تی وی تو
تاتنهام
اورتون

یکشنبه ۱۶ آبان ۱۷:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

گزارش زنده بازی تاتنهام اورتون امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی تاتنهام اورتون را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی تاتنهام اورتون امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن مستقیم فوتبال تاتنهام و اورتون به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی تاتنهام اورتون را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی تاتنهام اورتون را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال تاتنهام اورتون را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی تاتنهام اورتون ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

دو تیم اورتون و تاتنهام در چارچوب بازی های هفته سی و دوم لیگ برتر انگلیس به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با نتیجه ۲ بر ۲ مساوی به اتمام رسید.در این بازی مهم و حساس، در همان دقیقه اول بازی، امانوئل آدبایور برای تاتنهام گلزنی کرد تا شاگردان ویاش بواش از حریف قدرتمند خود پیش بیفتند. خوشحالی تاتنهامی ها ۱۵ دقیقه بیشتر طول نکشید و در دقیقه ۱۵ فیل جاگیلکا از روی یک ضربه کرنر، با ضربه سر دروازه لوریس را باز کرد تا همه چیز به تساوی کشیده شود.

در شروع نیمه دوم اینبار شاگردان دیوید مویس دست به کار شدند و در دقیقه ۵۳ بازی توسط میرالس به گل رسیدند تا تاتنهام در آستانه کسب یک نتیجه نا امید کننده دیگر قرار بگیرد. دقیقه ۸۷ بازی جایی بود که سیگوردسون اجازه نداد تاتنهام بازنده بازی شود و بازی را به تساوی کشاند تا با پایان گزارش زنده بازی تاتنهام اورتون همانند بازی تیمش در لیگ اروپا،  تساوی ۲-۲ رقم بخورد و دو تیم برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا، به هفته های آینده چشم بدوزند.

 

پخش زنده بازی تاتنهام اورتون

 

اورتون تاتنهام 
۵۲%مالکیت۴۸%
۷شوت در چارچوب ۳
۸شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۵
۵۰۲تعداد پاس۴۵۰
۳۹۴پاس صحیح۳۳۹
۱۱سانتر۱۰
۶کرنر۳
۸خطا۸
۲آفساید۰
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی تاتنهام اورتون

 

پخش زنده بازی تاتنهام اورتون – ۲۲ بهمن ۹۹

در دیداری از دور پنجم رقابت‌های جام حذفی انگلیس، اورتون موفق شد ۵ بر ۴ تاتنهام را شکست دهد و به دور بعد برسد. ابتدا این تاتنهام بود که با گل دقیقه ۴ داوینسون سانچز پیش افتاد. روی یک ضربه کرنر بود که مدافع پیش تاخته تاتنهام با ضربه سر دروازه حریف را باز کرد.

این نتیجه تا دقیقه ۳۶ پا برجا بود تا اینکه روی اشتباه بازیکنان تاتنهام، دومینیک کالورت لوئین صاحب موقعیت شد و با یک شوت محکم از درون محوطه جریمه، کار را به تساوی کشید.تنها دو دقیقه بعد ریچارلیسون اورتون را پیش انداخت. این مهاجم برزیلی که پشت محوطه جریمه صاحب موقعیت شده بود، بعد از یک حرکت در عرض با شوتی دقیق، توپ را به گوشه دروازه تاتنهام فرستاد.فشار حملات اورتون ادامه پیدا کرد و این تیم در دقیقه ۴۳ صاحب یک ضربه پنالتی شد که گیلفی سیگوردسون آن را تبدیل به گل سوم تیمش کرد.

اما در ادامه گزارش زنده بازی تاتنهام اورتون امشب ، تاتنهامی ها خیلی زود یکی از گل های خورده را جبران کردند. در وقت های تلف شده نیمه اول بود که اریک لاملا با یک نفوذ خوب صاحب موقعیت شد و با یک ضربه حساب شده، توپ را به قعر دروازه اورتون فرستاد تا نیمه اول با نتیجه ۳-۲ به پایان برسد.

با شروع نیمه دوم، تاتنهام خیلی زود به گل تساوی رسید. در دقیقه ۵۵ بود که روی یک ضربه کرنر، توپ مقابل دروازه به داوینسون سانچس رسید و او هم موفق شد گل دوم خود  و گل سوم تیمش را به ثمر برساند.در ادامه بار دیگر بازیکنان اورتون ابتکار عمل را در دست گرفتند و در دقیقه ۶۸، ریچارلیسون که با یک پاس در عمق، درون محوطه جریمه تاتنهام صاحب موقعیت شده بود، با یک شوت محکم کار را تمام کرد.

اما تاتنهامی ها در ادامه گزارش زنده بازی تاتنهام اورتون پا پس نکشیدند و در دقیقه ۸۴ بار دیگر کار را به تساوی کشیدند. روی ارسال دیدنی سون هیونگ مین به دهانه دروازه اورتون، هری کین توانست کار را به تساوی ۴-۴ بکشد تا بازی در وقت های اضافی دنبال شود.

در وقت های اضافی گزارش زنده فوتبال تاتنهام اورتون امشب بار دیگر اورتون پیش افتاد. روی یک پاس به پشت مدافعان تاتنهام، برنارد صاحب موقعیت شد و با یک ضربه پای چپ غیرقابل مهار، حساب کار را ۵-۴ کرد.تلاش بازیکنان تاتنهام برای رسیدن به گل تساوی این بار ثمری نداشت و در نهایت اورتون در این دیدار تماشایی به برتری رسید.

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام اورتون – تی وی تو

 

اورتون تاتنهام 
۴۳%مالکیت۵۷%
۱۰شوت در چارچوب ۱۲
۴شوت خارج از چارچوب۶
۷مهار دروازه بان۵
۵۴۴تعداد پاس۶۹۶
۴۲۶پاس صحیح۵۹۷
۲۴سانتر۴۹
۲کرنر۱۵
۱۸خطا۱۳
۱آفساید۰
۴کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام اورتون – تی وی تو

 

پخش زنده بازی تاتنهام اورتون – ۲۳ شهریور ۹۹

اورتون موفق شد در اولین هفته لیگ برتر با یک گل تاتنهام را مغلوب کند. در همان دقایق ابتدایی و روی اشتباه جیب آلدروایرد بود که ریچارلیسون در موقعیتی تک به تک می توانست دروازه تاتنهام را باز کند، اما ضربه او در مقابل دروازه خالی و بعد از گذر از سد هوگو لوریس به بیرون رفت.در دقیقه ۲۵ و روی ارسال تماشایی سون هیونگ مین از سمت چپ تاتنهام صاحب موقعیت گلزنی شد، اما توپ با بدشانسی از مقابل پای هری کین گذشت و به بیرون رفت.

در دقیقه ۳۳ پخش زنده بازی تاتنهام اورتون ، سون هیونگ مین با حرکت تماشایی دله آلی را درون محوطه صاحب موقعیت گلزنی کرد، اما ضربه محکم این بازیکن با عکس العمل جوردن پیکفورد همراه شد.در اواخر نیمه اول خامس در پشت محوطه اورتون صاحب موقعیت گلزنی شد، اما ضربه فنی و مواج او با اختلاف کمی به بیرون رفت و این توپ هم تبدیل به گل نشد.

در دقیقه ۴۱ و روی پاس چیپ هری کین، دوهرتی در مقابل دروازه در موقعیتی تک به تک قرار گرفت که ضربه او با مهار پیکفورد همراه شد و در نهایت نیمه نخست با تساوی بدون گل به اتمام رسید.در دقایق ابتدایی نیمه دوم اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و در نهایت این اورتون بود که در دقیقه ۵۵ به گل اول مسابقه دست یافت.

شاگردان کارلو آنچلوتی در سمت چپ زمین صاحب یک ضربه ایستگاهی شدند که کالورت لوین با یک ضربه سر محکم و دقیق موفق شد ارسال لوکاس دینیه را تبدیل به گل کند.در دقیقه ۶۹ پخش زنده بازی تاتنهام اورتون ریچالیسون با حرکتی تماشایی از سمت چپ می توانست گل دوم اورتون را به ثمر برساند، اما ضربه فنی او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقایقی بعد و این بار با پاس تماشایی خامس بود که باز هم ریچارلیسون در موقعیتی مشابه صاحب فرصت شد، اما این بار نیز ضربه او راهی به دروازه نیافت. در ادامه تلاش دو تیم برای گلزنی نتیجه ای نداشت و اورتون با همان بک گل موفق به شکست تاتنهام شد.

