تی وی تو
فوتبال  بنفیکا رئال سوسیداد زنده

فوتبال بنفیکا رئال سوسیداد زنده

پخش زنده فوتبال بنفیکا رئال سوسیداد ، امروز چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا و از ساعت ۲۱:۱۵ تیم های بنفیکا و رئال سوسیداد بازی خواهند داشت. بنفیکا مقابل رئال سوسیداد را آنلاین تماشا کنید. پخش زنده فوتبال بنفیکا و رئال سوسیداد اگر برای دیدن فوتبال زنده بنفیکا و رئال
بنفیکا
رئال سوسیداد

چهارشنبه ۱۷ آبان ۲۱:۱۵

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

پخش زنده فوتبال بنفیکا رئال سوسیداد ، امروز چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا و از ساعت ۲۱:۱۵ تیم های بنفیکا و رئال سوسیداد بازی خواهند داشت. بنفیکا مقابل رئال سوسیداد را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال بنفیکا و رئال سوسیداد

اگر برای دیدن فوتبال زنده بنفیکا و رئال سوسیداد و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراهم کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی بنفیکا رئال سوسیداد را از تی وی تو تماشا کنید

شما می توانید پخش زنده مسابقات لیگ قهرمانان اروپا و بازی زنده تیم های بنفیکا و رئال سوسیداد را امروز آنلاین از تی وی تو دنیال کنید و حتی از تماشای بازیهای لیگ قهرمانان اروپا ، بازیهای جام جهانی فوتبال ، جام باشگاههای جهان و لیگ های فوتبال سراسر دنیا در کنار ما لذت ببرید.

چطور پخش بازی بنفیکا مقابل رئال سوسیداد را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی بنفیکا رئال سوسیداد، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده بنفیکا و رئال سوسیداد را آنلاین ببینند.

برای تماشای بازی زنده فوتبال بنفیکا رئال سوسیداد، شما می توانید بازی بنفیکا و رئال سوسیداد زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی بنفیکا رئال سوسیداد

۲ آبان ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا، تیم های بنفیکا و رئال سوسیداد با هم دیدار کردند.  نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

نیمه دوم بریز مندز با باز کردن دروازه حریف، رئال را به برتری ۱-۰ رساند. در ادامه پخش زنده فوتبال بنفیکا رئال سوسیداد اما علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان بازی، با برتری ۱-۰ رئال مادرید به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال بنفیکا رئال سوسیداد

بنفیکارئال سوسیداد
۳۸%مالکیت۶۲%
۳شوت در چارچوب ۲
۲شوت خارج از چارچوب۹
۱مهار دروازه بان۳
۳۵۳تعداد پاس۶۰۱
۲۷۴پاس صحیح۵۲۶
۱۳سانتر۱۷
۵کرنر۵
۵خطا۱۵
۱آفساید۱
۱کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال بنفیکا رئال سوسیداد