تی وی تو
بنفیکا
دیناموکیف

چهارشنبه ۱۷ آذر ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

گزارش زنده بازی بنفیکا دیناموکیف امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بنفیکا دیناموکیف را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بنفیکا دیناموکیف امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی بنفیکا دیناموکیف امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال بنفیکا دیناموکیف به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی بنفیکا دیناموکیف را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی بنفیکا دیناموکیف را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی بنفیکا دیناموکیف، شما می توانید پخش آنلاین بازی بنفیکا دیناموکیف را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان پخش زنده بازی بنفیکا دیناموکیف، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بنفیکا دیناموکیف را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بنفیکا دیناموکیف ۲۳ شهریور ۱۴۰۰

در هفته نخست از دور گروهی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا در گروه E دو تیم بنفیکا و دیناموکیف در اوکراین به مصاف هم رفتند که در نهایت با تساوی بدون گل به کار خود پایان دادند . این مسابقه که چندان صحنه و اتفاق خاصی در آن رخ نداد بیشتر در اختیار تیم بنفیکا بود که با تعداد پاسهای زیاد سعی در راهیابی به دروازه حریف داشتند .

در آن سو تیم میزبان دل به زده حملات دوخته بود و در انتظار بود از این طریق به گل دست پیدا کند . اما هیچ کدام از دو تیم تا انتهای گزارش زنده بازی بنفیکا دیناموکیف موفق به رسیدن به گل نشدن و این بازی نه چندان زیبا در نهایت با تساوی صفر صفر  به پایان رسید . 

پخش زنده بازی بنفیکا دیناموکیف

 

دیناموکیفبنفیکا
۳۲مالکیت۶۸
۴شوت در چارچوب ۴
۱شوت خارج از چارچوب۲
۴مهار دروازه بان۴
۲۸۸تعداد پاس۶۳۰
۲۱۴پاس صحیح۵۶۲
۱۲سانتر۱۶
۵کرنر۳
۱۰خطا۱۲
۸آفساید۰
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی بنفیکا دیناموکیف

 

پخش زنده بازی بنفیکا دیناموکیف – ۱۱ آبان ۹۵

تیم های بنفیکا و دیناموکیف در هفته ی چهارم لیگ قهرمانان اروپا به دیدار هم رفتند. نیمه ی نخست این دیدار از سمت بازیکنان دینامو به خشونت کشیده شد که این شرایط چند کارت زرد را برای بازیکنان این تیم به همراه داشت. از آن سو بازیکنان بنفیکا با استفاده از این موقعیت موفق شدند در دقیقه ی ۲+۴۵ با ضربه ی سالویو دروازه ی حریف را باز کنند تا برتری ۱-۰ به رختکن باز گردند. در نیمه ی دوم بازیکنان دینامو سعی کردند تمرکز بیشتری بر بازی داشته باشند اما ضربه ی ایستگاهی این تیم در دقیقه ی ۶۸ به تیرک خورد . در ادامه هم عبور از خطوط دفاعی حریف سخت شد تا در نهایت با اتمام زمان بازی ، آن ها مجبور شوند بازی را به بنفیکا واگذار کنند.

پخش زنده فوتبال بنفیکا دیناموکیف – تی وی تو

 

بنفیکا دیناموکیف 
۵۱%مالکیت۴۹%
۴شوت در چارچوب ۲
۱۰شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۳
۴۱۸تعداد پاس۳۹۴
۳۵۲پاس صحیح۳۱۴
۴سانتر۳
۵کرنر۶
۱۳ضربه ایستگاهی۱۵
۱۵خطا۱۵
۲آفساید۵
۱کارت زرد۶

 

پخش زنده فوتبال بنفیکا دیناموکیف – تی وی تو