تی وی تو
بواویشتا
ویتوریا گیمارش

جمعه ۱۶ اردیبهشت ۲۳:۴۵

پخش زنده لیگ پرتغال

بازی زنده بواویشتا ویتوریا گیمارش امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بواویشتا ویتوریا گیمارش را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بواویشتا ویتوریا گیمارش امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال بواویشتا و ویتوریا گیمارش به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بواویشتا ویتوریا گیمارش را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بواویشتا ویتوریا گیمارش را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بواویشتا ویتوریا گیمارش را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بواویشتا و ویتوریا گیمارش

در جریان بازی های هفته ی شانزدهم لیگ برتر پرتغال ، تیم های بوآویشتا و ویتوریا گیمارش در مقابل هم صف آرایی کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.

در نیمه ی دوم نیز بازی در میانه میدان جریان یافت و با نزدیک شدن به پایان پخش زنده بازی بواویشتا و ویتوریا گیمارش درست وقتی که همه امیدشان را برای باز شدن دروازه ها از دست داده بودند ، استوینیان موفق شد اولین گل این دیدار را در دقیقه ی ۸۱ به ثبت برساند اما برتری تیم ویتوریا با ضربه ی دیگری از ایلوری درست ۴ دقیقه ی بعد ، به تساوی ۱-۱ بدل شد.

 

پخش زنده بازی بواویشتا و ویتوریا گیمارش

 

ویتوریا گیمارش بوآویشتا 
۵۹%مالکیت۴۱%
۲شوت در چارچوب ۴
۸شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۱
۴۴۰تعداد پاس۳۱۶
۳۷۶پاس صحیح۲۴۲
۲۲سانتر۱۰
۱۱کرنر۴
۲۳خطا۱۶
۰آفساید۴
۶کارت زرد۲

پخش زنده بازی بواویشتا و ویتوریا گیمارش

 

پخش زنده بازی بواویشتا و ویتوریا گیمارش

تیم  های بوآویشتا و ویتوریا گیمارش در هفته ی بیست و یکم لیگ برتر پرتغال در مقابل هم صف آرایی کردند. مانگاس در دقیقه ی ۱۷ و روشینیا در دقیقه ی ۳۹ هر کدام یک گل برای تیمشان به ثبت رساندند تا این نیمه با تساوی ۱-۱ دو تیم به پایان برسد. در نیمه ی دوم این ویتوریا بود که خوش شانس تر بود و موفق شد در دقیقه ی ۶۲ با ضربه ی ایستگاهی آندره کفه ی ترازو را به نفع خود سنگین کند.

در ادامه ی پخش زنده بازی بواویشتا و ویتوریا گیمارش تلاش بوآویشتایی ها در جبرای گل خورده بی نتیجه ماند تا در نهایت آن ها این دیدار را با نتیجه ۲-۱ واگذار کنند.

 

پخش زنده بازی بواویشتا ویتوریا گیمارش

 

ویتوریا گیمارشبوآویشتا 
۵۸%مالکیت۴۲%
۹شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۷
۴۳۶تعداد پاس۳۰۲
۳۵۸پاس صحیح۲۱۸
۲۳سانتر۱۳
۱۰کرنر۱
۲۶خطا۱۳
۱آفساید۱
۲کارت زرد۴

 

پخش زنده بازی بواویشتا ویتوریا گیمارش