تی وی تو
بواویشتا
بلننسس

دوشنبه ۳ آبان ۲۳:۴۵

پخش زنده لیگ پرتغال

گزارش زنده بازی بواویشتا بلننزس امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بواویشتا بلننزس را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بواویشتا بلننزس امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن گزارش مستقیم فوتبال بواویشتا و بلننزس به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بواویشتا بلننزس را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بواویشتا بلننزس را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بواویشتا بلننزس را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بواویشتا بلننزس – ۱۵ فروردین ۱۴۰۰

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و پنجم لیگ برتر پرتغال ، تیم های بوآویشتا و بلننسس با هم دیدار کردند. دقایق ابتدایی نیمه ی نخست به آرامی سپری شد اما درست زمانی که همه منتظر بودند تا دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن بازگردند ، گومز بود که موفق شد در دقیقه ی ۴۴ تیمش را به برتری ۱-۰ برساند.

در نیمه ی دوم بوآویشتایی ها با گل دیگر از الیس شروع خوبی داشتند اما اخراج گومز در دقیقه ی ۶۸ ضربه ی بزرگی به این تیم بود. تلاش بازیکنان بلننسس برای جبران اختلاف امتیاز بی نتیجه ماند تا در نهایت با پایان گزارش زنده بازی بواویشتا بلننزس بوآویشتایی ها به برتری ۲-۰ برسند.

 

پخش زنده بازی بواویشتا بلننزس

 

بلننسس بوآویشتا 
۵۸%مالکیت۴۲%
۲شوت در چارچوب ۶
۶شوت خارج از چارچوب۲
۴مهار دروازه بان۲
۴۸۱تعداد پاس۳۶۲
۳۹۸پاس صحیح۲۷۴
۳۲سانتر۹
۵کرنر۴
۱۲خطا۱۷
۷آفساید۴
۳کارت زرد۴
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی بواویشتا بلننزس

پخش زنده بازی بواویشتا بلننزس – ۹ آذر ۹۹

تیم های بوآویشتا و بلننسس در هفته ی هشتم لیگ برتر پرتغال در مقابل هم صف آرایی کردند.  نیمه ی نخست این دیدار به آرامی به پایان رسید دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن بازگشتند تا در نیمه ی دوم شانس خود را امتحان کنند.  در نیمه ی دوم نیز سرعت بازی بهتر نشد و توپ بیشتر در میانه ی میدان در حرکت بود. تلاش گاه و بی گاه بازیکنان دو تیم راه به جایی نبرد تا در نهایت با پایان گزارش زنده بازی بواویشتا بلننزس این دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دهند.

 

پخش زنده بازی بواویشتا بلننزس

 

بوآویشتا بلننسس 
۵۴%مالکیت۴۶%
۶شوت در چارچوب ۴
۲شوت خارج از چارچوب۶
۴مهار دروازه بان۶
۴۸۹تعداد پاس۳۹۷
۳۹۷پاس صحیح۳۰۹
۱۹سانتر۱۴
۴کرنر۷
۶خطا۱۱
۱آفساید۳
۱کارت زرد۴

 

پخش زنده بازی بواویشتا بلننزس