تی وی تو
تاتنهام
استون ویلا

شنبه ۲۰ فروردین ۲۱:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

بازی تاتنهام و استون ویلا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی تاتنهام استون ویلا را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی تاتنهام استون ویلا امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال تاتنهام – استون ویلا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی تاتنهام استون ویلا را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی تاتنهام استون ویلا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال تاتنهام استون ویلا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی تاتنهام و استون ویلا

تاتنهام و استون ویلا در چارچوب رقابت های فصل ۲۰۲۰/۲۱ لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با برتری ۲-۱ استون ویلا در خانه حریف به پایان رسید. برخواین در دقیقه ی ۸ اولین گل این دیدار را به ثبت رساند. اما رگیلون در دقیقه ی ۱۱ با اشتباهش در باز کردن دروازه ی خودی حساب کار را ۱-۱ کرد و  پس از او  واتکینز بود که برای بار دوم دروازه ی تاتنهام را در هم کوبید تا حساب کار ۲-۱ شود. در نیمه ی دوم تاتنهام تلاشش را برای جبران گل خورده به کار گرفت اما بازی دفاعی استون ویلا راه را بر آن ها بسته بود پس با اتمام پخش زنده بازی تاتنهام استون ویلا تاتنهامی ها مجبور به قبول شکست شدند.

پخش زنده بازی تاتنهام استون ویلا

 

تاتنهام استون ویلا
۶۰%مالکیت۴۰%
۴شوت در چارچوب ۴
۲شوت خارج از چارچوب۹
۳مهار دروازه بان۳
۵۵۵تعداد پاس۳۶۰
۴۶۲پاس صحیح۲۸۸
۲۰سانتر۹
۴کرنر۵
۱۴خطا۱۳
۲آفساید۳
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی تاتنهام استون ویلا

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام و استون ویلا

در دیداری معوقه از هفته هجدهم مسابقات  لیگ برتر فوتبال انگلیس تیم تاتنهام در خانه استون ویلا به میدان رفت که این بازی در نهایت با پیروزی ۲ بر صفر تیم مهمان  به پایان رسید.گل اول این بازی را کارلوس وینیسیوس در دقیقه ۲۹ به ثمر رساند، و سپس هری کین در دقیقه ۶۸ از روی نقطه پنالتی نتیجه را ۲ بر صفر کرد.با این نتیجه تاتنهام از ۲۹ بازی صاحب ۴۸ امتیاز شد و به رتبه ششم جدول رده بندی صعود کرد و استون ویلا نیز با ۴۱ امتیاز از ۲۸ بازی در رتبه دهم باقی ماند.

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام استون ویلا

 

استون ویلا تاتنهام 
۵۰%مالکیت۵۰%
۱شوت در چارچوب ۳
۲شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۱
۴۱۶تعداد پاس۴۲۱
۳۲۳پاس صحیح۳۳۳
۲۵سانتر۱۷
۵کرنر۸
۱۸خطا۱۳
۱آفساید۱
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی تاتنهام استون ویلا

 

پخش آنلاین بازی تاتنهام و استون ویلا

در ادامه بازی‌های هفته بیست و ششم لیگ برتر انگلیس، تیم‌های استون‌ویلا و تاتنهام مقابل هم صف‌آرایی کردند. در این دیدار ، توبی آلدرویرلد (۹ – گل به خودی) و بورن انگلز (۵۳) زننده گل‌های تیم میزبان بودند.  توبی آلدرویرلد (۲۷) و سون هیونگ‌مین (۲+۴۵ و ۴+۹۰) برای تاتنهام گلزنی کردند. همچنین سون در این دیدار یک ضربه پنالتی را برای تیمش هدر داد. در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با برتری ۲-۳ تاتنهام به پایان رسید.در جدول تیم استون‌ویلا با تثبت این نتیجه ۲۵ امتیاز در جایگاه هفدهم قرار دارد. تاتنهام هم با ۴۰ امتیاز جای شفیلد یونایتد را در رده پنجم به تسخیر خود درآورد.

