تی وی تو
بازی زنده  بنفیکا براگا

بازی زنده بنفیکا براگا

پخش زنده فوتبال بنفیکا و  براگا امروز شنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در چارچوب رقابت‌های فوتبال لیگ برتر پرتغال و از ساعت ۲۰:۰۰ تیم‌های بنفیکا و براگا بازی خواهند داشت. بنفیکا مقابل براگا را آنلاین تماشا کنید. به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بنفیکا براگا را آنلاین
بنفیکا
براگا

شنبه ۸ اردیبهشت ۲۰:۳۰

پخش زنده لیگ پرتغال

پخش زنده فوتبال بنفیکا و  براگا امروز شنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در چارچوب رقابت‌های فوتبال لیگ برتر پرتغال و از ساعت ۲۰:۰۰ تیم‌های بنفیکا و براگا بازی خواهند داشت. بنفیکا مقابل براگا را آنلاین تماشا کنید.

به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بنفیکا براگا را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن فوتبال بنفیکا و براگا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بنفیکا براگا را از تی وی تو دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال بنفیکا براگا

۲۱ دی ۱۴۰۲

بنفیکا در دور پنجم جام حذفی پرتغال میزبان براگا بود. هر دو تیم شروع خوبی در نیمه نخست داشتند. پس از گل زالازار که در دقیقه ۷ دروازه بنفیکا را در هم کوبید این تیم فشار را بر براگا افزایش داد و موفق شد تا پایان نیمه نخست نه تنها گل خورده را جبران کند بلکه به برتری ۲-۱ نیز برسد. سیلوا و آرتور دو بازیکنی بودند که برای بنفیکا در این نیمه گلزنی کردند.

در همان دقایق اولیه نیمه دوم زالازار باز هم برای براگا گلزنی کرد تا بازی با تساوی ۲-۲ دنبال شود اما این تلاش او برای متعادل کردن بازی به گل آرسنس در دقیقه ۷۰ پخش زنده فوتبال بنفیکا براگا به باد رفت و بنفیکا با نتیجه ۳-۲ در مقابل براگا به پیروزی رسید.

پخش زنده فوتبال بنفیکا براگا

پخش زنده فوتبال بنفیکا براگا

پخش زنده بازی بنفیکا براگا

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و هشتم لیگ برتر پرتغال تیم های براگا و بنفیکا با هم دیدار کردند. مدیروس در دقیقه ی ۲۸ اولین گل این دیدار را برای براگا به ثبت رساند تا این تیم با برتری ۱-۰ راهی رختکن شود.

در نیمه ی دوم هورتا این اختلاف را بیش از بیش کرد اما با نزدیک شدن به دقایق پایانی پخش زنده فوتبال بنفیکا براگا، نونیز و ماریو برای بنفیکا گلزنی کردند اما براگایی ها که از این تساوی راضی نبودند ، در دقیقه ی ۷۹ با ضربه اولیویرا نتیجه ی ۳-۲ را برای این دیدار رقم زدند.

پخش زنده فوتبال بنفیکا براگا

براگا بنفیکا 
۳۷%مالکیت۶۳%
۵شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۲
۳۶۰تعداد پاس۶۱۱
۲۸۴پاس صحیح۵۳۰
۱۱سانتر۲۸
۲کرنر۹
۱۵خطا۷
۱آفساید۳
۲کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال بنفیکا براگا

گزارش زنده دیدار بنفیکا براگا

تیم های براگا و بنفیکا در فینال جام حذفی پرتغال در مقابل هم قرار گرفتند. در دقیقه ی ۱۷ با اخراج لیته بنفیکا ۱۰ نفره شد و سپس پیازون در دقیقه ی ۴۵ براگا را ۱-۰ پیش انداخت.

در نیمه دوم بازی بیشتر در میانه ی میدان در جریان بود تا این که هورتا در دقیقه ی ۸۵ دروازه ی حریف را برای بار دوم باز کرد تا با پایان پخش زنده بازی بنفیکا براگا این دیدار با نتیجه ی ۲-۰ به پایان رسید. در دقایق آخر این دیدار که به خشونت کشیده شده بود ، پیازون و تارابت با کارت قرمز اخراج شدند.

