تی وی تو

پخش زنده فوتبال تاتنهام استون ویلا ‌

تاتنهام استون ویلا

چهارشنبه ۲۴ دی ۲۳:۴۵

لیگ برتر انگلیس

پخش زنده بازی تاتنهام استون ویلا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی تاتنهام استون ویلا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی تاتنهام استون ویلا امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال تاتنهام – استون ویلا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی تاتنهام استون ویلا را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی تاتنهام استون ویلا را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی تاتنهام استون ویلا را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال تاتنهام استون ویلا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی تاتنهام استون ویلا- ۲۷ بهمن ۹۸

دو تیم استون ویلا و تاتنهام در چارچوب رقابت های لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند که تاتنهام در دقایق پایانی به پیروزی رسید. در دقیقه ی ۹ انور القاضی با نفوذ از سمت راست اقدام به ارسال بلند کرد و توپ در میانه راه به بن دیویس اصابت کرد و توبی آلدرویرلد با یک قطع توپ اشتباه زمینه ساز گل نخست استون ویلا در این بازی شد. در دقیقه ی ۲۷ اما کرنر از سمت راست زمین برای تاتنهام به دست آمد و وینکس توپ را بر روی تیر یک فرستاد اما این ارسال با دفع توپ ناقص مدافعان استون ویلا همراه شد تا به شکلی کاملا اتفاقی آلدرویرلد صاحب توپ شود و بتواند اشتباه خود در صحنه گل اول استون ویلا را جبران کرده و گل اول تیم خود را به ثمر برساند.

در وقت اضافه ی نیمه ی نخست ، در دقیقه ۲+۴۵ یک ضربه پنالتی برای تاتنهام به دست آمد که رینا جهت پنالتی سون را تشخیص داد اما در برگشت، سون توانست اشتباه خود را جبران کرده و گل دوم تیمش را به ثمر برساند. در دقیقه ی ۵۳ نیمه ی دوم این دیدار ، کرنر از سمت چپ برای شاگردان اسمیت به دست آمد که این کرنر توسط جک گریلیش ارسال شد و اینگلز با ضربه سر موفق به زدن گل تساوی بازی شد. این بازی بدون گل دنبال می شد تا این که در وقت اضافه ی نیمه ی دوم اشتباه مرگبار اینگلز، سون را در موقعیتی تک به تک با رینا قرار داد تا این بازیکن کره‌ای بتواند گل برتری شاگردان مورینیو را به ثمر برساند. در نهایت با پایان زمان ، این دیدار با نتیجه ی ۳-۲ به نفع تاتنهام به پایان رسید.

 

استون ویلا  لیورپول 
۵۴% مالکیت ۴۶%
۴ شوت در چارچوب  ۱۰
۸ شوت خارج از چارچوب ۶
۷ مهار دروازه بان ۳
۴۳۹ تعداد پاس ۳۷۹
۳۳۳ پاس صحیح ۲۸۵
۲۹ سانتر ۱۵
۱۲ کرنر ۷
۱۲ خطا ۱۰
۰ آفساید ۱
۲ کارت زرد ۰

 

پخش زنده بازی تاتنهام استون ویلا- ۱۹ مرداد ۹۸

تاتنهام و استون ویلا از چارچوب هفته اول لیگ برتر انگلیس، مقابل یکدیگر قرار گرفتند.استون ویلا خیلی زود و با غافلگیری بر روی یک ضد حمله، به گل نخست خود توسط مک گین دست پیدا کرد. پس از آن، شاگردان اسمیت رو به دفاع چند لایه آوردند و کار را برای اسپرز سخت کردند. شوت هری کین می‌توانست دروازه هیتون را باز کند که توپ او از بالای دروازه به بیرون رفت. در دقیقه ۲۰، استون ویلا می‌توانست بر روی یک ضد حمله دیگر به گل دوم خود دست پیدا کند اما داوینسون سانچز با دفع به موقع توپ مانع از این کار شد. اما بهترین موقعیت تاتنهام در نیمه اول، ضربه سر هری کین بود که در چند قدمی دروازه راهی به چارچوب نداشت تا نیمه نخست با حساب ۰-۱ به سود استون ویلا خاتمه یابد.

با شروع نیمه دوم، فشار تاتنهام روی دروازه استون ویلا ادامه داشت. سیسوکو در دهانه دروازه صاحب توپ شد اما ضربه فاجعه او، توپ را به بدترین شکل ممکن از منطقه خطر دور کرد. در دقیقه ۵۸، شوت اندو مبله با فاصله زیادی راهی اوت شد. در دقیقه ۶۵، حرکت هری کین، به عرض زدن و شوت او، توسط بازیکنان استون ویلا راهی کرنر شد. پاس بلند اریکسن با جلو آمدن هیتون دفع شد و در ادامه مینگز اجازه نداد تا دروازه خالی استون ویلا از راه دور باز شود. سرانجام در دقیقه ۷۳، قفل دروازه مهمان توسط خرید جدید تاتنهام یعنی تانگوی اندومبله شکسته شد. ضربه آزاد اریکسن در دقیقه ۷۷، با سیو زیبای هیتون همراه بود. تاتنهام که بر بازی سوار شده بود، توانست توسط هری کین به گل برتری خود نیز برسد. استون ویلا که از نتیجه گرفتن در این بازی ناامید شده بود، گل سوم را نیز دریافت کرد تا طوفان ۶ دقیقه‌ای هری کین، خیال شاگردان پوچتینو را از پیروزی در این دیدار راحت کند. سرانجام بازی با نتیجه ۳-۱ به سود تاتنهام به پایان رسید.

 

لیورپول  استون ویلا 
۶۹% مالکیت ۳۱%
۷ شوت در چارچوب  ۴
۱۴ شوت خارج از چارچوب ۲
۳ مهار دروازه بان ۳
۵۸۷ تعداد پاس ۲۶۲
۵۲۵ پاس صحیح ۲۰۰
۳۹ سانتر ۷
۱۴ کرنر ۰
۱۳ خطا ۹
۱ آفساید ۰
۱ کارت زرد ۰

 

پخش زنده بازی تاتنهام استون ویلا- ۱۹ دی ۹۵

در حالی که تیم‌های مطرح لیگ برتری، به جز لیورپول در نخستین دیدارهای خود در رقابت‌های جام حذفی انگلستان موفق بودند، تاتنهام در دور سوم این رقابت‌ها به مصاف استون ویلا رفت. در دیداری که سرد و بدون موقعیت دنبال می‌شد، در نیمه اول تنها یک ضربه از پشت محوطه جریمه توسط یانسن بود که به سمت دروازه استون ویلا شلیک شد و خطر چندانی را روی دروازه این تیم بیرمنگامی ایجاد نکرد.در نیمه دوم نیز بازی بدون موقعیت دنبال می‌شد تا این‌که سون هونگ مین در دقیقه ۶۱ روی یک حرکت انفرادی، ضربه‌ای را روانه چهارچوب استون ویلا کرد که سن جانستون توپ را راهی کرنر کرد.

در ادامه حملات تاتنهام ادامه یافت و بالاخره این بن دیویس بود که در دقیقه ۷۱ روی ارسال ان‌کودو موفق شد دروازه استون ویلا را باز کند.۹ دقیقه بعد و در دقیقه ۸۰، پس از این‌که تاتنهام فشار را بیش‌تر کرده بود، این‌بار سون هونگ مینِ کره‌ای موفق به باز کردن دروازه استون ویلا شد. روی صحنه این گل، سیسوکو از سمت راست وارد محوطه جریمه استون ویلا شد و با ارسال پاسی برای سون، فرصتی فوق‌العاده روی نقطه پنالتی برای او به وجود آورد تا گل دوم تاتنهام به ثمر برسد.در نهایت تاتنهام با نتیجه ۲-۰ پیروز شد تا راهی مرحله بعد جام حذفی انگلستان شود.

 

لیورپول  استون ویلا 
۷۰% مالکیت ۳۰%
۷ شوت در چارچوب  ۱
۵ شوت خارج از چارچوب ۵
۱ مهار دروازه بان ۵
۶۴۰ تعداد پاس ۲۶۱
۵۶۳ پاس صحیح ۱۸۲
۶ سانتر ۴
۶ کرنر ۲
۱۰ ضربه ایستگاهی ۱۵
۱۵ خطا ۱۱
۴ آفساید ۱

 

بازیهای دوشنبه ۲۹ دی

بازیهای سه‌شنبه ۳۰ دی

بازیهای چهارشنبه ۱ بهمن

بازیهای پنجشنبه ۲ بهمن