تی وی تو
بواویشتا
براگا

یکشنبه ۱۱ مهر ۲۳:۰۰

پخش زنده لیگ پرتغال

پخش زنده بازی بواویشتا براگا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت مستقیم بازی بواویشتا براگا زنده را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بواویشتا براگا امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال بواویشتا براگا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بواویشتا براگا را از تی وی تو دنبال کنید

چطور پخش زنده بازی بواویشتا براگا را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بواویشتا براگا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بواویشتا براگا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بواویشتا براگا – ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و هشتم لیگ برتر پرتغال ، تیم های براگا و بوآویشتا با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار بسیار پرهیجان و دیدنی سپری شد و در دقیقه ی ۲۸ دروازه ی براگا با ضربه ی پرز باز شد و از آن سو ، ژیو بود که در دقیقه ی ۳۹ برتری را از بوآویشتایی ها گرفت تا بازی با تساوی ۱-۱ دنبال شود. د ر نیمه ی دوم اما بوآویشتایی ها خوش شانس نبودند . ابتدا در دقیقه ی ۵۴ پروزو را با کارت زرد دوم از دست دادند و سپس در دقیقه ی ۸۲ اسپورار با عبور از خط دفاعی این تیم گل دوم براگا را به ثبت رساند. در پایان پخش زنده بازی بواویشتا براگا، بوآویشتایی ها که زمان کافی برای جبران این گل نداشتند ، به برتری ۱-۰ براگا رضایت دادند.

 

پخش زنده بازی بواویشتا براگا

 

براگا  بوآویشتا 
۷۲% مالکیت ۲۸%
۱۰ شوت در چارچوب  ۲
۱۳ شوت خارج از چارچوب ۲
۱ مهار دروازه بان ۸
۶۳۴ تعداد پاس ۲۴۹
۵۴۹ پاس صحیح ۱۵۸
۴۳ سانتر ۶
۱۵ کرنر ۲
۱۴ خطا ۱۷
۲ آفساید ۰
۰ کارت زرد ۴
۰ کارت قرمز ۱

 

پخش زنده بازی بواویشتا براگا

 

پخش زنده بازی بواویشتا براگا ۹ دی ۹۹

در ادامه ی بازی های هفته ی یازدهم لیگ برتر پرتغال ، تیم های براگا و بواویستا با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار با شروع طوفانی بازیکنان براگا همراه بود. آن ها در دقیقه ی ۴ با ضربه ی پائولینیو ، در دقیقه ی ۱۵ با ضربه ی مدیروس و در دقیقه ی ۲۶ با ضربه ی هورتا به گل رسیدند و نیمه ی نخست را با نتیجه ی ۳-۰ تمام کردند. در ۴۵ دقیقه ی دوم ، کاسترو موفق شد این اختلاف را کمتر کند و در دقیقه ی ۶۶ ضربه اش را وارد دروازه ی براگا کند اما هورتا چند دقیقه ی بعد گل چهارم را برای براگا به ثبت رساند تا در پایان پخش زنده بازی بواویشتا براگا ، این تیم با نتیجه ی ۴-۱ پیروز این دیدار شود.

 

پخش زنده بازی بواویشتا براگا

 

بواویستا  براگا 
۴۹% مالکیت ۵۱%
۵ شوت در چارچوب  ۷
۶ شوت خارج از چارچوب ۴
۳ مهار دروازه بان ۴
۳۹۸ تعداد پاس ۴۱۳
۳۲۹ پاس صحیح ۳۳۵
۲۶ سانتر ۱۵
۸ کرنر ۶
۱۸ خطا ۱۵
۲ آفساید ۴
۱ کارت زرد ۱

 

پخش زنده بازی بواویشتا براگا

 

پخش زنده بازی بواویشتا براگا ۲۵ خرداد ۹۹

در ادامه بازی های هفته ی بیست و ششم لیگ برتر پرتغال ، دو تیم براگا و بواویستا با هم دیدار کردند. بواویستایی ها ضمن ارائه ی یک بازی خوب و دیدنی موفق شدند با برتری ۱-۰ براگا را شکست دهند. نیمه ی نخست این دیدار با خشونت نسبتا بالایی و با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید اما در نیمه ی دوم باویستا موفق شد حمله ی موفقی ببه دروازه ی براگا داشته باشد. این تیم در دقیقه ی ۵۷ با ضربه ی بوئنو به گل رسید . جبران ابن اختلاف امتیاز تا انتهای بازی برای براگا ممکن نبود و در پایان پخش زنده بواویشتا و براگا این بازی با پیروزی بواویستا به پایان رسید.