 

پخش زنده بازی بنفیکا براگا 

 

براگا بنفیکا 
۴۸%مالکیت۵۲%
۶شوت در چارچوب ۱
۶شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۴
۴۶۵تعداد پاس۴۹۱
۳۷۴پاس صحیح۴۰۰
۹سانتر۱۰
۵کرنر۳
۲۴خطا۹
۴آفساید۰
۳کارت زرد۴
۱کارت قرمز۲

 

پخش زنده بازی بنفیکا براگا 

 

پخش زنده فوتبال بنفیکا و براگا

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و چهارم لیگ برتر پرتغال ، تیم های بنفیکا و براگا به مصاف هم رفتند.  نیمه ی نخست این دیدار با حملات شدید دو تیم آغاز و ادامه یافت . در همان ابتدا ، فرانسرژیو با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد تا براگا ۱۰ نفره به این بازی ادامه دهد از آن سواین بنفیکایی ها بودند که در دقیقه ی ۲ وقت اضافه با ضربه ی سیلوا به برتری ۱-۰ رسیدند.

در ۴۵ دقیقه دوم پخش زنده فوتبال بنفیکا براگا، تلاش های براگا برای جبران اختلاف امتیاز بی نتیجه ماند و در دقیقه ی ۵۶ سفروویچ با استفاده از یک فرصت طلایی نتیجه را به ۲-۰ بدل کند.

 

پخش زنده فوتبال بنفیکا براگا | تی وی تو

 

براگا بنفیکا 
۳۹%مالکیت۶۱%
۳شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۴
۴مهار دروازه بان۳
۴۱۱تعداد پاس۶۵۰
۳۱۱پاس صحیح۵۷۰
۱۳سانتر۵
۲کرنر۱
۹خطا۱۷
۳آفساید۵
۲کارت زرد۴
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده فوتبال بنفیکا براگا | تی وی تو

 

پخش بازی بنفیکا و براگا زنده

در مرحله ی نیمه نهایی لیگ کاپ پرتغال ، تیم های بنفیکا و براگا با هم دیدار کردند.  نیمه ی نخست این دیدار با گل های روئیز در دقیقه ی ۲۸ و پیزی در دقیقه ی ۴۵ با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

در دقایق ابتدایی نیمه دوم ، ضربه ی تورمینا برای بار دوم وارد دروازه ی بنفیکا شد و تلاش بازیکنان حریف برای جبران این اختلاف بی نتیجه ماند تا با پایان زمان بازی ، این دیدار با برتری ۲-۱ براگا به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال بنفیکا براگا | تی وی تو

 

براگا بنفیکا 
۳۸%مالکیت۶۲%
۵شوت در چارچوب ۶
۵شوت خارج از چارچوب۱۰
۴مهار دروازه بان۳
۳۰۷تعداد پاس۵۰۸
۲۰۸پاس صحیح۴۱۱
۲۰سانتر۱۹
۳کرنر۵
۱۲خطا۱۱
۳آفساید۴
۴کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال بنفیکا براگا | تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال بنفیکا براگا

در ادامه ی بازی های هفته ی هفتم لیگ برتر پرتغال ، تیم های بنفیکا و براگا با هم دیدار کردند. در این دیدار پرگل و جذاب دو تیم ضمن به نمایش گذاشتن رقابتی عالی موفق شدند با نتیجه ی ۳-۲ به این دیدار پایان دهند. نیمه ی نخست این دیدار با تک گل مدیروس در دقیقه ی ۳۸ و برتری ۱-۰ براگا به پایان رسید.

۴۵ دقیقه دوم پخش زنده فوتبال بنفیکا براگا اما طوفانی آغاز شد.خیلی زود ، مورا در این نیمه گل دوم براگا را وارد  دروازه ی بنفیکا کرد و سپس  در دقیقه ی ۶۰ نیز همین بازیکن حساب کار را  ۳-۰ کرد. این گل باعث شد تیم حریف حملات سنگینی را بر دروازه ی براگا آغاز کند. سفرویچ در این حملات موفق شد دو بار دروازه ی براگا را باز کند. اولین گل بنفیکا در دقیقه ی ۶۸ و دومین گل در دقیقه ی ۸۶ به ثبت رسید. با پایان زمان بازی ، براگایی ها موفق شدند از تساوی جلوگیری کنند و این دیدار را با برتری ۲-۳ به پایان ببرند.

