تی وی تو
تاتنهام
آرسنال

یکشنبه ۴ مهر ۱۹:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده بازی تاتنهام آرسنال امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی تاتنهام آرسنال زنده را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی تاتنهام آرسنال امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال تاتنهام آرسنال به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی تاتنهام آرسنال را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی تاتنهام آرسنال را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال تاتنهام آرسنال را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی تاتنهام آرسنال – ۱۷ مرداد ۱۴۰۰

تاتنهام و آرسنال در آخرین بازی دوستانه پیش فصل به مصاف هم رفتند . نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید. در نیمه ی دوم تاتنهام پیش کشید و در نهایت این تیم موفق شد با تک گل سون هیونگ مین در دقیقه ۷۹، آرسنال را شکست دهد. تاتنهام در این دیدار شش تعویض انجام داد، در حالی که آرسنال هشت تعویض داشت.

 

 

 

 

پخش زنده بازی تاتنهام آرسنال – ۲۴ اسفند ۹۹

در چهارچوب حساس ترین مسابقه هفته بیست و هشتم لیگ برتر انگلیس ، آرسنال میزبان تاتنهام بود که نهایتا دربی حساس لندن با نتیجه ۲-۱ به سود تیم میزبان خاتمه یافت.

آرسنال کار را بهتر آغاز کرد و توپ و میدان را در اختیار داشت. در دقیقه ۱۶ اولین موقعیت مهم توپچی ها شکل گرفت. ضربه فوق العاده امیل اسمیت رو با بدشانسی محض به تیر دروازه برخورد کرد تا تاتنهام با یک شانس بزرگ روبرو شده باشد.

در دقیقه ۲۶ باز هم حرکت امیل اسمیت رو بود که می‌توانست به گل آرسنال ختم شود اما ارسال رو به عقب این بازیکن در محوطه جریمه با ضربه بی دقت الکساندر لاکازت همراه بود.

در دقیقه ۳۳ این تاتنهام بود که بر خلاف جریان بازی موفق شد به زیباترین شکل ممکن دروازه آرسنال را باز کند. ارسال پاس لوکاس مورا برای اریک لاملا که با مصدومیت سون هیونگ مین وارد زمین شده بود، با ضربه استثنایی و رابونای این بازیکن همراه شد تا نتیجه ۱-۰ شود.

در دقیقه ۳۷ آرسنال با بدشانسی محض نتوانست گل تساوی را به ثمر برساند. ضربه سدریک سوارز از پشت محوطه جریمه به تیر دروازه هوگو لوریس برخورد کرد تا تغییری در نتیجه حاصل نشود.در حالی که بازی به لحظات پایانی خود در نیمه اول نزدیک می‌شد آرسنال توانست به گل تساوی دست پیدا کند. ارسال کیه ران تیرنی در محوطه جریمه با ضربه تمام کننده مارتین اودگارد همراه شد تا نیمه اول با تساوی ۱-۱ تمام شود.

در ادامه پخش زنده بازی آرسنال تاتنهام ، آرسنال نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و نهایتاً حملات این تیم در دقیقه ۶۲ به یک ضربه پنالتی منجر شد. جایی که داوینسون سانچز در درون محوطه جریمه روی الکساندر لاکازت مرتکب خطا شد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. خود ستاره فرانسوی پشت توپ ایستاد و موفق به گلزنی شد تا نتیجه ۲-۱ شود.در دقیقه ۷۶ کار تاتنهام دشوارتر هم شد. جایی که گلزن این تیم یعنی اریک لاملا بعد از وارد کردن ضربه به صورت کیه ران تیرنی کارت زرد دوم را هم دریافت کرد و از زمین مسابقه اخراج شد.

در دقیقه ۹۰ تاتنهام تا آستانه باز کردن دروازه آرسنال پیش رفت اما ضربه آزاد هری کین با بدشانسی به تیر دروازه برخورد کرد و توپ برگشتی نیز توسط مدافع آرسنال از روی خط دروازه برگشت داده شد.در ادامه حملات تاتنهام بی نتیجه بود تا نهایتاً مسابقه با همان نتیجه ۲-۱ به سود توپچی ها تمام شود و آرسنال به سه امتیاز بسیار مهم دست پیدا کرده باشد.

