تی وی تو
تاتنهام
آرسنال

پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۲۳:۱۵

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

بازی زنده تاتنهام و آرسنال امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی تاتنهام آرسنال زنده را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی تاتنهام آرسنال امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال تاتنهام آرسنال به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی تاتنهام آرسنال را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی تاتنهام آرسنال را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال تاتنهام آرسنال را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال تاتنهام و آرسنال

در ادامه بازی‌های هفته ششم لیگ برتر جزیره، در یکی از حساس‌ترین مصاف‌های فوتبال انگلیس، تیم‌های آرسنال و تاتنهام در ورزشگاه امارات شهر لندن برابر یکدیگر صف‌آرایی کردند که این بازی با نتیجه ۳ بر یک به سود آرسنالی‌ها خاتمه یافت.

آرسنال با شروع طوفانی که در این بازی داشت، کار حریفش را در همان نیمه اول یکسره کرد. این تیم در عرض ۲۲ دقیقه بار دروازه رقیب همشهری را باز کرد که اولین بار در دقیقه ۱۲پخش زنده بازی تاتنهام و آرسنال توسط امیل اسمیت، دومین بار توسط پیر امریک اوبامیانگ در دقیقه ۲۷ و سوم بار هم در دقیقه ۳۴ به وسیله بوکایو ساکا بود. در دقیقه ۷۹ سون هئونگ مین یکی از گل‌های خورده را برای تاتنهام جبران کرد اما این گل فایده‌ای به حال تیم تحت هدایت نونواسپریتو سانتو نداشت.

 

پخش زنده بازی تاتنهام و آرسنال

 

آرسنال تاتنهام 
۴۷%مالکیت۵۳%
۷شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۴
۴۳۱تعداد پاس۴۸۵
۳۵۷پاس صحیح۴۱۲
۹سانتر۱۹
۴کرنر۴
۱۲خطا۱۳
۲آفساید۴
۲کارت زرد۱

پخش زنده بازی تاتنهام و آرسنال

 

پخش زنده بازی تاتنهام و آرسنال

در هفته ششم از سری رقابتهای لیگ برتر جزیره تیم آرسنال موفق شد با نتیجه سه بر یک تیم تاتنهام را شکست دهد . آرسنال که در ورزشگاه خانگی خود ، امارات بازی می کرد موفق شد در نیمه اول و در دقایق ۱۲ و ۲۷ و ۳۴ سه گل توسط اسمیت رو ، اوبامیانگ و ساکا به ثمر برساند و نیمه اول را با نتیجه سه بر صفر به پایان برساند .

آرسنال با سه گلی که در نیمه اول به ثمر رسانده بود در نیمه دوم سعی در آرام کردن بازی و حفظ نتیجه داشت و آن سوی میدان شاگردان سانتو در شروع نیمه دوم با یک بازی تهاجمی در تلاش برای جبران نتیجه بودند . آنها موفق شدند در دقیقه ۷۹ توسط هیونگ مین گلزن کره ای خود یکی از گلهای خورده را جبران کنند .

اما فقط همین تک گل را از تیم تاتنهام شاهد بودیم و آنها نتوانستند به گلهای بیشتری دست پیدا کنند . در نهایت با پایان پخش زنده بازی تاتنهام آرسنال نیز این توپچی ها بودند که با حساب سه بر یک در این دیدار به پیروزی رسیدند و سه امتیاز این دیدار حساس را کسب کردند . 

پخش زنده بازی تاتنهام آرسنال

 

آرسنالتاتنهام
۴۷مالکیت۵۳
۷شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۴
۴۳۱تعداد پاس۴۸۵
۳۵۷پاس صحیح۴۱۲
۹سانتر۱۹
۴کرنر۴
۱۲خطا۱۳
۲آفساید۴
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی تاتنهام آرسنال

 

پخش زنده فوتبال آرسنال و تاتنهام

تاتنهام و آرسنال در آخرین بازی دوستانه پیش فصل به مصاف هم رفتند . نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید. در نیمه ی دوم تاتنهام پیش کشید و در نهایت این تیم موفق شد با تک گل سون هیونگ مین در دقیقه ۷۹، آرسنال را شکست دهد. تاتنهام در این دیدار شش تعویض انجام داد، در حالی که آرسنال هشت تعویض داشت.

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام آرسنال – تی وی تو

 

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام آرسنال – تی وی تو

 

پخش زنده بازی آرسنال و تاتنهام

در چهارچوب حساس ترین مسابقه هفته بیست و هشتم لیگ برتر انگلیس ، آرسنال میزبان تاتنهام بود که نهایتا دربی حساس لندن با نتیجه ۲-۱ به سود تیم میزبان خاتمه یافت.

آرسنال کار را بهتر آغاز کرد و توپ و میدان را در اختیار داشت. در دقیقه ۱۶ اولین موقعیت مهم توپچی ها شکل گرفت. ضربه فوق العاده امیل اسمیت رو با بدشانسی محض به تیر دروازه برخورد کرد تا تاتنهام با یک شانس بزرگ روبرو شده باشد.

در دقیقه ۲۶ باز هم حرکت امیل اسمیت رو بود که می‌توانست به گل آرسنال ختم شود اما ارسال رو به عقب این بازیکن در محوطه جریمه با ضربه بی دقت الکساندر لاکازت همراه بود.

در دقیقه ۳۳ این تاتنهام بود که بر خلاف جریان بازی موفق شد به زیباترین شکل ممکن دروازه آرسنال را باز کند. ارسال پاس لوکاس مورا برای اریک لاملا که با مصدومیت سون هیونگ مین وارد زمین شده بود، با ضربه استثنایی و رابونای این بازیکن همراه شد تا نتیجه ۱-۰ شود.

در دقیقه ۳۷ آرسنال با بدشانسی محض نتوانست گل تساوی را به ثمر برساند. ضربه سدریک سوارز از پشت محوطه جریمه به تیر دروازه هوگو لوریس برخورد کرد تا تغییری در نتیجه حاصل نشود.در حالی که بازی به لحظات پایانی خود در نیمه اول نزدیک می‌شد آرسنال توانست به گل تساوی دست پیدا کند. ارسال کیه ران تیرنی در محوطه جریمه با ضربه تمام کننده مارتین اودگارد همراه شد تا نیمه اول با تساوی ۱-۱ تمام شود.

در ادامه پخش زنده بازی آرسنال تاتنهام ، آرسنال نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و نهایتاً حملات این تیم در دقیقه ۶۲ به یک ضربه پنالتی منجر شد. جایی که داوینسون سانچز در درون محوطه جریمه روی الکساندر لاکازت مرتکب خطا شد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. خود ستاره فرانسوی پشت توپ ایستاد و موفق به گلزنی شد تا نتیجه ۲-۱ شود.در دقیقه ۷۶ کار تاتنهام دشوارتر هم شد. جایی که گلزن این تیم یعنی اریک لاملا بعد از وارد کردن ضربه به صورت کیه ران تیرنی کارت زرد دوم را هم دریافت کرد و از زمین مسابقه اخراج شد.

در دقیقه ۹۰ تاتنهام تا آستانه باز کردن دروازه آرسنال پیش رفت اما ضربه آزاد هری کین با بدشانسی به تیر دروازه برخورد کرد و توپ برگشتی نیز توسط مدافع آرسنال از روی خط دروازه برگشت داده شد.در ادامه حملات تاتنهام بی نتیجه بود تا نهایتاً مسابقه با همان نتیجه ۲-۱ به سود توپچی ها تمام شود و آرسنال به سه امتیاز بسیار مهم دست پیدا کرده باشد.

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام آرسنال – تی وی تو

 

آرسنال تاتنهام 
۵۲%مالکیت۴۸%
۳شوت در چارچوب ۳
۸شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۱
۵۱۹تعداد پاس۴۸۹
۴۴۹پاس صحیح۳۹۷
۲۶سانتر۱۱
۶کرنر۳
۱۲خطا۱۴
۰آفساید۱
۱کارت زرد۴
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام آرسنال – تی وی تو

 

پخش فوتبال زنده تاتنهام و آرسنال

در هفته یازدهم از رقابت‌های لیگ برتر فوتبال جزیره دو تیم فوتبال تاتنهام و آرسنال در دربی حساس لندن به مصاف هم رفتند که سرانجام این بازی با دو گل به سود میزبان پایان یافت.در این بازی نیمه اول را کاملا سفید پوشان کنترل کردند و بازی هجومی را به نمایش گذاشتند که طی آن توانستند دو بار در آن به گل برسند که ابتدا در دقیقه ۱۳، سون هیونگ-مین از سمت چپ صاحب توپ شد و با حرکتی روبه جلو از بیرون محوطه جریمه، با شوت دیدنی‌اش دروازه آرسنال را باز کرد و نتیجه را ۱-۰ ساخت.

در ادامه پخش زنده فوتبال تاتنهام آرسنال ، تلاش‌های میزبان ادامه داشت در حالی‌که حریف نیز بارها روی دروازه این تیم فشار آورد اما هری کین روی پاس زیبای سون، توانست در دقیقه ۴۵ بازی برای بار دوم دروازه آرسنال را باز نماید تا نیمه اول ۲-۰ شود.با آغاز نیمه دوم آرسنالی‌ها دست به چند تعویض زدند و بازی را بیشتر از میزبان در اختیار گرفتند و بارها تا امر باز کردن دروازه پیش رفتند ولی درخشش هوگو لوریس و بی دقتی مهاجمان میهمان سبب شد تا دروازه تاتنهام بسته بماند.

پخش زنده فوتبال تاتنهام آرسنال – تی وی تو

 

تاتنهام آرسنال 
۳۰%مالکیت۷۰%
۳شوت در چارچوب ۲
۲شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۱
۲۸۸تعداد پاس۶۱۴
۱۹۵پاس صحیح۵۳۳
۷سانتر۴۴
۳کرنر۹
۱۶خطا۱۲
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام آرسنال – تی وی تو

 

پخش بازی آرسنال و تاتنهام زنده

تاتنهام و آرسنال در چارچوب هفته سی و پنجم رقابت های لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند. هر دو تیم بازی را هجومی آغاز کردند. ۱۵ دقیقه اول بازی اتفاق خاصی نیفتاد اما در دقیقه ۱۶، ژاکا توپ را از اوری گرفت و توپ مقابل لاکازت قرار گرفت و او نیز با شوتی دیدنی، از پشت محوطه جریمه دروازه لوریس را باز کرد. ۳ دقیقه بعد، روی پاس اشتباه کولاشیناچ، لوئیز نتوانست به توپ برسد و سون هیونگ مین توپ را گرفت و گل تساوی بازی را در مصافی تک به تک با مارتینز به ثمر رساند. در نهایت بازیکنان با تساوی ۱-۱ راهی رختکن شدند.

در ادامه پخش زنده تاتنهام آرسنال زنده ، در نیمه دوم، هر دو تیم مانن نیمه نخست عمل کردند. در این نیمه شاهد چند حمله و موقعیت گلزنی بی ثمر از طرف هر دو تیم بودیم تا اینکه در دقیقه ۸۱، روی کرنر ارسالی سون هیونگ مین، توبی آلدرویرلد با ضربه سر گل دوم تاتنهام را به ثمر رساند. بعد از این گل، آرسنال تعویض های متعدد انجام شاید بتواند گل خورده را جبران کند که متاسفانه موثر واقع نشد.در نهایت، تاتنهام هاتسپر موفق شد با نتیجه ۲-۱ از سد آرسنال بگذرد و فاتح دربی شمال لندن شود.

پخش زنده فوتبال تاتنهام آرسنال – تی وی تو

تاتنهامآرسنال
۳۷٪مالکیت۶۳٪
۹شوت در چارچوب۴
۱شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۷
۳۷۱تعداد پاس۶۳۰
۳۰۱پاس صحیح۵۶۱
۱۳سانتر۱۹
۶کرنر۵
۱۶خطا۱۱
۲آفساید۰
۵کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال تاتنهام آرسنال – تی وی تو

