تی وی تو
بوخوم
آرمینیا بیله فلد

جمعه ۱۶ اردیبهشت ۲۳:۰۰

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

بازی زنده بوخوم و آرمینیا بیله فلد امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی بوخوم و آرمینیا بیله فلد را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بوخوم و آرمینیا بیله فلد امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال بوخوم و آرمینیا بیله فلد امشب

اگر برای دیدن فوتبال زنده بوخوم و آرمینیا بیله فلد به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی بوخوم آرمینیا بیله فلد را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی بوخوم آرمینیا بیله فلد را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی بوخوم آرمینیا بیله فلد، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده بوخوم و آرمینیا بیله فلد را آنلاین ببینند.
برای تماشای بازی زنده فوتبال بوخوم آرمینیا بیله فلد، شما می توانید بازی بوخوم و آرمینیا بیله فلد زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی بوخوم آرمینیا بیله فلد

در جریان بازی های هفته ی شانزدهم بوندسلیگا ، تیم های آرمینیا بیله فلد در مقابل بوخوم قرار گرفت. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.

در نیمه ی دوم اما آرمینیا  بازی را در دست گرفت و موفق شد با استفاده از دو موقعیت مناسب دروازه ی بوخوم را باز کند. اوکوگاوا در دقیقه ی ۵۱ و ویمر در دقیقه ی ۶۹ گلزنان این تیم در پخش زنده بازی بوخوم آرمینیا بیله فلد بودند. تلاش های بوخوم اما برای جبران این گل ها بی نتیجه ماند و در نهایت این تیم بازی را  با نتیجه  ۲-۰ به آرمینیا  واگذار کرد.

پخش زنده بازی بوخوم آرمینیا بیله فلد

 

آرمینیا بیله فلدبوخوم 
۵۱%مالکیت۴۹%
۴شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۱
۳مهار دروازه بان۲
۳۹۲تعداد پاس۳۷۸
۲۶۸پاس صحیح۲۴۳
۱۹سانتر۱۴
۶کرنر۲
۱۳خطا۹
۱آفساید۰
۲کارت زرد۲

پخش زنده بازی بوخوم آرمینیا بیله فلد