 

 

آرسنال  تاتنهام 
۵۲% مالکیت ۴۸%
۳ شوت در چارچوب  ۳
۸ شوت خارج از چارچوب ۲
۲ مهار دروازه بان ۱
۵۱۹ تعداد پاس ۴۸۹
۴۴۹ پاس صحیح ۳۹۷
۲۶ سانتر ۱۱
۶ کرنر ۳
۱۲ خطا ۱۴
۰ آفساید ۱
۱ کارت زرد ۴
۰ کارت قرمز ۱

 

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام آرسنال – ۱۶ آذر ۹۹

در هفته یازدهم از رقابت‌های لیگ برتر فوتبال جزیره دو تیم فوتبال تاتنهام و آرسنال در دربی حساس لندن به مصاف هم رفتند که سرانجام این بازی با دو گل به سود میزبان پایان یافت.در این بازی نیمه اول را کاملا سفید پوشان کنترل کردند و بازی هجومی را به نمایش گذاشتند که طی آن توانستند دو بار در آن به گل برسند که ابتدا در دقیقه ۱۳، سون هیونگ-مین از سمت چپ صاحب توپ شد و با حرکتی روبه جلو از بیرون محوطه جریمه، با شوت دیدنی‌اش دروازه آرسنال را باز کرد و نتیجه را ۱-۰ ساخت.

در ادامه پخش زنده فوتبال تاتنهام آرسنال ، تلاش‌های میزبان ادامه داشت در حالی‌که حریف نیز بارها روی دروازه این تیم فشار آورد اما هری کین روی پاس زیبای سون، توانست در دقیقه ۴۵ بازی برای بار دوم دروازه آرسنال را باز نماید تا نیمه اول ۲-۰ شود.با آغاز نیمه دوم آرسنالی‌ها دست به چند تعویض زدند و بازی را بیشتر از میزبان در اختیار گرفتند و بارها تا امر باز کردن دروازه پیش رفتند ولی درخشش هوگو لوریس و بی دقتی مهاجمان میهمان سبب شد تا دروازه تاتنهام بسته بماند.

 

تاتنهام  آرسنال 
۳۰% مالکیت ۷۰%
۳ شوت در چارچوب  ۲
۲ شوت خارج از چارچوب ۶
۲ مهار دروازه بان ۱
۲۸۸ تعداد پاس ۶۱۴
۱۹۵ پاس صحیح ۵۳۳
۷ سانتر ۴۴
۳ کرنر ۹
۱۶ خطا ۱۲
۱ کارت زرد ۲

 

 

پخش زنده بازی تاتنهام آرسنال – ۲۲ تیر ۹۹

تاتنهام و آرسنال در چارچوب هفته سی و پنجم رقابت های لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند. هر دو تیم بازی را هجومی آغاز کردند. ۱۵ دقیقه اول بازی اتفاق خاصی نیفتاد اما در دقیقه ۱۶، ژاکا توپ را از اوری گرفت و توپ مقابل لاکازت قرار گرفت و او نیز با شوتی دیدنی، از پشت محوطه جریمه دروازه لوریس را باز کرد. ۳ دقیقه بعد، روی پاس اشتباه کولاشیناچ، لوئیز نتوانست به توپ برسد و سون هیونگ مین توپ را گرفت و گل تساوی بازی را در مصافی تک به تک با مارتینز به ثمر رساند. در نهایت بازیکنان با تساوی ۱-۱ راهی رختکن شدند.

در ادامه پخش زنده تاتنهام آرسنال زنده ، در نیمه دوم، هر دو تیم مانن نیمه نخست عمل کردند. در این نیمه شاهد چند حمله و موقعیت گلزنی بی ثمر از طرف هر دو تیم بودیم تا اینکه در دقیقه ۸۱، روی کرنر ارسالی سون هیونگ مین، توبی آلدرویرلد با ضربه سر گل دوم تاتنهام را به ثمر رساند. بعد از این گل، آرسنال تعویض های متعدد انجام شاید بتواند گل خورده را جبران کند که متاسفانه موثر واقع نشد.در نهایت، تاتنهام هاتسپر موفق شد با نتیجه ۲-۱ از سد آرسنال بگذرد و فاتح دربی شمال لندن شود.