پخش زنده بازی آرسنال و تاتنهام

آرسنال در دیداری از هفته چهارم لیگ برتر انگلیس، در استادیوم امارات میزبان تاتنهام بود. پس از گذشت ۱۰ دقیقه از بازی، کریستین اریکسن با شوتی تماشایی گل نخست بازی را وارد دروازه میزبان کرد. در ادامه آرسنال خیلی تلاش کرد تا گل خورده را جبران کند، چند موقعیت خوب هم داشت که متاسفانه به ثمر نرسید. تاتنهام بازی را در دست گرفته بود و در دقیقه ۴۰، برای دومین بار توسط هری کین دروازه آرسنال را گشود و به برتری رسید. سرانجام در زمان تلف شده نیمه اول، نیکولاس په‌په پاس زیبایی برای الکساندر لاکازت ارسال کرد و او با یک ضربه جانانه اولین گل آرسنال را ثبت کرد. نیمه نخست با نتیجه ۱-۲ به پایان رسید. در نیمه دوم بازی پایاپای دنبال میشد. آرسنال در تلاش برای جبران گل خورده بود تا اینکه در دقیقه ۷۱، پیر-امریک اوبامیانگ گل تساوی را به ثمر رساند. در ادامه تاتنهام موقعیت‌های بسیار خوبی داشت اما در نهایت بازی با نتیجه تساوی ۲-۲ خاتمه یافت. 

پخش زنده فوتبال تاتنهام آرسنال – تی وی تو

آرسنالتاتنهام
۵۴٪مالکیت۴۶٪
۸شوت در چارچوب۹
۱۰شوت خارج از چارچوب۳
۷مهار دروازه بان۶
۴۵۳تعداد پاس۳۸۸
۳۸۰پاس صحیح۳۰۹
۲۵سانتر۱۱
۱۱کرنر۶
۱۳خطا۱۹
۳آفساید۱
۳کارت زرد۵

پخش زنده فوتبال تاتنهام آرسنال – تی وی تو

پخش زنده بازی آرسنال و تاتنهام از اینترنت

از هفتۀ بیست‌ونهم لیگ برتر انگلیس، در دیداری حساس دو تیم تاتنهام و آرسنال در ورزشگاه ومبلی به مصاف یکدیگر رفتند. با سوت آغاز نیمۀ اول، دو تیم حملات نصفه‌ونیمه‌ای را روی دروزاۀ یکدیگر ترتیب دادند اما روی یک ضد حملۀ خطرناک این توپچی‌ها بودند که موفق شدند در دقیقۀ ۱۶توسط رمزی به گل اول برسند. با این گل آرسنالی‌ها کمی روحیه گرفته و چند بار روی دروازۀ میزبان هجوم آوردند اما موفق به گل‌زنی دوباره نشدند. در مقابل، اسپیرز هم روی یک صحنه، گل‌زنی کرد که داور مسابقه به درستی این گل را آفساید اعلام کرد تا این نیمه با همین تک گل به پایان برسد.

با شروع نیمۀ دوم، در ابتدا این شاگردان مائوریتسیو پوچتینو بودند که توپ‌ومیدان را در اختیار گرفتند اما نتوانستند بازی را به تساوی بکشانند. بازی به گونه‌ای پیش رفت که پوچتینو تصمیم گرفت که لاملا را جایگزین وانیاما کند. با این تعویض تاتنهامی‌ها کمی هجومی‌تر شدند و موفق شدند صاحب یک ضربۀ پنالتی شوند تا کین در دقیقۀ ۷۴ بازی را به تساوی بکشاند. در ادامه، بازی کمی آرام‌تر شد. اما توپچی‌ها در دقیقۀ ۹۰ صاحب یک ضربۀ پنالتی شدند اما اوبامیانگ آن را تبدیل به گل نکرد تا این دیدار با نتیجۀ تساوی به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال تاتنهام آرسنال – تی وی تو

تاتنهامآرسنال 
۶۰٪مالکیت۴۰٪
۳شوت در چارچوب۴
۶شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۲
۵۰۶تعداد پاس۳۳۳
۳۹۵پاس صحیح۲۱۴
۶سانتر۱
۳کرنر۴
۱۴ضربه ایستگاهی۱۵
۱۵خطا۱۴
۵آفساید۱
۳کارت زرد۲
۰کارت قرمز۱

پخش زنده فوتبال تاتنهام آرسنال – تی وی تو