تی وی تو
بواویشتا
ژیل ویسنته

شنبه ۲۵ دی ۱۹:۰۰

پخش زنده لیگ پرتغال

پخش زنده بازی بواویشتا ژیل ویسنته امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بواویستا ژیل ویسنته را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بواویشتا ژیل ویسنته امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال بواویستا ژیل ویسنته به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراهم کرده تا پخش زنده فوتبال را از طریق اینترنت تماشا کنید. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی بواویشتا ژیل ویسنته را از تی وی تو تماشا کنید.

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بواویشتا ژیل ویسنته را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان پخش زنده بازی بواویشتا و ژیل ویسنته ، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بواویشتا ژیل ویسنته را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بواویشتا ژیل ویسنته

تیم های بوآویشتا و ژیل ویسنته در هفته ی اول لیگ برتر پرتغال در مقابل هم قرار گرفتند. نیمه ی نخست این دیدار در اختیار ژیل بود و این تیم در دقیقه ی ۳ با ضربه ی ناوارو و در دقیقه ی ۲۴ با ضربه ی لینو حساب کار را ۲-۰ کرد. بوآویشتایی ها در نیمه ی دوم بازی بواویشتا و ژیل ویسنته شروع سختی داشتند و تمام سعیشان مقاومت در برابر ضربات سخت ژیل بود اما در دقیقه ی ۵۶ با غفلت از ناوارو ، این بازیکن بار دیگر صاحب توپ شد و دروازه ی بوآویشتا را باز کرد. با اتمام زمان بازی ، ژیل با نتیجه ی ۳-۰ به پیروزی رسید.

 

پخش زنده بازی بواویشتا ژیل ویسنته

 

ژیل ویسنته بوآویشتا 
۶۰%مالکیت۴۰%
۶شوت در چارچوب ۵
۳شوت خارج از چارچوب۵
۵مهار دروازه بان۳
۵۵۸تعداد پاس۳۶۰
۴۶۷پاس صحیح۲۶۷
۸سانتر۱۷
۲کرنر۵
۲۱خطا۱۰
۱آفساید۳
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی بواویشتا ژیل ویسنته

 

پخش زنده فوتبال بواویشتا ژیل ویسنته

در ادامه ی بازی های هفته ی سی و چهارم لیگ برتر پرتغال ، تیم های ژیل ویسنته و بوآویشتا با هم دیدار کردند. لینو با تک گل خود ر دقیقه ی ۳۶ ژیل ویسنته را ۱-۰ پیش انداخت. در نیمه ی دوم بوآویشتا بازی را کاملا در دست گرفت و با حملات سنگین خود موفق شد نه تنها گل خورده را جبران کند بلکه به برتری ۲-۱ نیز برسد. نیجه با دبل خود در دقیقه ی ۵۶ و ۸۸  این دو گل را برای تیمش به ثمر رساند . هرچه به پایان این دیدار نزدیک می شدیم میزان خشونت بازی افزایش میافت تا آن جا که مینیرو و سانتیس با کارت قرمز داور اخراج شدند تا هر دو تیم ، این دیدار را ۱۰ نفره به پایان ببرند.

 

پخش زنده فوتبال بواویشتا ژیل ویسنته ‌ – تی وی تو

 

ژیل ویسنته بوآویشتا 
۶۰%مالکیت۴۰%
۴شوت در چارچوب ۶
۱۱شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۳
۴۷۲تعداد پاس۳۰۵
۳۹۷پاس صحیح۲۳۶
۱۹سانتر۱۵
۷کرنر۸
۷خطا۱۲
۲کارت زرد۱
۱کارت قرمز۱

پخش زنده فوتبال بواویشتا ژیل ویسنته ‌ – تی وی تو

پخش آنلاین بازی بواویشتا ژیل ویسنته

تیم های ژیل ویسنته و بوآویشتا در هفته ی هفدهم لیگ برتر پرتغال به مصاف هم رفتند. در این دیدار که با برتری ۲-۱ ژیل ویسنته به پایان رسید ، بازیکنان هر دو تیم تمام تلاش خود را برای ارائه ی یک بازی جذاب به کار گرفتند. در نیمه ی نخست این دیدار لینو در دقیقه ی ۲۴ برای تیمش گلزنی کرد و در دقیقه ی ۴۴ پائولینیو به اشتباه دروازه ی خودی را باز کرد تا دو تیم با تساوی ۱-۱ به رختکن باز گردند. در ابتدای نیمه ی دوم ، بازی در میانه ی میدان در جریان بود تا این که در دقیقه ی ۸۵ بارای با ضربه ای که راهی دروازه ی بوآویشتا کرد ، برری ۲-۱ را برای تیمش رقم زد. بوآویشتا زمان کافی برای جبران این گل نداشت و به ناچار به برتری ژیل ویسنته رضایت داد.

 

پخش زنده فوتبال بواویشتا ژیل ویسنته ‌ – تی وی تو

 

بوآویشتا ژیل ویسنته 
۵۷%مالکیت۴۳%
۵شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۵
۴۲۲تعداد پاس۳۰۶
۳۳۶پاس صحیح۲۲۴
۲۰سانتر۱۳
۳کرنر۵
۱۰خطا۲۵
۱آفساید۱
۲کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال بواویشتا ژیل ویسنته ‌ – تی وی تو