پخش زنده فوتبال تاتنهام اورتون – تی وی تو

 

تاتنهام اورتون 
۵۱%مالکیت۴۹%
۵شوت در چارچوب ۴
۱شوت خارج از چارچوب۷
۳مهار دروازه بان۵
۵۳۹تعداد پاس۵۲۹
۴۵۷پاس صحیح۴۴۹
۲۴سانتر۱۲
۵کرنر۳
۱۵خطا۷
۰آفساید۱
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام اورتون – تی وی تو

پخش زنده فوتبال تاتنهام اورتون – ۱۶ تیر ۹۹

دو تیم تاتنهام و اورتون از هفته سی و سوم لیگ برتر انگلستان، به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به نفع تاتنهام به پایان رسید.  تک گل این دیدار در دقیقه ی ۲۴ و با اشتباه مایکل کین به ثبت رسید. در یک حمله با حوصله از تیم میزبان، پس از تلاش هری کین برای زدن ضربه نهایی درون محوطه جریمه حریف، توپ در آن شلوغی به لو سلسو رسید و ضربه این بازیکن پس از برخورد با مایکل کین تغییر مسیر قابل ملاحظه ای داشت و وارد دروازه پیکفورد شد.

در پایان پخش زنده فوتبال تاتنهام اورتون تیم لندنی با این برد ۴۸ امتیازی شد و به رده هشتم رسید. اورتون هم با این باخت با ۴۴ امتیاز در رده یازدهم ماند و روند شکست ناپذیری تاتنهام مقابل اورتون به ۱۵ بازی رسید.

پخش زنده فوتبال تاتنهام اورتون – تی وی تو

 

تاتنهام اورتون 
۵۱%مالکیت۴۹%
۲شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۲
۴۴۲تعداد پاس۴۱۳
۳۶۴پاس صحیح۳۴۱
۱۴سانتر۲۲
۵کرنر۶
۱۴خطا۱۸
۲آفساید۲
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام اورتون – تی وی تو

پخش بازی زنده تاتنهام اورتون – ۱۲ آبان ۹۸

در آخرین بازی هفته یازدهم لیگ برتر انگلیس، اورتون در خانه خود پذیرای تاتنهام بود که در نهایت این مسابقه با تساوی ۱-۱ پایان یافت، نتیجه ای که در عمل به نفع هیچ یک نبود.نیمه اول بازی، مسابقه جذابی از آب در نیامد، اما نیمه دوم دو تیم بیشتر ریسک کردند و موقعیت های بیشتری هم روی دروازه‌ها خلق شد تا اینکه در نهایت اسپرز به گل مهمی رسید. اشتباه ایووبی موجب شد سون صاحب توپ شود و با پاسی خوب دله الی را صاحب توپ کند هافبک انگلیسی هم با یک بغل پا بازی را در دقیقه ۶۳، یک بر صفر کرد.اتفاق مهم دقایق بعدی بازی، اخراج سون بود که در دقیقه ۷۹ رقم خورد.

در ادامه پخش بازی زنده تاتنهام اورتون مصدومیت آندره گومز در این دقیقه نیز زمان زیادی را از بازی گرفت و موجب شد در نهایت ۱۲ دقیقه وقت اضافه اعلام شود. در وقت های اضافه بود که سنک توسون با ضربه سر و روی سانتر از جناح چپ توسط دینیه، اورتون را به گل تساوی رساند تا بار دیگر اسپرز از برد خارج از خانه محروم بماند.تاتنهام ۱۳ امتیاز دارد و یازدهم است. اورتون هم ۱۱ امتیاز دارد و هفدهم است. در دیگر بازی این هفته در روز یکشنبه، لستر سیتی در لندن موفق شد کریستال پالاس را با دو گل واردی و سویونجو شکست دهد تا به رده سوم بازگردد.

پخش زنده فوتبال تاتنهام اورتون – تی وی تو

 

اورتون تاتنهام 
۴۷%مالکیت۵۲%
۳شوت در چارچوب ۲
۳شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۲
۳۷۵تعداد پاس۴۳۵
۲۸۱پاس صحیح۳۳۷
۲۹سانتر۷
۵کرنر۲
۹خطا۸
۱آفساید۲
۱کارت زرد۲
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام اورتون – تی وی تو