 

پخش زنده فوتبال بنفیکا براگا | تی وی تو

 

بنفیکا براگا 
۵۹%مالکیت۴۱%
۵شوت در چارچوب ۵
۷شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۳
۵۵۴تعداد پاس۳۸۰
۴۶۰پاس صحیح۲۵۳
۲۸سانتر۶
۵کرنر۳
۱۳خطا۱۳
۳آفساید۰
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال بنفیکا براگا | تی وی تو

 

پخش زنده بازی بنفیکا و براگا

تیم های بنفیکا و براگا در یک بازی دوستانه ی بین  المللی ۲۰۲۰ در شهر لیسبون پرتغال با هم دیدار کردند. در این دیدار جذاب ، بنفیکا موفق شد ۲-۱ براگا را شکست دهد. نیمه ی نخست این دیدار با برتری براگا و تک گل پائولینیو در دقیقه ی ۳۱ به پایان رسید اما در ۴۵ دقیقه ی بعدی بنفیکا نه تنها این اختلاف را جبران کرد بلکه توانست با برتری به این دیدار پایان ذهد.

وینیسیوس در دقیقه ی ۵۱ پخش زنده بازی بنفیکا براگا گل تساوی تیمش را به ثبت رساند و پس از اخراج تارابت در دقیقه ی ۶۹ این تیم ده نفره با گل دوم ویسینیوس به نتیجه ی ۲-۱ رسید. جبران این گل برای براگا ممکن نبود و این بازی با برتری بنفیکا به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال بنفیکا براگا | تی وی تو

پخش زنده فوتبال بنفیکا براگا | تی وی تو

پخش زنده بازی بنفیکا براگا امشب

در خلال بازی های هفته ی بیست و یکم لیگ برتر پرتغال ، تیم های براگا و بنفیکا با هم دیدار کردند. پس از ۹۰ دقیقه رقابت جذاب ، این دیدار با برتری ۱-۰ براگا به پایان رسید. تک گل براگا در وقت اضافه ی نیمه نخست و توسط پالینیا به ثبت رسید تا این تیم با پیروزی به رختکن باز گردد.

در ۴۵ دقیقه دوم پخش زنده فوتبال بنفیکا براگا اما بازی روند آرام تری به خود گرفت و علی رغم وجود موقعیت های طلایی ، بازیکنان نتوانستند از آن ها استفاده کنند.سیلوا نیز در وقت اضافه ی نیمه ی دوم با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد تا تیمش ۱۰ نفره به کار خود پایان دهد.  با سوت پایان بازی ، این دیدار با برتری ۱-۰ براگا به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال بنفیکا براگا | تی وی تو

 

بنفیکابراگا
۵۴%مالکیت۴۶%
۳شوت در چارچوب ۷
۷شوت خارج از چارچوب۴
۶مهار دروازه بان۳
۴۸۵تعداد پاس۴۰۳
۳۸۸پاس صحیح۳۰۸
۲۴سانتر۱۴
۳کرنر۶
۲۱خطا۱۶
۸آفساید۴
۲کارت زرد۶
۰کارت قرمز۱

 

 

پخش زنده فوتبال بنفیکا براگا | تی وی تو

 

پخش بازی بنفیکا و براگا زنده

شهر لیسبون پرتغال برای مرحله ی یک هشتم نهایی جام حذفی پرتغال شاهد رقابت تیم های براگا و بنفیکا بود .در نیمه ی نخست ، اشتباه محض فریرا در دقیقه ی ۱۴ سبب شد براگا ۱-۰ پیش بیفتد. این گل ، ۴ دقیقه ی بعد با ضربه ی پیزی به تساوی ۱-۱ بدل شد . اواخر این نیمه، بازی به خشونت گرایش پیدا کرد و بازیکنان دو تیم چند کارت زرد از داور دریافت کردند.

در ۴۵ دقیقه بعدی، حملات افزایش یافت و فشار بر دروازه ی هر دو تیم زیاد شد. البته این بنفیکا بود که نسبت به براگا برتری بیشتری داشت. سرانجام در دقیقه ی ۶۲ ضربه  وینیسیوس وارد دروازه ی براگا شد و بنفیکا را ۱-۲ پیش انداخت. براگا نتوانست در زمان باقی مانده این اختلاف را جبران کند . در نتیجه،پخش زنده فوتبال بنفیکا براگا با برتری ۲-۱ بنفیکا به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال بنفیکا براگا | تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال بنفیکا براگا | تی وی تو

برچسب‌ها: