تی وی تو
بواویشتا
اسپورتینگ لیسبون

یکشنبه ۲۱ آذر ۰۰:۰۰

پخش زنده لیگ پرتغال

بازی زنده بواویشتا و اسپورتینگ لیسبون امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بواویشتا اسپورتینگ لیسبون را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بواویشتا اسپورتینگ لیسبون امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی زنده بواویشتا و اسپورتینگ لیسبون به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بواویشتا اسپورتینگ لیسبون را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بواویشتا اسپورتینگ لیسبون را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بواویشتا اسپورتینگ لیسبون را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بواویشتا اسپورتینگ لیسبون ۲۲د اردیبهشت ۱۴۰۰

در ادامه ی بازی های هفته ی سی و دوم لیگ برتر پرتغال ، تیم های اسپورتینگ و ّبوآویشتا با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تک گل پائولینیو در دقیقه ی  ۳۶ به پایان رسید . در نیمه ی دوم تلاش بازیکنان بوآویشتا برای جبران این اختلاف به جایی نرسید و شاهد باز شدن دروازه ها نبودیم تا در نهایت با اتمام گزارش زنده بازی بواویشتا اسپورتینگ لیسبون اسپورتینگ به برتری ۱-۰ رسید.

 

پخش زنده بازی بواویشتا اسپورتینگ لیسبون

 

اسپورتینگ ّبوآویشتا 
۶۱%مالکیت۳۹%
۳شوت در چارچوب۲
۱۲شوت خارج چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۳
۵۳۰تعداد باس۳۳۵
۴۵۷تعداد پاس صحیح۲۵۰
۳۱سانتر۱۲
۱۲کرنر۱
۱۳خطا۲۰
۱آفساید۲
۲کارت زرد۳

پخش زنده بازی بواویشتا اسپورتینگ لیسبون

پخش زنده بازی بواویشتا اسپورتینگ لیسبون ۸ بهمن ۹۹

تیم های اسپورتینگ و ّبوآویشتا  در هفته ی پانزدهم لیگ برتر پرتغال در مقابل هم صف آرایی کردند. سانتوس در دقیقه ی ۲۲ نیمه ی نخست موفق شد ضربه اش را درون دروازه ی حزیف جای دهد تا اسپورتینگ را با برتری ۱-۰ راهی رختکن کند. دقایق ابتدایی نیمه ی دوم به آرامی سپری شد و حمله ی موفقی بر دروازه ها صورت نگرفت . با نزدیک شدن به پایان این بوررو بود که برای بار دوم دروازه  ی بوآویشتا را باز کرد تا این دیدار با برتری ۲-۰ اسپورتینگ به پایان برسد.

پخش زنده بازی بواویشتا اسپورتینگ لیسبون

بوآویشتا اسپورتینگ 
۳۳%مالکیت۶۷%
۳شوت در چارچوب۶
۲شوت خارج چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۳
۲۴۰تعداد باس۴۶۶
۱۵۹تعداد پاس صحیح۳۸۵
۱۱سانتر۲۸
۴کرنر۸
۲۵خطا۱۳
۲آفساید۱
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی بواویشتا اسپورتینگ لیسبون