تی وی تو
بنفیکا
براگا

جمعه ۱۲ فروردین ۲۳:۴۵

پخش زنده لیگ پرتغال

بازی زنده بنفیکا و براگا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بنفیکا براگا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بنفیکا براگا امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال بنفیکا – براگا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بنفیکا براگا را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بنفیکا براگا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بنفیکا براگا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بنفیکا براگا

تیم های براگا و بنفیکا در فینال جام حذفی پرتغال در مقابل هم قرار گرفتند. در دقیقه ی ۱۷ با اخراج لیته بنفیکا ۱۰ نفره شد و سپس پیازون در دقیقه ی ۴۵ براگا را ۱-۰ پیش انداخت. در نیمه ی دوم بازی بیشتر در میانه ی میدان در جریان بود تا این که هورتا در دقیقه ی ۸۵ دروازه ی حریف را برای بار دوم باز کرد تا با پایان پخش زنده بازی بنفیکا براگا این دیدار با نتیجه ی ۲-۰ به پایان رسید. در دقایق آخر این دیدار که به خشونت کشیده شده بود ، پیازون و تارابت با کارت قرمز اخراج شدند.

 

پخش زنده بازی بنفیکا براگا 

 

براگا بنفیکا 
۴۸%مالکیت۵۲%
۶شوت در چارچوب ۱
۶شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۴
۴۶۵تعداد پاس۴۹۱
۳۷۴پاس صحیح۴۰۰
۹سانتر۱۰
۵کرنر۳
۲۴خطا۹
۴آفساید۰
۳کارت زرد۴
۱کارت قرمز۲

 

پخش زنده بازی بنفیکا براگا 

 

پخش زنده فوتبال بنفیکا و براگا

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و چهارم لیگ برتر پرتغال ، تیم های بنفیکا و براگا به مصاف هم رفتند.  نیمه ی نخست این دیدار با حملات شدید دو تیم آغاز و ادامه یافت . در همان ابتدا ، فرانسرژیو با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد تا براگا ۱۰ نفره به این بازی ادامه دهد از آن سواین بنفیکایی ها بودند که در دقیقه ی ۲ وقت اضافه با ضربه ی سیلوا به برتری ۱-۰ رسیدند. در ۴۵ دقیقه ی  دوم ، تلاش های براگا برای جبران اختلاف امتیاز بی نتیجه ماند و در دقیقه ی ۵۶ سفروویچ با استفاده از یک فرصت طلایی نتیجه را به ۲-۰ بدل کند.

 

پخش زنده فوتبال بنفیکا براگا – تی وی تو

 

براگا بنفیکا 
۳۹%مالکیت۶۱%
۳شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۴
۴مهار دروازه بان۳
۴۱۱تعداد پاس۶۵۰
۳۱۱پاس صحیح۵۷۰
۱۳سانتر۵
۲کرنر۱
۹خطا۱۷
۳آفساید۵
۲کارت زرد۴
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده فوتبال بنفیکا براگا – تی وی تو

 

پخش بازی بنفیکا و براگا زنده

در مرحله ی نیمه نهایی لیگ کاپ پرتغال ، تیم های بنفیکا و براگا با هم دیدار کردند.  نیمه ی نخست این دیدار با گل های روئیز در دقیقه ی ۲۸ و پیزی در دقیقه ی ۴۵ با تساوی ۱-۱ به پایان رسید. در دقایق ابتدایی نیمه ی دوم ، ضربه ی تورمینا برای بار دوم وارد دروازه ی بنفیکا شد و تلاش بازیکنان حریف برای جبران این اختلاف بی نتیجه ماند تا با پایان زمان بازی ، این دیدار با برتری ۲-۱ براگا به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال بنفیکا براگا – تی وی تو

 

براگا بنفیکا 
۳۸%مالکیت۶۲%
۵شوت در چارچوب ۶
۵شوت خارج از چارچوب۱۰
۴مهار دروازه بان۳
۳۰۷تعداد پاس۵۰۸
۲۰۸پاس صحیح۴۱۱
۲۰سانتر۱۹
۳کرنر۵
۱۲خطا۱۱
۳آفساید۴
۴کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال بنفیکا براگا – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال بنفیکا براگا

در ادامه ی بازی های هفته ی هفتم لیگ برتر پرتغال ، تیم های بنفیکا و براگا با هم دیدار کردند. در این دیدار پرگل و جذاب دو تیم ضمن به نمایش گذاشتن رقابتی عالی موفق شدند با نتیجه ی ۳-۲ به این دیدار پایان دهند. نیمه ی نخست این دیدار با تک گل مدیروس در دقیقه ی ۳۸ و برتری ۱-۰ براگا به پایان رسید . ۴۵ دقیقه ی دوم این دیدار اما طوفانی آغاز شد.خیلی زود ، مورا در این نیمه گل دوم براگا را وارد  دروازه ی بنفیکا کرد و سپس  در دقیقه ی ۶۰ نیز همین بازیکن حساب کار را  ۳-۰ کرد. این گل باعث شد تیم حریف حملات سنگینی را بر دروازه ی براگا آغاز کند. سفرویچ در این حملات موفق شد دو بار دروازه ی براگا را باز کند. اولین گل بنفیکا در دقیقه ی ۶۸ و دومین گل در دقیقه ی ۸۶ به ثبت رسید. با پایان زمان بازی ، براگایی ها موفق شدند از تساوی جلوگیری کنند و این دیدار را با برتری ۲-۳ به پایان ببرند.

 

پخش زنده فوتبال بنفیکا براگا – تی وی تو

 

بنفیکا براگا 
۵۹%مالکیت۴۱%
۵شوت در چارچوب ۵
۷شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۳
۵۵۴تعداد پاس۳۸۰
۴۶۰پاس صحیح۲۵۳
۲۸سانتر۶
۵کرنر۳
۱۳خطا۱۳
۳آفساید۰
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال بنفیکا براگا – تی وی تو

 

پخش زنده بازی بنفیکا و براگا

تیم های بنفیکا و براگا در یک بازی دوستانه ی بین  المللی ۲۰۲۰ در شهر لیسبون پرتغال با هم دیدار کردند. در این دیدار جذاب ، بنفیکا موفق شد ۲-۱ براگا را شکست دهد. نیمه ی نخست این دیدار با برتری براگا و تک گل پائولینیو در دقیقه ی ۳۱ به پایان رسید اما در ۴۵ دقیقه ی بعدی بنفیکا نه تنها این اختلاف را جبران کرد بلکه توانست با برتری به این دیدار پایان ذهد. وینیسیوس در دقیقه ی ۵۱ گل تساوی تیمش را به ثبت رساند و پس از اخراج تارابت در دقیقه ی ۶۹ این تیم ده نفره با گل دوم ویسینیوس به نتیجه ی ۲-۱ رسید. جبران این گل برای براگا ممکن نبود و این بازی با برتری بنفیکا به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال بنفیکا براگا – تی وی تو

پخش زنده فوتبال بنفیکا براگا – تی وی تو

پخش زنده بازی بنفیکا براگا امشب

در خلال بازی های هفته ی بیست و یکم لیگ برتر پرتغال ، تیم های براگا و بنفیکا با هم دیدار کردند. پس از ۹۰ دقیقه رقابت جذاب ، این دیدار با برتری ۱-۰ براگا به پایان رسید. تک گل براگا در وقت اضافه ی نیمه ی نخست و توسط پالینیا به ثبت رسید تا این تیم با پیروزی به رختکن باز گردد. در ۴۵ دقیقه ی دوم اما بازی روند آرام تری به خود گرفت و علی رغم وجود موقعیت های طلایی ، بازیکنان نتوانستند از آن ها استفاده کنند.سیلوا نیز در وقت اضافه ی نیمه ی دوم با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد تا تیمش ۱۰ نفره به کار خود پایان دهد.  با سوت پایان بازی ، این دیدار با برتری ۱-۰ براگا به پایان رسید.

 

 

پخش زنده فوتبال بنفیکا براگا – تی وی تو

 

بنفیکابراگا
۵۴%مالکیت۴۶%
۳شوت در چارچوب ۷
۷شوت خارج از چارچوب۴
۶مهار دروازه بان۳
۴۸۵تعداد پاس۴۰۳
۳۸۸پاس صحیح۳۰۸
۲۴سانتر۱۴
۳کرنر۶
۲۱خطا۱۶
۸آفساید۴
۲کارت زرد۶
۰کارت قرمز۱

 

 

پخش زنده فوتبال بنفیکا براگا – تی وی تو

 

پخش بازی بنفیکا و براگا زنده

شهر لیسبون پرتغال برای مرحله ی یک هشتم نهایی جام حذفی پرتغال شاهد رقابت تیم های براگا و بنفیکا بود .در نیمه ی نخست ، اشتباه محض فریرا در دقیقه ی ۱۴ سبب شد براگا ۱-۰ پیش بیفتد. این گل ، ۴ دقیقه ی بعد با ضربه ی پیزی به تساوی ۱-۱ بدل شد . اواخر این نیمه ، بازی به خشونت گرایش پیدا کرد و بازیکنان دو تیم چند کارت زرد از داور دریافت کردند. در ۴۵ دقیقه ی بعدی ، حملات افزایش یافت و فشار بر دروازه ی هر دو تیم زیاد شد. البته این بنفیکا بود که نسبت به براگا برتری بیشتری داشت. سرانجام در دقیقه ی ۶۲ ضربه  وینیسیوس وارد دروازه ی براگا شد و بنفیکا را ۱-۲ پیش انداخت. براگا نتوانست در زمان باقی مانده این اختلاف را جبران کند . در نتیجه ، این رقابت با برتری ۲-۱ بنفیکا به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال بنفیکا براگا – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال بنفیکا براگا – تی وی تو