تی وی تو
فوتبال  بنفیکا ویتوریا گیمارش زنده

فوتبال بنفیکا ویتوریا گیمارش زنده

بنفیکا
ویتوریا گیمارش

دوشنبه ۲۳ بهمن ۰۰:۰۰

پخش زنده لیگ پرتغال

پخش زنده فوتبال بنفیکا و ویتوریا گیمارش . امروز شنبه ۱۱ شهریور و در چارچوب رقابتهای فوتبال لیگ برتر پرتغال و از ساعت ۲۳:۰۰ تیم های بنفیکا و ویتوریا گیمارش بازی خواهند داشت. بنفیکا مقابل ویتوریا گیمارش را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال بنفیکا و ویتوریا گیمارش

در ادامه ی بازی های هفته ی هفتم لیگ برتر پرتغال ، تیم های بنفیکا و ویتوریا گیمارش با هم دیدار کردند. یارمچوک در دقیقه ی ۳۰ و ۴۱ برای تیمش دبل کرد تا بنفیکا را با برتری ۲-۰ راهی رختکن کند . دقایق ابتدایی نیمه ی دوم به آرامی  سپری شد و توپ بیشتر در میانه ی میدان در گردش بود تا این که ماریو در دقیقه ی ۷۳ اختلاف امتیاز را بیش از پیش کرد.

با نزدیک شدن به پایان پخش زنده فوتبال بنفیکا ویتوریا گیمارش امید بازیکنان ویتوریا برای گلزنی کمزنگ می شد تا این که دوارته ضربه ی ایستگاهی تیمش را درون دروازه ی بنفیکا جای داد تا این دیدار با نتیجه ۳-۱ به پایان برسد.

 

پخش زنده بازی بنفیکا ویتوریا گیمارش

 

ویتوریا گیمارشبنفیکا 
۴۵%مالکیت۵۵%
۳شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۷
۱مهار دروازه بان۲
۳۹۵تعداد پاس۴۸۹
۳۱۸پاس صحیح۴۱۰
۲۶سانتر۱۸
۵کرنر۵
۱۶خطا۱۲
۴آفساید۱
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی بنفیکا ویتوریا گیمارش

 

پخش زنده بازی بنفیکا و ویتوریا گیمارش

۱۷ بهمن ۱۳۹۹

از سری مسابقات لیگ برتر پرتغال دو تیم بنفیکا و ویتوریا گیمارش در هفته هفدهم با هم به رقابت پرداختند که این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید . بنفیکا که در این مسابقه که  از امتیاز میزبانی برخوردار با وجود حملات پر دامنه نتوانست راهی به دروازه حریف خود پیدا کند به طوری که متئوس ترمال دروازه بان ویتوریا با مهارهای متعدد خود یکی از بهترین بازیکن های زمین و یکی از مهم ترین عوامل جلوگیری از شکست تیم خود بود .

 

پخش زنده فوتبال بنفیکا ویتوریا گیمارش – تی وی تو

 

بنفیکاویتوریا گیمارش
۶۶مالکیت۳۴
۵شوت در چارچوب ۲
۱۱شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۵
۶۴۹تعداد پاس۳۳۱
۵۵۸پاس صحیح۲۳۷
۳۶سانتر۹
۹کرنر۲
۱۳خطا۱۹
۲آفساید۳
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال بنفیکا ویتوریا گیمارش – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی بنفیکا و ویتوریا گیمارش

۲۷ آذر ۱۳۹۹

در مرحله ¼ نهایی رقابت های جام حذفی پرتغال موسوم به لیگ کاپ دو تیم بنفیکا و ویتوریا گیمارش به مصاف یکدیگر رفتند که این بنفیکا بود که توانست حریف خود را در ضربات پنالتی شکست دهد . در ابتدا این اسکار استوپینیان بود روی پاس روشینیا گل اول را برای ویتوریا به ثمر رساند و تیم خود را از حریف پیش انداخت . بازی با همین تک گل در جریان بود که در دقیقه ۸۳ این پیزی بود که توانست از روی نقطه پنالتی برای بنفیکا گلزنی کند و نتیجه را به تساوی بکشاند . مسابقه با نتیجه ۱-۱ در طول ۹۰ دقیقه به پایان رسید .

در ادامه پخش زنده فوتبال بنفیکا و ویتوریا گیمارش ، در اوقات اضافی هم اتفاق خاصی رخ نداد و دو تیم بعد از ۱۲۰ دقیقه تلاش خود را برای ضربات پنالتی آماده کردند . در ضربات پنالتی این شاگردان ژورژه ژزوس در بنفیکا بودند که توانستند ۴-۱ حریف خود را شکست دهند و به مرحله ی نیمه نهایی راه پیدا کنند.

 

پخش زنده فوتبال بنفیکا ویتوریا گیمارش – تی وی تو

 

 

پخش زنده فوتبال بنفیکا ویتوریا گیمارش – تی وی تو

برچسب‌ها: