تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

بولیوی
اکوادور

جمعه ۲۱ مهر ۰۲:۳۰

پخش زنده مقدماتی جام جهانی

پخش زنده بولیوی اکوادور، امروز جمعه ۲۱ مهر و در چارچوب رقابتهای مقدماتی جام جهانی و از ساعت ۲:۳۰ تیم های بولیوی و اکوادور بازی خواهند داشت. بولیوی مقابل اکوادور را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی بولیوی اکوادور

۲۰ مهر ۱۳۹۵

تیم های اکوادور و بولیوی برای رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ در هفته ی دهم ، به مصاف هم رفتند. پس از یک بازی جذاب و پر گل ، این تیم ها به تساوی ۲-۲ رضایت داده و از زمین خارج شدند. در نیمه ی نخست شاهد درخشش کامل اسکوبار بودیم . این بازیکن در دقیقه ی ۴ و ۴۳ر با دبل زیبا ی خود ، تیمش را ۲-۰ به پیش انداخت . در نیمه ی دوم اما این تیم نتوانست برتری خود را حفظ کرده و از موقعیت های مناسب پیش آمده استفاده کند. والنسیا در دقیقه ی ۴۷ و ۸۹ ستاره ی اکوادوری بود که دبل زیبایی برای تیمش به ثبت رساند. کاسیدو در دقیقه ی ۷۹ با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد تا تیمش این رقابت را ۱۰ نفره به پایان ببرد.

 

پخش زنده بولیوی اکوادور – تی وی تو

 

بولیویاکوادور
۴۸%مالکیت۵۲%
۶شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۴
۶کرنر۳
۱۶ضربه ایستگاهی۲۰
۱۸خطا۱۴
۲آفساید۲
۵کارت زرد۴
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بولیوی اکوادور – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال بولیوی اکوادور

۲۲ مهر ۱۳۹۴

در چارچوب بازی های هفته ی دوم رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ تیم های بولیوی و اکوادور به مصاف هم رفتند. در نیم ی نخست این دیدار که در انتها کمب به خشونت گرایش داشت ، اگوئینو و آچیلر کارت زرد دریافت کردند. ۴۵ دقیقه ی بعدی اما هر دو تیم بر بازی متمرگز تر بودند . اکوادور که تقزیبا توپ و میدان را در دست داشت ، به حریف خود اجازه ی پیش روی به سمت دروازه اش را نمی داد . در اواسط نیمه ی دوم بود که روند بازی سریع تر شد و حملات افزایش پیدا کرد. بالانوس در دقیقه ی ۸۱ طلسم را شکست و دروازه ی بولیوی را باز کرد تا این بازی با نتیجه ی ۱-۰ ادامه یابد.

در وقت اضافه ی نیمه ی دوم بود که با اشتباه بازیکنان بولیوی ، اکوادوری ها صاحب ضربه ی ایستگاهی شدند. این ضربه ی ایستگاهی با شوت عالی کایسدو به گل تبدیل شد تا این دیدار با پیروزی ۲-۰ اکوادور پایان یابد.

 

پخش زنده بولیوی اکوادور – تی وی تو

 

اکوادوربولیوی
۶۵%مالکیت۳۵%
۱۰شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۷
۱۴کرنر۰
۱۶ضربه ایستگاهی۱۷
۱۳خطا۱۶
۴آفساید۰
۲کارت زرد۵

 

پخش زنده بولیوی اکوادور – تی وی تو

آخرین بروز رسانی : اکتبر 12, 2023