تی وی تو
فوتبال  بواویشتا براگا زنده

فوتبال بواویشتا براگا زنده

بواویشتا
براگا

دوشنبه ۷ اسفند ۲۳:۴۵

پخش زنده لیگ پرتغال

پخش زنده بازی براگا ‌ و ‌بواویشتا امروز دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲ در رقابت‌های فوتبال لیگ پرتغال و از ساعت ۲۳:۳۰ تیم‌های براگا ‌و ‌‌بواویشتا بازی خواهند داشت. براگا مقابل ‌‌بواویشتا را آنلاین تماشا کنید.

به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی براگا و بواویشتا امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن فوتبال براگا و بواویشتا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی براگا و بواویشتا را از تی وی تو دنبال کنید .

پخش زنده بازی براگا و بواویشتا

در بازی پایانی گروه C جام حذفی پرتغال تیم بوآویشتا با نتیجه ۵ بر یک براگا را شکست داد و با شش امتیاز به‌عنوان صدرنشین گروه راهی مرحله نیمه نهایی شد.

گوستاوو سائر (۲۰ و ۶۳)، پتر موسی (۳۲)، یوسفا نیجی (۳۴) و ناتان سانتوس (۵۰) گل‌های بوآویشتا را زدند. تنها گل براگا را هم یوری مدیروس در دقیقه ۵۳ از روی نقطه پنالتی وارد دروازه میزبان این بازی کرد.

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان ایرانی بوآویشتا در فهرست بازیکنان تیمش در پخش زنده بازی براگا و بواویشتا، حضور نداشت. او در بازی اخیر بوآویشتا دچار آسیب‌دیدگی شده بود.

 

پخش زنده بازی بواویشتا براگا

 

بوآویشتا براگا 
۳۱%مالکیت۶۹%
۷شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۹
۴مهار دروازه بان۲
۳کرنر۸
۱۶خطا۱۲
۱آفساید۴
۳کارت زرد۲

پخش زنده بازی بواویشتا براگا

 

پخش زنده فوتبال براگا و بواویشتا

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و هشتم لیگ برتر پرتغال ، تیم های براگا و بوآویشتا با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار بسیار پرهیجان و دیدنی سپری شد و در دقیقه ی ۲۸ دروازه ی براگا با ضربه ی پرز باز شد و از آن سو ، ژیو بود که در دقیقه ی ۳۹ برتری را از بوآویشتایی ها گرفت تا بازی با تساوی ۱-۱ دنبال شود. د ر نیمه ی دوم اما بوآویشتایی ها خوش شانس نبودند . ابتدا در دقیقه ی ۵۴ پروزو را با کارت زرد دوم از دست دادند و سپس در دقیقه ی ۸۲ اسپورار با عبور از خط دفاعی این تیم گل دوم براگا را به ثبت رساند.

در پایان پخش زنده بازی براگا و بواویشتا، بوآویشتایی ها که زمان کافی برای جبران این گل نداشتند ، به برتری ۱-۰ براگا رضایت دادند.

 

پخش زنده بازی بواویشتا براگا

 

براگا بوآویشتا 
۷۲%مالکیت۲۸%
۱۰شوت در چارچوب ۲
۱۳شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۸
۶۳۴تعداد پاس۲۴۹
۵۴۹پاس صحیح۱۵۸
۴۳سانتر۶
۱۵کرنر۲
۱۴خطا۱۷
۲آفساید۰
۰کارت زرد۴
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده بازی بواویشتا براگا

 

پخش آنلاین بازی براگا و بواویشتا

در ادامه ی بازی های هفته ی یازدهم لیگ برتر پرتغال ، تیم های براگا و بواویستا با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار با شروع طوفانی بازیکنان براگا همراه بود. آن ها در دقیقه ی ۴ با ضربه ی پائولینیو ، در دقیقه ی ۱۵ با ضربه ی مدیروس و در دقیقه ی ۲۶ با ضربه ی هورتا به گل رسیدند و نیمه ی نخست را با نتیجه ی ۳-۰ تمام کردند.

در ۴۵ دقیقه ی دوم ، کاسترو موفق شد این اختلاف را کمتر کند و در دقیقه ی ۶۶ ضربه اش را وارد دروازه ی براگا کند اما هورتا چند دقیقه ی بعد گل چهارم را برای براگا به ثبت رساند تا در پایان پخش زنده بازی براگا و بواویشتا ، این تیم با نتیجه ی ۴-۱ پیروز این دیدار شود.

