تی وی تو
بواویشتا
ویتوریا گیمارش

چهارشنبه ۸ دی ۲۲:۳۰

پخش زنده لیگ پرتغال

فوتبال زنده بواویشتا ویتوریا گیمارش امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بواویشتا ویتوریا گیمارش را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بواویشتا ویتوریا گیمارش امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال بواویشتا و ویتوریا گیمارش به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بواویشتا ویتوریا گیمارش را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بواویشتا ویتوریا گیمارش را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بواویشتا ویتوریا گیمارش را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بواویشتا ویتوریا گیمارش

تیم  های بوآویشتا و ویتوریا گیمارش در هفته ی بیست و یکم لیگ برتر پرتغال در مقابل هم صف آرایی کردند. مانگاس در دقیقه ی ۱۷ و روشینیا در دقیقه ی ۳۹ هر کدام یک گل برای تیمشان به ثبت رساندند تا این نیمه با تساوی ۱-۱ دو تیم به پایان برسد. در نیمه ی دوم این ویتوریا بود که خوش شانس تر بود و موفق شد در دقیقه ی ۶۲ با ضربه ی ایستگاهی آندره کفه ی ترازو را به نفع خود سنگین کند. در ادامه ی بازی زنده بواویشتا ویتوریا گیمارش تلاش بوآویشتایی ها در جبرای گل خورده بی نتیجه ماند تا در نهایت آن ها این دیدار را با نتیجه ۲-۱ واگذار کنند.

 

پخش زنده بازی بواویشتا ویتوریا گیمارش

 

ویتوریا گیمارشبوآویشتا 
۵۸%مالکیت۴۲%
۹شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۷
۴۳۶تعداد پاس۳۰۲
۳۵۸پاس صحیح۲۱۸
۲۳سانتر۱۳
۱۰کرنر۱
۲۶خطا۱۳
۱آفساید۱
۲کارت زرد۴

 

پخش زنده بازی بواویشتا ویتوریا گیمارش