تی وی تو
بنفیکا
موریرنزه

شنبه ۲۵ دی ۲۱:۳۰

پخش زنده لیگ پرتغال

فوتبال زنده بنفیکا موریرنزه امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بنفیکا موریرنزه را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بنفیکا موریرنزه امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال بنفیکا و موریرنزه به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بنفیکا موریرنزه را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بنفیکا موریرنزه را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بنفیکا موریرنزه را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بنفیکا موریرنزه

تیم های بنفیکا و موریرنز در هفته ی اول لیگ برتر پرتغال در مقابل هم قرار گرفتند. نیمه ی نخست این دیدار با حضور طوفانی بنفیکا همراه بود. بازیکنان این تیم در دقیقه ی ۹ و ۱۹ دو حمله ی موفق به دروازه ی حریف داشتند و حساب کار را ۲-۰ کردند. مورینز خیلی زود سعی کرد تا این گل ها را جبران کند پس در دقیقه ی ۳۰ با ضربه ی مارتینز دروازه ی بنفیکا را شکافت و با نتیجه ی ۲-۱ به رختکن رفت.

بر خلاف نیمه ی نخست ، بنفیکا در دقایق ابتدایی نیمه ی دوم خوب عمل نکرد و با خشونت زیادی که به خرج داد ، گونزالس را با کارت قرمز از دست داد . بازیکنان موریرنز نیز که میخواستند کار را به تساوی بکشانند بر حملات خود افزودند اما این بار در این امر چندان موفق عمل نکردند. در نهایت با پایان پخش زنده بازی بنفیکا موریرنزه موریرنز بازی را با نتیجه ی ۲-۱ به بنفیکا باخت.

 

پخش زنده بازی بنفیکا موریرنزه

 

موریرنز بنفیکا 
۳۹%مالکیت۶۱%
۳شوت در چارچوب ۶
۴شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۲
۳۲۸تعداد پاس۵۲۳
۲۲۷پاس صحیح۴۳۰
۱۲سانتر۸
۰کرنر۶
۲۰خطا۱۸
۱آفساید۰
۴کارت زرد۴
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده بازی بنفیکا موریرنزه