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام استون ویلا

 

استون‌ویلا تاتنهام 
۵۴%مالکیت۴۶%
۴شوت در چارچوب ۱۰
۸شوت خارج از چارچوب۶
۷مهار دروازه بان۳
۴۳۹تعداد پاس۳۷۹
۳۳۳پاس صحیح۲۸۵
۲۹سانتر۱۵
۱۲کرنر۱۰
۱۲خطا۱
۰آفساید۱
۲کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام استون ویلا

 

پخش بازی تاتنهام و استون ویلا زنده

دو تیم استون ویلا و تاتنهام در چارچوب رقابت های لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند که تاتنهام در دقایق پایانی به پیروزی رسید. در دقیقه ی ۹ انور القاضی با نفوذ از سمت راست اقدام به ارسال بلند کرد و توپ در میانه راه به بن دیویس اصابت کرد و توبی آلدرویرلد با یک قطع توپ اشتباه زمینه ساز گل نخست استون ویلا در این بازی شد. در دقیقه ی ۲۷ اما کرنر از سمت راست زمین برای تاتنهام به دست آمد و وینکس توپ را بر روی تیر یک فرستاد اما این ارسال با دفع توپ ناقص مدافعان استون ویلا همراه شد تا به شکلی کاملا اتفاقی آلدرویرلد صاحب توپ شود و بتواند اشتباه خود در صحنه گل اول استون ویلا را جبران کرده و گل اول تیم خود را به ثمر برساند.

در وقت اضافه ی نیمه ی نخست و در ادامه پخش زنده بازی تاتنهام استون ویلا ، در دقیقه ۲+۴۵ یک ضربه پنالتی برای تاتنهام به دست آمد که رینا جهت پنالتی سون را تشخیص داد اما در برگشت، سون توانست اشتباه خود را جبران کرده و گل دوم تیمش را به ثمر برساند. در دقیقه ی ۵۳ نیمه ی دوم این دیدار ، کرنر از سمت چپ برای شاگردان اسمیت به دست آمد که این کرنر توسط جک گریلیش ارسال شد و اینگلز با ضربه سر موفق به زدن گل تساوی بازی شد.

این بازی بدون گل دنبال می شد تا این که در ادامه پخش بازی تاتنهام استون ویلا زنده و در وقت اضافه ی نیمه ی دوم اشتباه مرگبار اینگلز، سون را در موقعیتی تک به تک با رینا قرار داد تا این بازیکن کره‌ای بتواند گل برتری شاگردان مورینیو را به ثمر برساند. در نهایت با پایان زمان ، این دیدار با نتیجه ی ۳-۲ به نفع تاتنهام به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال تاتنهام استون ویلا

 

استون ویلا لیورپول 
۵۴%مالکیت۴۶%
۴شوت در چارچوب ۱۰
۸شوت خارج از چارچوب۶
۷مهار دروازه بان۳
۴۳۹تعداد پاس۳۷۹
۳۳۳پاس صحیح۲۸۵
۲۹سانتر۱۵
۱۲کرنر۷
۱۲خطا۱۰
۰آفساید۱
۲کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام استون ویلا

پخش فوتبال تاتنهام و استون ویلا زنده

تاتنهام و استون ویلا از چارچوب هفته اول لیگ برتر انگلیس، مقابل یکدیگر قرار گرفتند.استون ویلا خیلی زود و با غافلگیری بر روی یک ضد حمله، به گل نخست خود توسط مک گین دست پیدا کرد. پس از آن، شاگردان اسمیت رو به دفاع چند لایه آوردند و کار را برای اسپرز سخت کردند. شوت هری کین می‌توانست دروازه هیتون را باز کند که توپ او از بالای دروازه به بیرون رفت. در دقیقه ۲۰، استون ویلا می‌توانست بر روی یک ضد حمله دیگر به گل دوم خود دست پیدا کند اما داوینسون سانچز با دفع به موقع توپ مانع از این کار شد. اما در ادامه پخش بازی تاتنهام استون ویلا بهترین موقعیت تاتنهام در نیمه اول، ضربه سر هری کین بود که در چند قدمی دروازه راهی به چارچوب نداشت تا نیمه نخست با حساب ۰-۱ به سود استون ویلا خاتمه یابد.

با شروع نیمه دوم، فشار تاتنهام روی دروازه استون ویلا ادامه داشت. سیسوکو در دهانه دروازه صاحب توپ شد اما ضربه فاجعه او، توپ را به بدترین شکل ممکن از منطقه خطر دور کرد. در دقیقه ۵۸، شوت اندو مبله با فاصله زیادی راهی اوت شد. در دقیقه ۶۵، حرکت هری کین، به عرض زدن و شوت او، توسط بازیکنان استون ویلا راهی کرنر شد. پاس بلند اریکسن با جلو آمدن هیتون دفع شد و در ادامه مینگز اجازه نداد تا دروازه خالی استون ویلا از راه دور باز شود. سرانجام در دقیقه ۷۳، قفل دروازه مهمان توسط خرید جدید تاتنهام یعنی تانگوی اندومبله شکسته شد.

ضربه آزاد اریکسن در دقیقه ۷۷ پخش آنلاین بازی تاتنهام استون ویلا ، با سیو زیبای هیتون همراه بود. تاتنهام که بر بازی سوار شده بود، توانست توسط هری کین به گل برتری خود نیز برسد. استون ویلا که از نتیجه گرفتن در این بازی ناامید شده بود، گل سوم را نیز دریافت کرد تا طوفان ۶ دقیقه‌ای هری کین، خیال شاگردان پوچتینو را از پیروزی در این دیدار راحت کند. سرانجام بازی با نتیجه ۳-۱ به سود تاتنهام به پایان رسید.

پخش زنده بازی تاتنهام استون ویلا

 

لیورپول استون ویلا 
۶۹%مالکیت۳۱%
۷شوت در چارچوب ۴
۱۴شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۳
۵۸۷تعداد پاس۲۶۲
۵۲۵پاس صحیح۲۰۰
۳۹سانتر۷
۱۴کرنر۰
۱۳خطا۹
۱آفساید۰
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده بازی تاتنهام استون ویلا

پخش زنده بازی تاتنهام استون ویلا امشب

در حالی که تیم‌های مطرح لیگ برتری، به جز لیورپول در نخستین دیدارهای خود در رقابت‌های جام حذفی انگلستان موفق بودند، تاتنهام در دور سوم این رقابت‌ها به مصاف استون ویلا رفت. در دیداری که سرد و بدون موقعیت دنبال می‌شد، در نیمه اول تنها یک ضربه از پشت محوطه جریمه توسط یانسن بود که به سمت دروازه استون ویلا شلیک شد و خطر چندانی را روی دروازه این تیم بیرمنگامی ایجاد نکرد.در نیمه دوم نیز بازی بدون موقعیت دنبال می‌شد تا این‌که سون هونگ مین در دقیقه ۶۱ روی یک حرکت انفرادی، ضربه‌ای را روانه چهارچوب استون ویلا کرد که سن جانستون توپ را راهی کرنر کرد.

در ادامه پخش زنده فوتبال تاتنهام استون ویلا ، حملات تاتنهام ادامه یافت و بالاخره این بن دیویس بود که در دقیقه ۷۱ روی ارسال ان‌کودو موفق شد دروازه استون ویلا را باز کند.۹ دقیقه بعد و در دقیقه ۸۰، پس از این‌که تاتنهام فشار را بیش‌تر کرده بود، این‌بار سون هونگ مینِ کره‌ای موفق به باز کردن دروازه استون ویلا شد. روی صحنه این گل، سیسوکو از سمت راست وارد محوطه جریمه استون ویلا شد و با ارسال پاسی برای سون، فرصتی فوق‌العاده روی نقطه پنالتی برای او به وجود آورد تا گل دوم تاتنهام به ثمر برسد.در نهایت تاتنهام با نتیجه ۲-۰ پیروز شد تا راهی مرحله بعد جام حذفی انگلستان شود.

پخش زنده بازی تاتنهام استون ویلا

 

لیورپول استون ویلا 
۷۰%مالکیت۳۰%
۷شوت در چارچوب ۱
۵شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۵
۶۴۰تعداد پاس۲۶۱
۵۶۳پاس صحیح۱۸۲
۶سانتر۴
۶کرنر۲
۱۰ضربه ایستگاهی۱۵
۱۵خطا۱۱
۴آفساید۱

 

پخش زنده بازی تاتنهام استون ویلا