 

براگا  بواویستا
۶۹% مالکیت ۳۱%
۳ شوت در چارچوب  ۳
۵ شوت خارج از چارچوب ۴
۲ مهار دروازه بان ۳
۵۶۵ تعداد پاس ۲۵۷
۴۸۲ پاس صحیح ۱۷۳
۳۹ سانتر ۱۳
۹ کرنر ۶
۲۲ خطا ۱۶
۰ آفساید ۳
۲ کارت زرد ۳

 

پخش زنده بازی بواویشتا براگا ۹ آبان ۹۸

تیم های براگا و بواویستا در ادامه ی بازی های هفته ی نهم لیگ برتر پرتغال با هم دیدار کردند. در نیمه ی نخست این دیدار ، بواویستا موفق شد با تک گل کاستا در دقیقه ی ۶ به برتری ۱-۰ دست پیدا کند. در نیمه ی دوم نیز شاهد حملات این دو تیم بودیم اما می توان گفت که باز هم بواویستا تیم برتر بود. در ادامه بازی بواویشتا و براگا زنده سرانجام پس از از دست رفتن چندین موقعیت مناسب ، در دقیقه ی سوم وقت اضافه ، متئوس بار دیگر دروازه ی براگا را باز کرد تا این بازی با برتری ۲-۰ بواویستا به پایان برسد.

بازی بواویشتا و براگا زنده

 

بواویستا براگا 
۲۴% مالکیت ۷۶%
۲ شوت در چارچوب  ۲
۶ شوت خارج از چارچوب ۱۰
۲ مهار دروازه بان ۰
۱۹۳ تعداد پاس ۵۸۰
۹۴ پاس صحیح ۴۸۶
۷ سانتر ۴۴
۳ کرنر ۷
۱۴ خطا ۸
۰ آفساید ۳
۴ کارت زرد ۲

 

بازی بواویشتا و براگا زنده

پخش زنده بازی بواویشتا براگا- ۲۱ اردیبهشت ۹۸

در یکی از پرگل ترین دیدار های هفته ی سی و چهارم لیگ برتر پرتغال ، دو تیم براگا و بواویستا با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار طوفانی آغاز شد و در طی آن ، پالونیا در دقیقه ی ۵ و ادواردو در دقیقه ی ۲۶ برای براگا گلزنی کردند. از آن سو ستارگان بواویستا نیز دست روی دست گذاشتند و با  چند حمله ی سنگین موفق شدند سه بار دروازه ی حریف را باز کنند. اوبیئورا در دقیقه ی ۲۲ ، نیجه در دقیقه ی ۴۰ و ماتئوس در دقیقه ی ۴۳ ، سه بازیکنی بودند که تیمشان را به برتری ۳-۲ رساندند.

در ادامه پخش بازی بواویشتا و براگا آنلاین و در ۴۵ دقیقه ی دوم بازی شاهد کاهش سرعت بازیکنان بودیم . علیرغم تلاش بازیکنان دو تیم ، تنها بواویستا بو که توانست در این نیمه حمله ی موفقی به دروازه ی حریفش داشته باشد . این گل در دقیقه ی ۴۹ و با ضربه ی بوئنو به ثبت رسید  تا در نهایت این دیدار با نتیجه ی ۲-۴ و پیروزی بواویستا به پایان برسد.

بازی بواویشتا و براگا آنلاین

 

بواویستا براگا 
۳۵% مالکیت ۶۵%
۶ شوت در چارچوب  ۹
۵ شوت خارج از چارچوب ۱۱
۷ مهار دروازه بان ۲
۲۰۵ تعداد پاس ۳۸۸
۱۴۶ پاس صحیح ۳۱۳
۵ سانتر ۱۰
۲ کرنر ۹
۲۲ ضربه ایستگاهی ۱۹
۱۹ خطا ۲۳
۳ آفساید ۱
۴ کارت زرد ۱

 

بازی بواویشتا و براگا زنده