تاتنهام آرسنال
۳۷٪ مالکیت ۶۳٪
۹ شوت در چارچوب ۴
۱ شوت خارج از چارچوب ۶
۳ مهار دروازه بان ۷
۳۷۱ تعداد پاس ۶۳۰
۳۰۱ پاس صحیح ۵۶۱
۱۳ سانتر ۱۹
۶ کرنر ۵
۱۶ خطا ۱۱
۲ آفساید ۰
۵ کارت زرد ۳

پخش زنده بازی تاتنهام آرسنال – ۱۰ شهریور ۹۸

آرسنال در دیداری از هفته چهارم لیگ برتر انگلیس، در استادیوم امارات میزبان تاتنهام بود. پس از گذشت ۱۰ دقیقه از بازی، کریستین اریکسن با شوتی تماشایی گل نخست بازی را وارد دروازه میزبان کرد. در ادامه آرسنال خیلی تلاش کرد تا گل خورده را جبران کند، چند موقعیت خوب هم داشت که متاسفانه به ثمر نرسید. تاتنهام بازی را در دست گرفته بود و در دقیقه ۴۰، برای دومین بار توسط هری کین دروازه آرسنال را گشود و به برتری رسید. سرانجام در زمان تلف شده نیمه اول، نیکولاس په‌په پاس زیبایی برای الکساندر لاکازت ارسال کرد و او با یک ضربه جانانه اولین گل آرسنال را ثبت کرد. نیمه نخست با نتیجه ۱-۲ به پایان رسید. در نیمه دوم بازی پایاپای دنبال میشد. آرسنال در تلاش برای جبران گل خورده بود تا اینکه در دقیقه ۷۱، پیر-امریک اوبامیانگ گل تساوی را به ثمر رساند. در ادامه تاتنهام موقعیت‌های بسیار خوبی داشت اما در نهایت بازی با نتیجه تساوی ۲-۲ خاتمه یافت. 

آرسنال تاتنهام
۵۴٪ مالکیت ۴۶٪
۸ شوت در چارچوب ۹
۱۰ شوت خارج از چارچوب ۳
۷ مهار دروازه بان ۶
۴۵۳ تعداد پاس ۳۸۸
۳۸۰ پاس صحیح ۳۰۹
۲۵ سانتر ۱۱
۱۱ کرنر ۶
۱۳ خطا ۱۹
۳ آفساید ۱
۳ کارت زرد ۵

پخش زنده بازی تاتنهام آرسنال – ۱۱ اسفند ۹۷

از هفتۀ بیست‌ونهم لیگ برتر انگلیس، در دیداری حساس دو تیم تاتنهام و آرسنال در ورزشگاه ومبلی به مصاف یکدیگر رفتند. با سوت آغاز نیمۀ اول، دو تیم حملات نصفه‌ونیمه‌ای را روی دروزاۀ یکدیگر ترتیب دادند اما روی یک ضد حملۀ خطرناک این توپچی‌ها بودند که موفق شدند در دقیقۀ ۱۶توسط رمزی به گل اول برسند. با این گل آرسنالی‌ها کمی روحیه گرفته و چند بار روی دروازۀ میزبان هجوم آوردند اما موفق به گل‌زنی دوباره نشدند. در مقابل، اسپیرز هم روی یک صحنه، گل‌زنی کرد که داور مسابقه به درستی این گل را آفساید اعلام کرد تا این نیمه با همین تک گل به پایان برسد. با شروع نیمۀ دوم، در ابتدا این شاگردان مائوریتسیو پوچتینو بودند که توپ‌ومیدان را در اختیار گرفتند اما نتوانستند بازی را به تساوی بکشانند. بازی به گونه‌ای پیش رفت که پوچتینو تصمیم گرفت که لاملا را جایگزین وانیاما کند. با این تعویض تاتنهامی‌ها کمی هجومی‌تر شدند و موفق شدند صاحب یک ضربۀ پنالتی شوند تا کین در دقیقۀ ۷۴ بازی را به تساوی بکشاند. در ادامه، بازی کمی آرام‌تر شد. اما توپچی‌ها در دقیقۀ ۹۰ صاحب یک ضربۀ پنالتی شدند اما اوبامیانگ آن را تبدیل به گل نکرد تا این دیدار با نتیجۀ تساوی به پایان برسد.

تاتنهام آرسنال 
۶۰٪ مالکیت ۴۰٪
۳ شوت در چارچوب ۴
۶ شوت خارج از چارچوب ۲
۲ مهار دروازه بان ۲
۵۰۶ تعداد پاس ۳۳۳
۳۹۵ پاس صحیح ۲۱۴
۶ سانتر ۱
۳ کرنر ۴
۱۴ ضربه ایستگاهی ۱۵
۱۵ خطا ۱۴
۵ آفساید ۱
۳ کارت زرد ۲
۰ کارت قرمز ۱