تی وی تو
بولیوی
پرو

یکشنبه ۱۸ مهر ۲۳:۳۰

پخش زنده مقدماتی جام جهانی

پخش زنده بازی بولیوی پرو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بولیوی پرو را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بولیوی پرو امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی بولیوی پرو امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال بولیوی پرو به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی بولیوی پرو را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی بولیوی پرو را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی بولیوی پرو، شما می توانید پخش آنلاین بازی بولیوی پرو را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان پخش زنده بازی بولیوی پرو، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بولیوی پرو را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بولیوی پرو – ۲۹ خرداد ۹۸

در ادامه ی بازی های هفته ی دوم کوپا آمریکا ، تیم های بولیوی و پرو با هم دیدار کردند. مورنو خیلی ضربه ی ایستگاهی تیمش برتری ۱-۰ را به بولیوی هدیه داد و سپس گرو در دقیقه ی ۴۵ گلزنی کرد تا دو تیم با تساوی ۱-۱ به رختکن بازگردند. در نیمه ی دوم پرو حسابی خوش درخشید و در دقیقه ی ۵۵ با گل فارفن و در دقیقه ی ۹۶ با ضربه ی فلورس دروازه ی حریف را در هم کوبید. در نهایت با پایان پخش زنده بازی بولیوی پرو ، پرو به برتری ۳-۱ رسید.

پخش زنده بازی بولیوی پرو

 

بولیوی پرو 
۴۰%مالکیت۶۰%
۲شوت در چارچوب ۱۰
۳شوت خارج از چارچوب۵
۷مهار دروازه بان۱
۳۱۰تعداد پاس۴۴۷
۲۲۹پاس صحیح۳۷۸
۰سانتر۷
۲کرنر۵
۱۲ضربه ایستگاهی۷
۸خطا۱۴
۲آفساید۲
۳کارت زرد۲

پخش زنده بازی بولیوی پرو

پخش زنده بازی بولیوی پرو – ۱۰ شهرور ۹۶

تیم های پرو و بولیوی در هفته ی پانزدهم رقابت های مقدماتی جام جهانی در مقابل هم صف آرایی کردند. نیمه ی نخست این دیدار ، به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید. در دقایق ابتدایی نیمه ی دوم ،پرو بازی را در دست گرفت. ابتدا  فلورس در دقیقه ی ۵۵ کوا در دقیقه  ۵۹ گلزنی کردند اما آلوارز در دقیقه ی ۷۹ موفق شد کمی از این اختلاف امتیاز کم کند تا با پایان  پخش زنده بازی بولیوی پرو  ،پرو به برتری ۲-۱ برسد.

 

پخش زنده بازی بولیوی پرو

 

پرو بولیوی 
۶۳%مالکیت۳۷%
۶شوت در چارچوب ۲
۲شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۴
۵۰۶تعداد پاس۲۸۸
۴۴۱پاس صحیح۲۲۷
۴سانتر۳
۹کرنر۲
۱۰ضربه ایستگاهی۱۵
۱۵خطا۱۱
۱آفساید۲
۳کارت زرد۲

پخش زنده بازی بولیوی پرو