتنهام با این پیروزی ۱۴ امتیازی شد و به رده دوم جدول صعود کرد. برایتون هم با ۵ امتیاز، شانزدهم است.

پخش زنده فوتبال تاتنهام برایتون – تی وی تو

 

تاتنهام برایتون 
۴۳%مالکیت۵۷%
۳شوت در چارچوب ۲
۶شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۲
۳۸۵تعداد پاس۴۹۵
۲۹۳پاس صحیح۳۹۸
۹سانتر۱۷
۴کرنر۵
۱۴خطا۱۳
۰آفساید۴
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام برایتون – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام و برایتون

در خلال بازی های لیگ برتر انگلیس در هفته ی نوزدهم ، تیم های تاتنهام و برایتون به مصاف هم رفتند. وبستر در دقیقه ی ۳۷ با تک گل خود زننده ی اولین و تنها گل برایتون نام گرفت تا تیمش پیروزمندانه به رختکن باز گردد. در نیمه ی دوم اما شاهد رقابت سخت و بازی تماشایی تاتنهام بودیم . هری کین با حمله ای عالی در دقیقه ی ۵۳ کار را به تساوی ۱-۱ کشاند و پس از او الی در دقیقه ی ۷۲ گل دوم تیمش را وارد دروازه ی برایتون کرد.  هر دو تیم تمام تلاش خود را برای کسب نتیجه ی بهتر به کار بردند اما تا پایان بازی موفق نشدند نتیجه ی بهتری را برای این دیدار رقم بزنند. در نهایت ، این رقابت با نتیجه ی ۲-۱ و برتری تاتنهام به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام برایتون – تی وی تو

 

تاتنهامبرایتون
۵۴%مالکیت۴۶%
۵شوت در چارچوب ۵
۲شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۳
۴۹۲تعداد پاس۴۰۶
۳۸۷پاس صحیح۳۲۱
۱۵سانتر۱۶
۹کرنر۲
۱۰خطا۹
۵آفساید۰
۴کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام برایتون – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی تاتنهام و برایتون

تیم های برایتون و تاتنهام در هفته ی هشتم لیگ برتر انگلیس با یکدیگر دیدار کردند. در این دیدار که با درخشش کامل برایتون  همراه بود ، بازیکنان این تیم موفق شدند ۳ بار دروازه ی تاتنهام را باز کنند . برایتون شروعی طوفانی در ۴۵ دقیقه ی ابتدایی بازی داشت . آن ها با ضربات موپای در دقیقه ی ۳ و کانلی در دقیقه ی ۳۲ به دو گل دست یافتند و با پیروزی ۲ بر صفر به رختکن بازگشتند.

در ادامه ی بازی ، تاتنهام سعی کرد مقاومت بیشتری مقابل حملات سنگین برایتون از خود نشان دهد  اما اشتباه بازیکنان این تیم سبب شد کانلی در دقیقه ی ۶۵ پخش بازی تاتنهام و برایتون صاحب توپ شود و آن را با یک ضربه ی تماشایی در گوشه ی دروازه ی تاتنهام فرود آورد. اواخر بازی ، میزان خشونت کمی بیشتر شد اما این خشونت گلی برای دو تیم به همراه نداشت. با پایان زمان بازی ؛ برایتون با برتری ۳-۰ پیروز میدان معرفی شد.

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام برایتون – تی وی تو

 

برایتونتاتنهام
۴۷%مالکیت۵۳%
۶شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۳
۴۸۷تعداد پاس۵۴۰
۴۰۰پاس صحیح۴۴۴
۱۶سانتر۱۵
۴کرنر۴
۱۱خطا۷
۱آفساید۱
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام برایتون – تی وی تو

 

پخش بازی تاتنهام و برایتون زنده

در خلال بازی های سی و سوم لیگ برتر انگلیس تیم تاتنهام در شهر خود میزبان برایتون بود. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و بدون اتفاق خاصی به پایان رسید و هر دو تیم حملات خود را در نیمه ی دوم آغاز کردند. در ۴۵ دقیقه ی دوم برایتون بر شدت حملات خود افزود ولی چندین موقعیت مناسب را از دست داد. در نهایت در دقیقه ی ۸۸ پخش آنلاین بازی تاتنهام برایتون ، اریکسن توانست با جایگیری مناسب ، پاس الی را دریافت کرده و آن را وارد دروازه ی برایتون کند. جبران این تفاوت امتیاز برای برایتون کمی مشکل بود و ستارگان این تیم نتوانستند سد دفاعی تاتنهام را بشکنند . با پایان زمان بازی ، این دیدار با نتیجه ی ۱-۰ و پیروزی تاتنهام پایان یافت.

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام برایتون – تی وی تو

 

تاتنهامبرایتون
۷۸%مالکیت۲۲%
۵شوت در چارچوب ۱
۱۲شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۴
۷۱۷تعداد پاس۲۰۰
۶۲۴پاس صحیح۱۰۲
۴سانتر۲
۶کرنر۳
۱۲ضربه ایستگاهی۷
۷خطا۱۳
۲آفساید۱
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام برایتون – تی وی تو