 

پخش زنده بازی بواویشتا براگا

 

بواویستا براگا 
۴۹%مالکیت۵۱%
۵شوت در چارچوب ۷
۶شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۴
۳۹۸تعداد پاس۴۱۳
۳۲۹پاس صحیح۳۳۵
۲۶سانتر۱۵
۸کرنر۶
۱۸خطا۱۵
۲آفساید۴
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی بواویشتا براگا

 

پخش بازی براگا و بواویشتا زنده

در ادامه بازی های هفته ی بیست و ششم لیگ برتر پرتغال ، دو تیم براگا و بواویستا با هم دیدار کردند. بواویستایی ها ضمن ارائه ی یک بازی خوب و دیدنی موفق شدند با برتری ۱-۰ براگا را شکست دهند. نیمه ی نخست این دیدار با خشونت نسبتا بالایی و با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید اما در نیمه ی دوم باویستا موفق شد حمله ی موفقی ببه دروازه ی براگا داشته باشد. این تیم در دقیقه ی ۵۷ با ضربه ی بوئنو به گل رسید . جبران ابن اختلاف امتیاز تا انتهای بازی برای براگا ممکن نبود و در پایان پخش زنده براگا و بواویشتا این بازی با پیروزی بواویستا به پایان رسید.

لمپارد: پیکفورد دروازه‌بان انگلیس در جام جهانی است – تی وی تو

 

براگا بواویستا
۶۹%مالکیت۳۱%
۳شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۳
۵۶۵تعداد پاس۲۵۷
۴۸۲پاس صحیح۱۷۳
۳۹سانتر۱۳
۹کرنر۶
۲۲خطا۱۶
۰آفساید۳
۲کارت زرد۳

 

لمپارد: پیکفورد دروازه‌بان انگلیس در جام جهانی است – تی وی تو

پخش زنده بازی براگا و بواویشتا امشب

تیم های براگا و بواویستا در ادامه ی بازی های هفته ی نهم لیگ برتر پرتغال با هم دیدار کردند. در نیمه ی نخست این دیدار ، بواویستا موفق شد با تک گل کاستا در دقیقه ی ۶ به برتری ۱-۰ دست پیدا کند. در نیمه ی دوم نیز شاهد حملات این دو تیم بودیم اما می توان گفت که باز هم بواویستا تیم برتر بود. در ادامه بازی براگا و بواویشتا زنده سرانجام پس از از دست رفتن چندین موقعیت مناسب ، در دقیقه ی سوم وقت اضافه ، متئوس بار دیگر دروازه ی براگا را باز کرد تا این بازی با برتری ۲-۰ بواویستا به پایان برسد.

بازی بواویشتا و براگا زنده

 

بواویستابراگا 
۲۴%مالکیت۷۶%
۲شوت در چارچوب ۲
۶شوت خارج از چارچوب۱۰
۲مهار دروازه بان۰
۱۹۳تعداد پاس۵۸۰
۹۴پاس صحیح۴۸۶
۷سانتر۴۴
۳کرنر۷
۱۴خطا۸
۰آفساید۳
۴کارت زرد۲

 

بازی بواویشتا و براگا زنده

پخش بازی براگا و بواویشتا آنلاین

در یکی از پرگل ترین دیدار های هفته ی سی و چهارم لیگ برتر پرتغال ، دو تیم براگا و بواویستا با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار طوفانی آغاز شد و در طی آن ، پالونیا در دقیقه ی ۵ و ادواردو در دقیقه ی ۲۶ برای براگا گلزنی کردند. از آن سو ستارگان بواویستا نیز دست روی دست گذاشتند و با  چند حمله ی سنگین موفق شدند سه بار دروازه ی حریف را باز کنند. اوبیئورا در دقیقه ی ۲۲ ، نیجه در دقیقه ی ۴۰ و ماتئوس در دقیقه ی ۴۳ ، سه بازیکنی بودند که تیمشان را به برتری ۳-۲ رساندند.

در ادامه پخش بازی براگا و بواویشتا آنلاین و در ۴۵ دقیقه ی دوم بازی شاهد کاهش سرعت بازیکنان بودیم . علیرغم تلاش بازیکنان دو تیم ، تنها بواویستا بو که توانست در این نیمه حمله ی موفقی به دروازه ی حریفش داشته باشد . این گل در دقیقه ی ۴۹ و با ضربه ی بوئنو به ثبت رسید  تا در نهایت این دیدار با نتیجه ی ۲-۴ و پیروزی بواویستا به پایان برسد.

بازی بواویشتا و براگا آنلاین

 

بواویستابراگا 
۳۵%مالکیت۶۵%
۶شوت در چارچوب ۹
۵شوت خارج از چارچوب۱۱
۷مهار دروازه بان۲
۲۰۵تعداد پاس۳۸۸
۱۴۶پاس صحیح۳۱۳
۵سانتر۱۰
۲کرنر۹
۲۲ضربه ایستگاهی۱۹
۱۹خطا۲۳
۳آفساید۱
۴کارت زرد۱

 

بازی بواویشتا و براگا زنده

برچسب‌ها: